خبر خوش

در ابتدای مقاله و قبل از پرداختن به بحث معرفی دانشگاه ادلر (Adler university) کانادا لازم دانستیم تا خبر خوشی را به تمامی متقاضیانی که جهت ثبت نام در دانشگاه های کانادا منتظر می باشند را بیان کنیم، طبق خبرهای موثقی که از گوشه و کنار شنیده ایم مرزهای ایران تا آخر اردیبهشت جهت ورود به ترکیه جهت انگشت نگاری باز خواهد شد و هم اکنون نیز شما می توانید با عقد قرارداد، خود را برای ترم سپتامبر به کانادا برسانید، گرچه سفارت کانادا در آذربایجان، دبی و مالزی نیز هم اکنون برای انجام پروسه انگشت نگاری دانشجویان آماده خدمت رسانی می باشند.

 

شرایط زبان انگلیسی برای اخذ پذیرش دانشگاه ادلر

این دانشگاه نیز همانند دانشگاه های دیگر کانادا با مدرک آیلتس 6.5 به صورت آنکاندیشنال می توانید وارد کورس انتخابی خود شوید، همچنین در صورتی که آیلتس 6 ارائه دهید می توانید آنکاندیشنال وارد کانادا شوید و در بدو ورود و پس از گذراندن کورس زبان سه ماهه، به ادامه تحصیل در کورس انتخابی خود بپردازید.

همچنین این دانشگاه نمره 100 دولینگو را نیز در شرایط کنونی و به دلیل عدم برگزاری آزمون آیلتس، مورد پذیرش قرار داده است.

adler university_ (2)

رشته ها و هزینه های دانشگاه ادلر

رشته ها معمولا 36 واحده بوده و میانگین قیمت آن ها سالیانه 15 تا 17 هزار دلار کانادا می باشد، همچنین دپوزیت این دانشگاه جهت ثبت نام اولیه دانشگاه 3500 دلار کانادا می باشد. در ادامه به معرفی رشته های این دانشگاه می پردازیم:

 

  • public policy ( با هر لیسانسی می توان در این رشته تحصیل نمود)
  • Economic
  • NGO
  • Psychology
  • Clinical training

PGWP

تمامی رشته های ارائه شده این دانشگاه نیز دارای مجوز کار سه ساله یا PGWP می باشد.

 

adler university_ (1)

در ادامه می توانید فیلم دانشگاه ادلر را مشاهده نمایید.

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

Translate