صفر تا صد تحصیل در دانشگاه Yorkville university کانادا:

دانشگاه یورکویل Yorkville university کانادا یک دانشگاه نیمه دولتی در دو شعبه ونکور و تورنتو کانادا می باشد که در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس برای دانشجوهای اینترنشنال کورس های متعددی را ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی بین شعبه های دانشگاه انتقالی گرفته و مابقی تحصیل خود را در شهر مورد علاقه خود ادامه دهید. در ادامه به اطلاعات تکمیلی این دانشگاه از قبیل مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام، رشته ها و هزینه ها در این دانشگاه می پردازیم:

ورودی و هزینه های دانشگاه:

ترم های ورودی دانشگاه یورکویل Yorkville university کانادا در 4 ماه ژانویه، آپریل، جولای و اکتبر می باشد. هزینه حدودی تحصیل در سال 15000 دلار کانادا می باشد که مبلغ پیش پرداخت یا دپوزیت این دانشگاه 4400 دلار کانادا می باشد.

رشته ها در مقطع لیسانس:

جهت ثبت نام در دوره های لیسانس نیاز به ارائه مدرک دیپلم می باشد و الزاماً نیاز به ارائه مدرک پیش دانشگاهی نیست، همچنین در صورتی که شما دانشجوی انصرافی دانشگاه خود در ایران بوده و یا مدرک فوق دیپلم دارید می توانید به سادگی در مقطع لیسانس ثبت نام کرده و نمرات پاس شده خود را معادل سازی نمایید. یکی از دلایل محبوبیت این دانشگاه ترم های ارائه شده در این دانشگاه می باشد که شما می توانید سالیانه 4 ترم تحصیل نمایید و دوره لیسانس 4 ساله را در مدت زمان 2 تا 2.5 سال پاس نموده و هر چه سریعتر به PGWP یا اجازه کار 3 ساله این دانشگاه دست یابید. همچنین در مدت زمان تحصیل شما اجازه 20 ساعت کار در هفته را داشته که بین ترم های تحصیلی که مشغول تحصیل نمی باشید می توانید تا 40 ساعت در هفته در کانادا مشغول کار شوید.این دانشگاه  رشته های زیر را در مقطع لیسانس برای دانشجویان اینترنشنال ارائه می دهد:

رشته طراحی داخلی یا interior design

رشته بیزینس یا business administration

مدیریت پروژه project management

مدیریت انرژی energy management

حسابداری accounting

در صورت تحصیل در هر یک از این رشته ها به مدت یک ترم، می توانید به هر دلیلی رشته خود را تغییر دهید.

رشته ها در مقطع فوق لیسانس:

جهت ثبت نام در دوره های فوق لیسانس نیاز به ارائه مدرک لیسانس و ریز نمرات آن می باشد. یکی از دلایل محبوبیت این دانشگاه ترم های ارائه شده در این دانشگاه می باشد که شما میتوانید سالیانه 4 ترم تحصیل نمایید و دوره فوق لیسانس 2 ساله را در مدت زمان 1 تا 1.5 سال پاس نموده و هر چه سریعتر به PGWP یا اجازه کار 3 ساله این دانشگاه دست یابید. همچنین در مدت زمان تحصیل شما اجازه 20 ساعت کار در هفته را داشته که بین ترم های تحصیلی که مشغول تحصیل نمی باشید می توانید تا 40 ساعت در هفته در کانادا مشغول کار شوید.این دانشگاه فقط یک رشته را در مقطع فوق لیسانس برای دانشجویان اینترنشنال ارائه می دهد:

رشته  مدیریت بازرگانی یا MBA

زبان مورد نیاز:

دانشگاه یورکویل Yorkville university کانادا نیز همانند دانشگاه های دیگر کانادا، آیلتس 6 را برای پذیرش غیر مشروط یا آنکادیشنال قبول دارد که با توجه به شرایط کنونی در خصوص شیوع ویروس کرونا و باز نبودن مراکز آزمون کرونا در سراسر جهان، آزمون دولینگو را نیز با نمره 105 به جای ارائه مدرک زبان آیلتس قبول داشته و با این نمره به دانشجویان خود پذیرش آنکادیشنال ارائه می دهد.

خبر خوش:

شما می توانید در حال حاضر به دلیل شرایط پیش آمده در دنیا پس از شیوع ویروس کرونا در این دانشگاه ثبت نام نموده و در کورس های آنلاین این دانشگاه از کشور ایران شرکت نمایید. مزیت این کار تخفیف 25 درصدی در شهریه شما بوده و شما نیازی به گرفتن ویزا جهت انجام این کار ندارید. همچنین در صورت ریجکتی پرونده شما، شما می توانید تا یک سال کورس خود را دیفر نموده و برای پرونده خود تلاش خود را ادامه دهید. 

در ادامه تور دانشگاه یورک ویل را مشاهده می نمایید.

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Call Now Button