آشنایی با برخی شرایط خاص در رابطه با ویزای کانادا

همانطور که می­ دانید کشور کانادا از جمله کشورهای مهاجرپذیر و بسیار معروف در زمینه­ توریستی، تحصیل و کار و حتی سرمایه گذاری است و روش ­های مختلفی نیز برای دریافت ویزای کانادا وجود دارد که برای هر کدام از آنها امکان دارد شرایط خاصی بوجود بیاید که نیاز به اطلاعات تخصصی داشته باشید.

مؤسسه­ ما در زمینه­ اعزام دانشجو، نیروی متخصص کار و شیوه ­ها و فرصت­ های عالی برای سرمایه گذاری و غیره به پشتوانه­ سال ­ها تجربه و تلاش توانسته در این امر به مرجعی معتبر و موثق تبدیل شود. به همین دلیل به دو سؤال رایج متقاضیان در رابطه با دریافت ویزای کانادا می ­پردازیم که در این زمینه از ما به دفعات سؤال شده است.

سؤال اول: فرد همراه کسی که در کالج برای تقویت زبان انگلیسی ثبت نام می کند امکان کار کردن دارد یا خیر؟

در جواب این دسته از متقاضیان برای دریافت ویزای کانادا که می­ خواهند قبل از اقدام اطلاعات کاملی داشته باشند و شرایط را به طور کامل بررسی کنند باید بگوییم که خیر ممکن نیست. دلیل آن هم این است که شرکت در دوره­ های زبان برای تقویت آن هزینه هایی را در بردارد همچنین این مدت امکان کار کردن همراه وی را غیر ممکن می­ کند البته استثنایی هم وجود دارد که دریافت ویزای کانادا را بهتر می­کند.

چنانچه در دانشگاهی ثبت نام کنید، مانند FDU، Canada West و UCW، هم شما می ­توانید کار کنید و هم همسر شما به عنوان فرد همراه چون در این دانشگاه­ ها پس از دریافت ویزای کانادا از نوع تحصیلی، دوره ­های زبان به فرم premaster با فاند برگزار می­ گردند. اما اگر شروع تحصیل شما در کالج باشد امکان پذیر نخواهد بود.

سؤال دوم: آیا کسی که مجرد است و می ­خواهد قبل از اقدام برای ویزای کانادا ازدواج کند امکان دریافت ویزای کانادا دارد؟

معمولا چون برخی افراد قصد زرنگی کردن دارند و تنها چند ماه مانده به سفر و اقدام به دریافت ویزای کانادا، ازدواج سوری ترتیب می دهند، افسر مهاجرت قبل از اینکه صدور ویزای کانادا را برای شما تأیید کند، مدارکی مانند اجاره خانه­ مشترکی که داشته­ اید، حساب بانکی مشترک، پیامک­ های ارسال شده، بلیط­ های هواپیمای رزرو شده و غیره که در طی 6 ماه تا 1 سال گذشته باشند را از شما درخواست خواهد کرد.

لذا دقت داشته باشید که در این شرایط خاص نحوه­­ دریافت ویزای این کشور مقداری شرایط مخصوص به خود را خواهد داشت و امکان گول زدن افسر مهاجرت به هیچ وجه وجود ندارد.

Special Condition for Canadian Visa

 

 

منابع:

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button
Translate