امروزه بسیاری از افراد جهت مهاجرت به کشور کانادا به روش های مختلف اقدام می کنند که در ذیل با انواع روش های مختلف جهت گرفتن ویزای تحصیلی، توریستی و… آشنا خواهیم شد:

آشنایی کلی با کشور کانادا جهت مهاجرت :

یکی از مهمترین مزیت های این کشور این است که افراد ایرانی زیادی در کانادا اقامت دارند و این موضوع یکی از مهمترین دلایل عالی بودن شرایط زندگی در این کشور می باشد. سیاست مهاجرپذیری نیز در این کشور بسیار رشد کرده است و به همین دلیل افراد زیادی از کشورهای مختلف اقامت در این کشور را دریافت می کنند. شما باید برای اینکه در این کشور اقامت داشته باشید می توانید از روش های گوناگونی استفاده کنید. از آنجایی که ایرانی های بسیاری در این کشور زندگی می کنند مهاجرت به کشور کانادا برای شما به هیچ عنوان دشوار نمی باشد و حضور ایرانی ها در این کشور به قدری گسترده است که حتی یکی از خیابان های شهر تورنتو سراسر از فروشگاه های ایرانی با اجناس ایرانی می باشد.

immigrate to canada

دقت داشته باشید برای مهاجرت به این کشور باید بهترین روش را که با شرایط شما سازگاری بیشتری دارد را انتخاب کنید، چرا که در این صورت شما به بهترین نحو ممکن می توانید در آن کشور زندگی کنید. اگر می خواهید بدانید کدام یک از روش های مهاجرت برای شما بهتر است می توانید از موسسه های مهاجرتی که در این زمینه فعالیت گسترده ای دارند راهنمایی های لازم را دریافت کنید، امروزه بسیاری از افراد برای مهاجرت به این کشور اقدام می کنند، ولی در ابتدا باید با روش های مهاجرت به این کشور آشنایی بیشتری داشته باشند.

1) مهاجرت به کشور کانادا از طریق حمایت مالی خانواده:

روش اول مهاجرت به این کشور از طریق حمایت مالی اعضای خانواده می باشد که در ادامه توضیح می دهیم.

immigrate to canada-1

 [adning id=”3152″]

مهاجرت به کشور کانادا از طریق حمایت مالی اعضای خانواده یکی از روش های مهاجرتی به شمار می رود، افرادی که به کانادا رفته اند و اجازه اقامت در این کشور را دارند می توانند اسپانسر آشنایان و بستگان خود شوند تا آنها از طریق کار و یا تحصیل وارد این کشور شوند. فردی که حامی می شود باید پایین تر از 18 سال نداشته باشد و یکی از شهروندان کانادا به شمار رود. همچنین شخص می‌بایست اسپانسر هزینه ها و نیازهای فردی را که می خواهد حامی او باشد را نیز بپذیرد و به طور کلی فرد مورد نظر به هیچ عنوان نباید تحت حمایت اجتماعی این کشور قرار بگیرد. طبق قوانینی که در اداره مهاجرت این کشور وجود دارد باید برای مهاجرت به این کشور از طریق حمایت مالی اعضای خانواده شما یکی از بستگان درجه یک باشید، به همین دلیل اداره مهاجرت، فرزندان و همسر را در اولویت قرار داده است. اگر شما سوپر ویزای کانادا را داشته باشید می توانید اقامت پدربزرگ و یا مادربزرگ خود را هم در کانادا فراهم کنید. یکی از قوانینی که در مورد اقامت و مهاجرت به این کشور وجود دارد این است که همسر نمی تواند تا 5 سال اقامت زوج خود را درخواست دهد تا اسپانسر او باشد، چرا که در قوانین مهاجرتی کانادا این قانون وجود ندارد، بر همین اساس شما بهتر است برای اطلاعات بیشتر به موسسه مهاجرتی آریامهر مراجعه نمایید تا از روش های دیگر به شما مشاوره رایگان ارائه گردد.

2) مهاجرت کاری به کانادا:

یکی از بهترین و کم خرج ترین روش های مهاجرت به کشور کانادا، مهاجرت از طریق کار می باشد و به همین دلیل افراد بسیاری به دنبال دریافت این ویزا بوده تا از این طریق به این کشور مهاجرت کنند.

immigrate to canada
از جمله اهداف اصلی که در اداره مهاجرت به این کشور وجود داشته و حائز اهمیت می باشد، مهاجرت افراد متخصص در هر رشته می‌باشد. اگر نیروهای متخصص وارد این کشور شوند، بدون شک می توانند به بازار کار و رشد نمودن اقتصاد این کشور نیز کمک کنند، به همین دلیل کسانی که تخصص در هر زمینه ای دارند می توانند برای مهاجرت به این کشور اقدام نموده و از آنجایی که این کشور مهاجران بسیاری را می پذیرد شما هم می توانید رزومه قوی خود را برای کارفرماهای مختلف در سراسر این کشور ارسال نموده تا پس از بررسی پرونده شما، اقدامات جاب آفر توسط کارفرما انجام پذیرد. افرادی که موفق می شوند ویزای کار مهاجرت به کشور کانادا را دریافت کنند، می توانند به صورت دائم در این کشور اقامت داشته باشند و خانواده شان را نیز به همراه خود ببرند. 

immigrate to canada

 [adning id=”3152″]

3) مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری یکی دیگر از روش های مختلف مهاجرت به کشور کانادا می باشد که به دلیل سادگی پروسه، بسیاری از افراد واجدالشرایط، این نوع ویزا را جهت مهاجرت به کانادا انتخاب می کنند.

immigrate to canada

هدف از مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری، تقویت اقتصاد کانادا توسط سرمایه گذاران می باشد و به همین دلیل، اداره مهاجرت کانادا این نوع ویزا را به افراد متقاضی نسبت به سایر ویزاها راحت تر قبول می کند. افرادی که سرمایه گذار بوده و از جمله کارآفرینان برتر به شمار می روند می توانند از طریق این روش برای مهاجرت اقدام و همراه با خانواده به این کشور مهاجرت کنند. البته اداره مهاجرت از سال 2014 برای مهاجرت به این کشور از این روش، قوانین سختی وضع نموده است. همچنین مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری غیر فعال نیز امکان پذیر می باشد که می بایست سرمایه خود را در ایالت کبک قرار دهید. به همین دلیل، شما می بایست پیش از اینکه اقامت خود را دریافت نمایید، در این استان سکونت داشته باشید و میزان دارایی شما نیز می بایست حدود دو میلیون دلار باشد. همچنین گزارش فعالیت اقتصادی شما در کشور ایران می بایست به طور کامل ارائه شود و پس از تایید سرمایه شما در بنگاه اقتصادی دولت، بعد از 5 سال می توانید سرمایه خود را از دولت دریافت نمایید. 

 

4) مهاجرت به کشور کانادا از طریق تحصیل:

اقامت تحصیلی یکی از بهترین روش های اقامت و مهاجرت به این کشور به شمار می رود که بسیاری از افراد جوان می توانند از این طریق در این کشور اقامت داشته باشند. سیستم آموزشی این کشور بسیار قوی بوده و با کشورهای صنعتی دیگر دنیا نیز برابری می‌کند، به همین دلیل بسیاری از افراد از طریق تحصیل برای مهاجرت به این کشور اقدام می کنند.

immigrate to canada

[adning id=”3152″]

شما برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق تحصیل می بایست به خوبی در مورد مقاطع تحصیلی در این کشور اطلاعات لازم را داشته باشید. تحصیل نمودن برای دانشجویانی که بین المللی هستند از دوران دبستان تا دوره های دانشگاهی امکان پذیر می باشد. هر ساله بیشتر از 150 هزار دانشجو از کشور های متفاوت به این کشور مهاجرت نموده و به زبان های فرانسوی و انگلیسی تحصیل می نمایند. دوره کالج یکی از بهترین دوران های تحصیلی در این کشور می باشد که شما با مهاجرت به این کشور می توانید در این دوره ها  نیز تحصیل نمایید. استقبالی که از این دوره ها می شود بسیار گسترده بوده و به همین دلیل بسیاری از افراد از کشورهای مختلف برای تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند. انتخاب کردن دوره مورد نظر شما در این دانشگاه ها بسیار اهمیت داشته و شما باید با ارائه دادن مدارک تحصیلی خود، یکی از دوره هایی را که در آن پذیرفته می شوید را انتخاب و در آن دوره ادامه تحصیل دهید.

 

immigrate to canada

برخی از دانشجویانی که از طریق روش های دیگر مانند حمایت خانواده، کار و یا … برای مهاجرت به این کشور اقدام کرده اند و شرایط خاصی دارند از شهریه کانادایی بهره مند می گردند. همچنین برخی از افرادی که به عنوان پناهنده در این کشور اقامت دارند هم شهریه کانادایی را می توانند دریافت کنند، به همین دلیل آنها هزینه زیادی را برای تحصیل خود پرداخت نخواهند کرد. اما بسیاری از کسانی که تنها از طریق تحصیل برای مهاجرت به این کشور اقدام کرده اند باید هزینه بیشتری را نسبت به افراد دیگر پرداخت کنند. البته برخی از دانشجویان بین المللی هم هستند که واجد شرایط می باشند و آنها هم شهریه کانادایی را دریافت می نمایند.

immigrate to canada

[adning id=”3152″]

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button