دانشگاه کاپیلانو یا  Capilano University کانادا

دانشگاه  Capilano university کانادا، ابتدا یک کالج بوده که در سال 1968 در شمال ونکور تاسیس گردید. این کالج در سال 2008 پس از 40 سال به یکی از بزرگترین دانشگاه های ونکور تبدیل گردید که سالیانه پذیرای 25 هزار دانشجو در رشته های مختلف می باشد. این دانشگاه در سه ماه ژانویه، سپتامبر و می در مقاطع فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس دانشجو می پذیرد.

مدرک زبان:

دانشگاه  Capilano university کانادا مانند اکثر دانشگاه های کانادا نیاز به آیلتس 6.5 داشته که البته به دلیل شیوع ویروس کرونا، در تایم محدودی آزمون دولینگو را نیز با نمره 110 مورد پذیرش قرار می دهد. همچنین برای دانشجوهایی که مدرک زبان ندارند نیز پذیرش مشروط یا کاندیشنال ارائه داده که دانشجویان ابتدا می بایست کورس زبان خود را در کالج ILAC  که پارتنر این دانشگاه می باشد بگذرانند. لازم بذکر است دانشجویانی که دو سال آخر تحصیل خود را در مدارس یا دانشگاه های اینترنشنال به زبان انگلیسی تحصیل کرده باشند و نمره زبان آن ها بالاتر از C باشد، نیاز به ارائه مدرک زبان ندارند.

معدل مورد نیاز:

معدل مورد نیاز دانشگاه  Capilano university کانادا برای مقطع لیسانس 12.5 و فوق لیسانس 13.5 می باشد. دانشجویان پس از ارائه مدارک مورد نیاز این دانشگاه، می توانند در مدت 2 تا 4 هفته، آفرلتر خود را از دانشگاه دریافت نمایند.

 

 

رشته های دانشگاه:

این دانشگاه رشته های مختلف از جمله رشته های زیر را برای مقاطع مختلف ارائه می دهد:

North American Business program

Business administration

Truism management

Global hospitality

Communication

Marketing

Finance

Human resourcing

International program

هزینه ها، اسکالرشیپ و تمکن مالی:

هزینه ها و دپوزیت:

هزینه تحصیل در رشته های مختلف دانشگاه  Capilano university کانادا بین 15 تا 19 هزار دلار کانادا در سال متغیر می باشد. همچنین دوستانی که فوق دیپلم داشته و برای لیسانس درخواست پذیرش دارند می توانند تعداد زیادی از واحد های خود را تطبیق واحد داده و از هزینه های خود در دانشگاه کسر نمایند. دپوزیت یا پیش پرداخت این دانشگاه نیز مبلغ 5000 دلار کانادا می باشد.

اسکالرشیپ:

دانشگاه  Capilano university کانادا پس از ورود به دانشجوهای خود در حین تحصیل که در تیم بسکتبال، والیبال و فوتبال این دانشگاه فعال باشند اسکالرشیپی را در نظر گرفته است که می توانید پس از ورود به دانشگاه در صورت واجدالشرایط بودن، دریافت نمایید.

 

تمکن مالی و هزینه های زندگی در کانادا:

جهت تمکن مالی برای کانادا، معمولا برای افراد مجرد 200 تا 250 میلیون و افراد متاهل 300 تا 350 میلیون با پرینت حساب 3 ماهه مورد نیاز است. همچنین هزینه صفر تا صد زندگی در کانادا برای اجاره خانه، خورد و خوراک، رفت و آمد و… به صورت میانگین ماهیانه 1000 تا 1500 دلار کانادا می باشد.

 

PGWP  یا ویزای کار پس از تحصیل:

دوستانی که کورس های یک ساله را در 2 ترم تمام کنند فقط از یک سال ویزای کار بهره مند می شوند اما دوستانی که کورس های یک ساله خود را در چهار ترم تحصیلی یعنی دو سال تمام کنند می توانند از 3 سال ویزای کار در کانادا پس از تحصیل بهره مند گردند.

دانشگاه  Capilano university کانادا به دلیل مهیا نمودن بخشی به نام CDC یا Career Development center برای دانشجویان خود، به پیدا نمودن شغل مناسب حین و پس از تحصیل کمک می نماید. به طور مثال، این دانشگاه با نوشتن رزومه، کاورلتر و برگزاری جلسات مختلف آموزشی برای افراد جهت آمادگی در اینترویو یا مصاحبه، دانشجویان را جهت ورود به بازار کار آماده می نماید. لازم به ذکر است که 94 درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه پس از تحصیل، مشغول به کار در کانادا شده اند.

در ادامه تور دانشگاه  Capilano university کانادا را مشاهده می نمایید:

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Translate