لیستی از بهترین مشاغل پردرآمد کانادا

یکی از مهم­ترین و اصلی­ ترین سؤالات کسانی که تخصص و تجربه ­ای دارند و به قصد کار و دریافت ویزای کاری می­ خواهند وارد کانادا شوند این است که مشاغل پردرآمد کانادا کدامند؟ یا اینکه با تحصیل در کدام رشته ­ها و ورود پیدا کردن به بازار کار آن بیشترین درآمد را می­ توانند کسب کنند؟ به همین دلیل در این مطلب قصد داریم مشاغل پردرآمد کانادا را معرفی کنیم:

 

 

  • پرستار دیپلمه و دارای پروانه­ رسمی:

پرستار دیپلمه نه تنها یکی از مشاغل پردرآمد کاناداست بلکه همیشه برای این رشته تقاضا بوده و هست. برای اشتغال پیدا کردن باید مدرک دانشگاهی داشته باشید و اساسا دست راست دکتر در درمان بیماران هستید. میانگین درآمد سالانه برای این حرفه حدود 75680 دلار کاناداست.

  • کمک پرستار:

کمک پرستاری هم یکی از مشاغل پردرآمد کاناداست و هم اینکه در کنار یک پرستار دیپلمه کار خود را انجام می­ دهید. میانگین درآمد این حرفه در سال حدود 57 هزار دلار کاناداست.

  • کاردرمانگر:

کاردرمانگر برخلاف رشته­ پزشکی که تمرکز بر روی ناتوانی افراد دارد، کاردرمانگری از مشاغل پردرآمد کاناداست که بر روی قدرت توانایی افراد برای انجام کار تمرکز دارد. در این حرفه از فعالیت­ های عادی روزانه برای بهبود وضعیت و سلامت استفاده می­ شود و درآمد آن به نحوی است که افراد تازه کار نیز درآمد بالایی دارند که به طور میانگین حدود 72 هزار دلار کاناداست.

  • فیزیوتراپیست:

فیزیوتراپیست با رنج بسیار گسترده­ ای از افراد مثل ورزشکاران، افراد قطع عضو، بچه­ ها، افراد مسن، زنان باردار و غیره سروکار دارد که از مشاغل پردرآمد کانادا نیز محسوب می­ شود که بیماران این مشاغل معمولا بخشی از کارکردهای خود را از دست داده­ اند و به آنها کمک می­ شود تا فعالیت­ ها و وضعیت سابق خود را از سر بگیرند. میانگین درآمد سالانه نیز حدود 73 هزار دلار کاناداست.

  • تنفس درمانگر یا تکنسین واحد تنفس:

این افراد با کسانی سروکار دارند که از مشکلات تنفسی خفیف تا شدید رنج می­ برند که با درآمد سالانه­ 65 هزار دلار کانادا از مشاغل پردرآمد کانادا محسوب می­ شود.

  • روانشناس:

یکی از مشاغل پردرآمد کانادا که امین اطلاعات و زندگی مردم بوده و هدف اصلی آنها رفع مشکلات ذهنی و روحی افراد است تا احساس و درک بهتری نسبت به زندگی داشته باشند که مشاوره­ آنها در زمینه ­های بسیار گوناگونی است. با توجه به هزینه ­های ویزیت سرسام آور حقوق سالیانه­ این افراد حدودا به 92 هزار دلار کانادا می ­رسد.

  • پزشک:

شغل پزشکی با اینکه یکی از پردرآمدترین مشاغل کاناداست اما حداقل و حداکثر میزان درآمد شما بسته به این خواهد داشت که تا چه میزان تجربه دارید، پزشک عمومی هستید یا متخصص، در بخش خصوصی فعالیت دارید یا در ساختمان پزشکان و غیره. به همین دلیل به طور میانگین حقوق سالیانه­ شما تا 195 هزار دلار کانادا نیز خواهد رسید.

  • دندانپزشکی:

قطعا دندانپزشکی به همراه پزشکی از مشاغلی هستند که در هر کشوری بیشترین درآمد را دارند و بسته به میزان تخصص، محل فارغ التحصیلی، میزان تجربه، فعالیت در مطب خصوصی یا عمومی و غیره درآمد سالانه­ شما متفاوت خواهد بود. به طور میانگین درآمد سالانه به 110 هزار دلار کانادا می­رسد.

  • مهندسین هوافضا:

اگر فردی با توانایی­ های خارق العاده باشید برای این شغل همیشه بازار کار وجود داشته و می ­توانید در نیروهای نظامی کانادا یا ناسا مشغول به فعالیت شوند که میانگین درآمد سالانه­ شما به 89 هزار دلار کانادا می­رسد.

  • آمارشناس:

در صورتی که به آمار و ارقام و معانی وارتباط بین اعداد علاقه دارید و استعداد خوبی نیز در این زمینه مشاهده می ­کنید قطعا این حرفه می­تواند یکی از بهترین گزینه­ ها برای شما باشد چرا که میانگین درآمد سالانه­ شما به 69 هزار دلار کانادا خواهد رسید.

منبع:

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Translate