پذیرش دانشگاه TRU کانادا بدون آیلتس و دولینگو

 

پس از گفتگو با دانشگاه TRU کانادا در خصوص پذیرش سخت دانشجویان با آیلتس 6.5 و ویزا نشدن برخی دانشجویان با آفرلتر کاندیشنال، این دانشگاه از ترم سپتامبر، بدون نیاز به آزمون آیلتس یا دولینگو و به صورت بدون پیش شرط یا آنکاندیشنال (Unconditional) در رشته های زیر به دانشجویان عزیز ایرانی آفرلتر داده تا جهت ویزا شانس خود را امتحان نمایند:

حسابداری یا Accounting

بیزینس یا Business administration

اقتصاد یا Economics

سرمایه گذاری یا Finance

مدیریت منابع انسانی یا Human resource management

نوآوری و کارآفرینی در جهانگردی یا Innovation and Entrepreneurship in Tourism

تجارت بین الملل یا International business

بازاریابی یا Marketing

مدیریت زنجیره ای یا Supply Chain Management

جهانگردی یا Tourism

لازم بذکر است پروسه پذیرش و ویزا دانشگاه TRU کانادا، پروسه ای 4 تا 6 ماهه می باشد که برای بیشتر کردن شانس ویزای کانادا، بهتر است تا مدرک زبان با هر نمره ای در پرونده خود قرار دهید. ضمنا یک مصاحبه در خصوص رشته انتخابی و برنامه شما از تحصیل به صورت لایو در اسکایپ از شما گرفته می شود که مصاحبه کننده آن ایرانی بوده و نیازی به صحبت به زبان انگلیسی نیست.

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا سوالی می توانید با تلفن موسسه تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید. همچنین جهت اطلاعات بیشتر در خصوص دانشگاه TRU می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Translate