مهاجرت به کانادا به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی مورد توجه افراد زیادی قرار دارد. همه ساله متقاضیان زیادی از سراسر کشورهای جهان با کسب شرایط لازم مجوز ورود و اقامت به این کشور را بدست می آورند. در ادامه به معرفی برخی برنامه های مهاجرتی کانادا می پردازیم.

کشور کانادا به عنوان یک کشور مهاجر پذیر و توسعه یافته همه ساله مقصد مهاجران زیادی است. برخورداری از ثبات اقتصادی و سیاسی پایدار، انواع برنامه های حمایتی و مهاجرتی، جاذبه های فراوان گردشگری و فرهنگ مهاجر پذیر آن، مهاجرت به کانادا را به یکی از گزینه های اصلی مهاجرت افراد در جهان تبدیل کرده است.

دولت کانادا انواع برنامه های مهاجرتی را برای افراد از سراسر کشورهای جهان در نظر گرفته و هر استانی برنامه های مهاجرتی مختص به خود را دارد. بدین ترتیب افراد متخصص، سرمایه گذاران، کارآفرینان و تحصیل کردگان می توانند با کسب امتیازات لازم موفق به مهاجرت شوند. در ادامه به معرفی انواع برنامه های مهاجرت به این کشورمی پردازیم.

 

 

برنامه های مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا روشهای مختلفی وجود دارد که هر فردی با توجه به شرایط خود می تواند برای هر یک از آنها اقدام نماید.  برخی از این برنامه ها شامل مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق اسپانسری خانواده، مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری و برنامه های مهاجرتی استانی است. هر کدام از این برنامه های مهاجرتی خود شامل کلاس های مختلفی هستند.

به عنوان مثال مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری شامل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کبک، مهاجرت از طریق برنامه خود اشتغالی، مهاجرت از طریق کارآفرینی و مهاجرت از طریق راه اندازی استارت آپ است. در این میان برخی استانهای آن مانند کبک، ساسکاچوان، آلبرتا و استانهای شرقی مجاور اقیانوس اطلس دارای برنامه های مهاجرتی مختص به خود هستند.

بدین ترتیب با داشتن شرایط لازم و برخورداری از حد نصاب امتیازات می توانید برای مهاجرت به این کشور اقدام نمائید. با مهاجرت به این کشور زندگی در یک کشور پیشرفته و دارای استانداردهای بالای جهانی را تجربه کنید و آینده فرزندان خود را تضمین نمائید.

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button