اطلاعات پذیرشی:

 MBA یکی از بهترین رشته های دانشگاه کانادا وست می باشد که برای پذیرش در این رشته، دانشگاه سخت گیری زیادی را ندارد. تحصیل در رشته MBA این دانشگاه سالیانه 17000 دلار بوده که دپوزیت اولیه جهت ثبت نام و ارائه به سفارت، 7900 دلار می باشد.

فارغ التحصیلان دانشگاه کانادا وست به دلیل مهیا بودن شرایط کار خوب درداخل دانشگاه، از شرایط خوبی برای استخدام بهره مند می باشند.

سطح زبان ورودی برای این دانشگاه مدرک آیلتس با نمره 6.5 برای مقطع فوق لیسانس می باشد که در صورت ارائه نمره 5.5 هم می توانید به صورت آنکاندیشنال (Unconditional) وارد دانشگاه شده و ترم اول را به مطالعه زبان بپردازید. لازم به ذکر است که به ازای هر نیم نمره زبان پایین تر، سه ماه دوره می بایست گذرانده شود که قیمت هر دوره 4950 دلار می باشد. همچنین این دانشگاه برای رفاه حال دانشجویان، یک ماه قبل از شروع دوره یک آزمون زبان رایگان را در محیط دانشگاه برگزار می کند که در صورت دریافت نمره ای معادل نمره 6.5 آیلتس 6.5، نیازی به پرداخت هزینه برای دوره زبان را ندارید.

شرایط ویژه: این دانشگاه به دلیل ویروس کرونا و مهیا نبودن شرایط امتحان آیلتس برای دانشجویان، امتحان دولینگو را نیز مورد پذیرش قرار داده که نمره قبولی در آن 110 از 160 می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص این آزمون می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

همچنین می توانید در آزمون password این دانشگاه شرکت کنید که تا تاریخ 30 آپریل به صورت رایگان برگزار میشود. و مدت زمان این آزمون 4 ساعت می باشد.

بورسیه دانشگاه:

این دانشگاه برای دانشجویان اینترنشتال، بورسیه های مختلفی را در نظر گرفته که به شرح ذیل می باشد:

        بورسیه تا 10 هزار با ارائه معدل لیسانس بالا.  (معدل 18= ده هزار دلار)

        بورسیه 7000 دلاری با ارائه مقاله (essay)

        بورسیه 3000 دلاری با پرداخت شهریه سال اول به صورت یکجا

 

کمک در پیدا کردن کار:

 Career serviceیکی دیگر از امکانات فوق العاده این دانشگاه برای کمک به دانشجویان در پیدا نمودن کار چه در حین تحصیل و چه پس از تحصیل می باشد. شما با تحصیل در این دانشگاه، نگرانی زیادی بابت پیدا کردن شغل خود در کانادا را نخواهید داشت.

 

برنامه های لیسانس:

این دانشگاه برای رشته business administration و commerce، که دوره ای 4 ساله می باشد تا سقف 20 هزار دلار بورسیه در نظر گرفته که این مبلغ برای کل دوره 4 ساله می باشد. شرایط دریافت بورسیه نیز بر اساس معدل کسب شده در هر ترم می باشد.

شما پس از تحصیل 2 سال اول خود، می توانید به تمامی دانشگاه ها در سراسر کانادا انتقالی گرفته و یا در صورت عدم امکان تحصیل، می توانید درخواست انصراف داده و مدرکی معادل فوق دیپلم را دریافت نمایید و از ویزای کار 3 ساله PGWP، استفاده کنید.

برنامه فوق لیسانس:

MBA، اصلی ترین رشته ارائه شده در این دانشگاه می باشد که مخصوص کسانی است که لیسانس مرتبط داشته و معدل بالای 14 را دارا هستند، همچنین شما می توانید با لیسانس غیر مرتبط وارد این رشته شوید، اما رزومه مدیریتی خوبی نیاز است.

طول این دوره نیز 2 ساله بوده که در صورت عدم ارائه لیسانس مرتبط می بایست یک دوره فاندیشن 3 ماهه را در دانشگاه بگذرانید، اگرچه در صورت ارائه سابقه کار مدیریتی حتی بدون بیمه می توانید بدون دوره فاندیشن وارد کورس اصلی شوید.

منابع:

https://www.ucanwest.ca/students/covid-19-updates

https://www.ucanwest.ca/admissions/english-proficiency

برای آشنایی با دانشگاه UCW  می توانید فیلم زیر را مشاهده نمایید.

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

Translate