دانشگاه NYIT:

رشته ها، ورودی و نمره زبان:

رشته مدیریت انرژی و یا Energy management، رشته مدیریت یا MBA، و همچنین رشته امنیت سایبری یا Cyber security، رشته های پر طرفدار این دانشگاه می باشند.

در حال حاضر به دلیل شرایط کرونا، ورودی یا Intake دانشگاه برای ترم ژانویه می باشد. همچنین مدرک زبان مورد نیاز این دانشگاه، آیلتس 6 و یا PTE 58 آکادمیک می باشد. به دلیل شرایط بحرانی کرونا و برگذار نشدن آزمون آیلتس، این دانشگاه نیز نتیجه آزمون آنلاین دولینگو را به عنوان جایگزین آزمون آیلتس و تافل پذیرفته که نتیجه مورد نیاز دانشگاه برای رشته mba نمره 105 و برای رشته انرژی منیجمنت نمره 110 می باشد. نمره GRE مورد نیاز این دانشگاه نیز نمره 300 و متقاضیان با معدل پایین تر از 14 در مقطع لیسانس و فوق لیسانس نیاز به ارائه Gmat نیز دارند.

 

[adning id=”3142″]

شرایط کار و اقامت:

Career service یا خدمات پیدا نمودن شغل در حین تحصیل و یا پس از تحصیل برای دانشجویان این دانشگاه فراهم می باشد. همچنین رشته های این دانشگاه  PNP یا Provincial Nominee Program (برنامه مهاجرت استانی کانادا) بوده که تنها دانشگاه خصوصی کانادا با رشته های PNP دار می باشد. لازم بذکر است، PNP، امتیازی است که دولت برتیش کلمبیا به برخی از رشته های دانشگاه ها داده که بعد از فارغ التحصیلی در این رشته ها از 600 امتیاز بهره مند شده و به راحتی برای اقامت استانی این دولت، میتوانید اقدام نمایید.

اکسپرس اینتری و یا برنامه مهاجرت استانی (PNP):

بریتیش کلمبیا در غرب  کانادا و یکی از متراکم ترین استان‌های کانادا با بیش از یک میلیون شهروند غیر کانادایی می باشد. این استان سالیانه پذیرای 35000 مهاجر بوده و کیفیت زندگی در این استان بسیار بالا می باشد. یکی از ساده ترین راه های مهاجرت به این استان، برنامه مهاجرت استانی (PNP) و در اصل همان اکسپرس اینتری است که اگر فردی خواهان برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا کانادا باشد که افراد متقاضی مهاجرت به  این استان  در گروه های زیر قرار می‌گیرند:

نیروی پیراپزشکی: متقاضیانی با پیشنهاد کار و سابقه در زمینه پرستاری، فزیوتراپی، پرستاران و یا تمام حرفه‌های پیراپزشکی

فارغ التحصیلان تحصیلات عالیه: متقاضیان فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری از دانشگاه های مورد تایید این استان

فارغ التحصیلان دانشگاه های کانادا فارغ التحصیلان دانشگاه های کانادا که مدرک خود را در دوسال گذشته دریافت کرده اند ( مانند دانشگاه NYIT)

کارگران ماهر:  کارگرانی با پیشنهاد کار

کارگران نیمه ماهر: کارگرانی برای کار در مشاغل گردشگری، آشپزی و حمل و نقل

[adning id=3152]

 

 

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 6   میانگین: 5/5]

Call Now Button