پکیج طلایی آریامهر 

مهاجرت تحصیلی و کاری کانادا

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه ها و کالج های مختلف کانادا، لایسنس اعزام دانشجو به کانادا را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی و کاری با قیمت بسیار پایین فراهم آورده است. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملا رایگان می باشد. همچنین قیمت اخذ پذیرش و ویزای شما جهت مهاجرت تحصیلی و کاری به کانادا تنها 1650 دلار می باشد که در سه قسط قبل از شروع کار، گرفتن پذیرش و پس از پایان کار دریافت می گردد. این هزینه شامل خدمات زیر می باشد: 

 • ارزیابی: ارسال مدارک اولیه درخواستی توسط متقاضی جهت ارزیابی
 • پیشنهاد کورس تحصیلی: پیشنهاد دو الی سه کورس تحصیلی و دانشگاه توسط موسسه مهاجرتی آریامهر
 • انتخاب کورس تحصیلی: تصمیم گیری متقاضی جهت انتخاب یکی از کورس های ارائه شده
 • عقد قرارداد: امضا توافق نامه و ارسال آن توسط متقاضی به موسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت قسط اول: پیش پرداخت 50٪ از هزینه توافقی توسط متقاضی
 • آماده سازی مدارک: راهنمایی متقاضی توسط مشاور موسسه جهت آماده سازی مدارک برای اخذ پذیرش
 • اخذ پذیرش: اقدام جهت پذیرش در کورس انتخاب شده و پیگیری پروسه پذیرش توسط موسسه مهاجرتی آریامهر
 • نامه پذیرش: ارسال نسخه نرم افزاری نامه پذیرش (offer letter) به متقاضی توسط موسسه مهاجرتی آریامهر (پس از 4 تا 8 هفته)
 • پرداخت قسط دوم: پرداخت 50% مابقی هزینه توافقی توسط متقاضی
 • پرداخت شهریه: پرداخت شهریه به حساب دانشگاه توسط متقاضی
 • مشاوره ویزا: دریافت مشاوره رایگان از وكیل ICCRC موسسه مهاجرتی آریامهر جهت پروسه ویزا
 • نامه پذیرش: دریافت (Letter Of Admission)LOA از دانشگاه توسط موسسه مهاجرتی آریامهر و ارسال آن به متقاضی
 • آماده سازی مدارک ویزا: ارسال مدارک درخواستی جهت ارزیابی به وکیل ICCRC موسسه مهاجرتی آریامهر توسط متقاضی
 • درخواست ویزا: آماده سازی مدارک و فرم های اخذ ویزا توسط وكیل ICCRC موسسه مهاجرتی آریامهر
 • ارسال درخواست ویزا و بایومتریک: ارائه مدارک توسط متقاضی به VAC در کشور ترکیه و انگشت نگاری
 • پرداخت هزینه ویزا: پرداخت هزینه ارسال ویزا و بیومتریک (هزینه سفارت) توسط متقاضی
 • نتیجه ویزا: دریافت نتیجه ویزا از طریق ایمیل توسط متقاضی
 • ارسال گذرنامه: ارسال گذرنامه با هزینه شخصی توسط متقاضی به VAC در کشور ترکیه
 • ویزا استیکر: دریافت گذرنامه با ویزا استیکر از VAC کشور ترکیه توسط متقاضی
 • سفر به کانادا: آماده سازی ملزومات جهت سفر به کانادا توسط متقاضی

شهروندی کانادا!

کارشناسان ما پروسه ویزای تحصیلی شما را به صورت لحظه‌ای با شما چک خواهند نمود. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت کانادا فقط 12 هفته زمان خواهد برد. حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیل شما برای پیدا کردن شغل و دریافت کارت شهروندی کانادا نیز مشاوره خواهید شد.

دانشگاه University Canada west، دانشگاهی پیشرفته با امکان آموزش آنلاین

دانشگاه ucw کانادا از جمله دانشگاه های پیشرفته و محبوب شهر ونکوور کاناداست که دوره های خود را در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس به صورت آنلاین نیز برگزار می کند و مدارک اعطا شده از درجه اعتبار بین المللی بالایی برخوردار بوده و نرخ اشتغال به کار پس از فارغ التحصیلی بالاست. در ادامه به طور کامل با این دانشگاه آشنا خواهید شد.

دانشگاه ادلر در ونکوور کانادا، بهترین گزینه برای تحصیلی آینده دار

دانشگاه آدلر یکی از موفق ترین دانشگاه های کانادا با پردیس هایی در ونکوور کانادا و شیکاگو آمریکا که هر سال میزبان دانشجویان بسیار زیادی در زمینه علوم روانشناسی است. این دانشگاه با داشتن اعتبار بین المللی بالا، بورسیه های تحصیلی متعدد و نرخ اشتغال به کار بالای فارغ التحصیلان آینده خوبی را برای دانشجویان خود رقم زده است.

آپدیت جدید مهاجرت به کانادا فروردین 99

یکی از مهمترین دلایل نگرانی های اخیر متقاضیان ویزای کانادا، ویروس کرونا می باشد که این موضوع نه تنها کشور ایران، بلکه حدود پنجاه کشور دیگر را نیز دامنگیر خود کرده است. این کشورها به دلیل نبود سفارت در کشور خود مجبور به انتخاب کشوری دیگر برای امر انگشت‌نگاری بوده و کشور کانادا با علم به حساسیت این موضوع تمام تلاش خود را جهت حل این مشکل کرده است.

آزمون دولینگو جایگزین آزمون آیلتس و تافل

بسیاری از فعالیت‌های گروهی از جمله آزمون های بین المللی زبان مانند آیلتس و تافل و GRE در کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، به تعویق افتاده است و بسیاری از داوطلبین نیاز به دریافت نمره برای ارائه به دانشگاه ها و یا سفارت کشورها دارند. آزمون دولینگو یا duolingo English test یک آزمون بین المللی است که به صورت آنلاین برگزار شده و شما امکان امتحان دادن حتی در منزل خود را دارید.

آپدیت جدید مهاجرت به کانادا فروردین 99

یکی از مهمترین دلایل نگرانی های اخیر متقاضیان ویزای کانادا، ویروس کرونا می باشد که این موضوع نه تنها کشور ایران، بلکه حدود پنجاه کشور دیگر را نیز دامنگیر خود کرده است. این کشورها به دلیل نبود سفارت در کشور خود مجبور به انتخاب کشوری دیگر برای امر انگشت‌نگاری بوده و کشور کانادا با علم به حساسیت این موضوع تمام تلاش خود را جهت حل این مشکل کرده است.

تمامی نکات و مسائل پیرامون دریافت ویزای کانادا

دریافت ویزای کانادا هر سال با استقبال زیادی مواجه می شود ولی در برخی مواقع هم تمامی تلاش ها و اقدامات منجر به دریافت ویزا نمی شود که بخاطر شرایط خاص و عدم اطلاع از نکات و مسائل پیرامون آن است. اما نگران نباشید با کمک کارشناسان و مشاورین حقوقی ما و نکاتی که در این مطلب خواهید خواند هیچ مشکلی در روند درخواست شما رخ نخواهد داد.

چه کار کنیم تا شانس قبولی خود را در رشته های پزشکی و دندانپزشکی کانادا افزایش دهیم؟

سؤال زیادی از ما می پرسند که تأثیر کرونا بر پروسه کانادا چه شکلی است؟ آیا درست است که سفارت ها کارگزاری برای صدور ویزا ندارند و فعلا وقت های قبلی سفارت نیز به تعویق افتاده و مهلت انگشت نگاری هم 90 روزه شده است؟ کسانی هم که از طریق اکسپرس انتری درخواست داده بودند مدارک بیشتری در حوزه سلامت خود باید ارائه کنند؟ در این مطلب جواب این سؤالات را می گیرید.

از تأثیر کرونا بر پروسه کانادا چه می دانید؟

سؤال زیادی از ما می پرسند که تأثیر کرونا بر پروسه کانادا چه شکلی است؟ آیا درست است که سفارت ها کارگزاری برای صدور ویزا ندارند و فعلا وقت های قبلی سفارت نیز به تعویق افتاده و مهلت انگشت نگاری هم 90 روزه شده است؟ کسانی هم که از طریق اکسپرس انتری درخواست داده بودند مدارک بیشتری در حوزه سلامت خود باید ارائه کنند؟ در این مطلب جواب این سؤالات را می گیرید.

آیا از شرایط تحصیل رشته های برنامه نویسی، زیست شناسی و معماری در کانادا اطلاع دارید؟

تحصیل در رشته هایی مانند برنامه نویسی، زیست شناسی و معماری در کانادا نیاز به ارائه مدارک، پیش نیازها و الزاماتی دارد که برای اخذ پذیرش و فرصت تحصیلی برای خود باید نسبت به آنها اطلاعات کافی داشته باشید. در این مورد می توانید از تجربه چندین ساله موفق کارشناسان و وکلای مهاجرت ما کمک بگیرید تا راه را برای شما هموار کنند.

آیا از تفاوت بین اسکالرشیپ و فاند اطلاع دارید؟

در این مقاله قصد داریم به دو مقوله فاند و اسکالرشیپ بپردازیم که با وجود اینکه هر دو هزینه کمکی برای دانشجویان بین المللی محسوب می شوند اما شرایط دریافت هر یک متفاوت بوده و تعریف متفاوتی نیز دارند که طبق آن مدارک جداگانه ای هم برای اثبات آن نیاز است. با ما همراه باشید تا به طور کامل با این دو آشنا شوید.

هشت قدم تا شهروندی کانادا فاصله دارید

قدم اول

مشاوره رایگان جهت انتخاب رشته 
l

قدم دوم

عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

اخذ پذیرش و پرداخت شهریه دانشگاه

قدم چهارم

گرفتن ویزا از سفارت

قدم پنجم

ورود به کانادا و ثبت نام در دانشگاه

U

قدم ششم

یافتن شغل در سایت های کاریابی

قدم هفتم

اخذ اقامت پس از 1 سال کار

قدم هشتم

اخذ شهروندی پس از 2 سال

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی و کاری کانادا، پاسخگوی سوالات شما به صورت رایگان، 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته دانشگاهی تا شهروندی در کنار شما خواهند بود.

مزایای مهاجرت تحصیلی و کاری به کانادا

مهاجرت ارزان

حق الزحمه تمامی پروسه شما فقط با قیمت 1650 دلار انجام شده و دیگر نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی‌باشد و شما مستقیماً با دانشگاه طرف بوده و تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

بزرگترین مزیت کانادا جهت انتخاب برای ادامه تحصیل و یا کار، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و فقط قسط اول رشته خود را مستقیماً از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز نموده و مابقی هزینه در کانادا و توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد. هزینه کل پروسه نیز توسط ما 1650 دلار کانادا می باشد.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا، مهاجرت تحصیلی بوده که ما می توانیم این پروسه را به صورت کاملاً حرفه ای مدیریت کنیم تا شما ظرف 12 هفته و با تضمین صد‌در‌صدی ویزای خود را دریافت نمایید.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب کانادا جهت ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط 12 هفته زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، سه ماه بعد می توانید در دانشگاه خود در کانادا حاضر باشید. همچنین شما با تماس واتساپی با مشاوران خود به صورت لحظه ای از پروسه ویزای خود در هر ساعت از شبانه روز با خبر شده  و با استفاده از تجارب آن ها بهترین هدف را انتخاب نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و در دانشگاه مورد نظر در رشته زبان انگلیسی تحصیل نمایید.

توضیحات بیشتر

اگر شما متأهل می باشید و یا برای مقطع ارشد به بالا قصد اقدام دارید، می بایست یا در آزمون آنلاین دانشگاه از منزل شرکت کنید و یا آیلتس 6 ارائه نمایید. برای افراد خارج از این دسته خوشبختانه این موضوع وجود نداشته و شما حتی با سطح مبتدی زبان نیز می توانید در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید. شما ابتدا در کورس زبان انگلیسی شرکت نموده و سپس به کورس مورد نظر خود تغییر رشته خواهید داد.

امکان تغییر به ویزای کاری

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، مصاحبه ای حضوری با او ترتیب خواهند داد که نیاز به حضور فرد در کانادا می‌باشد. از این رو با حضور خود در کانادا می توانید فرصت یافتن شغل را نیز داشته باشید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از افراد خبره در شغل های مهم،پس از آگهی کردن رزومه خود در سایت های کاریابی، هیچ گونه بازخوردی را از طرف کارفرما دریافت نمی کنند. عدم حضور شما در کشور مورد نظر مهمترین عامل این اتفاق می‌باشد، زیرا کارفرما جهت انتخاب فرد او را مستقیماً به مصاحبه دعوت می نماید. شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید در این کشور و یا کشورهای اطراف به دنبال شغل مناسب بوده و ویزای خود را تبدیل نمایید.

شهروندی کانادا

یکی از بهترین مقاصد مهاجران، کشور کاناداست. این کشور مهاجر پذیر به دلیل امکانات رفاهی زیاد و وجود موقعیت‌های زیاد شغلی برای تمام فارغ التحصیلان، اولین کشور مهاجر پذیر دنیاست.

توضیحات بیشتر

شما در حین تحصیل و یا پس از تحصیل در دانشگاه می توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل نمایید. پس از 12 ماه کار در این کشور، تقاضای اقامت در این کشور را داده و پس از حضور دو ساله در کانادا، تقاضای شهروندی در این کشور را می نمایید. پس از شهروند شدن، شما می توانید از تمامی مزایای یک شهروند کانادا مانند گرفتن وام جهت خرید خانه و… استفاده نمایید.

دانشگاه ارزان و با کیفیت

دانشگاه های کانادا نسبت به دانشگاه‌‌های کشورهای آمریکا،‌‌استرالیا و انگلیس، شهریه بسیار پایین تر و رتبه های برابری دارند. مدرک دانشگاه های رنک بالای کانادا با مدرک کشور آمریکا در یک سطح است.

توضیحات بیشتر

شما با تحصیل در کانادا می توانید علاوه بر ذخیره کردن پولتان نسبت به تحصیل در کشورهای بزرگ دیگر مانند آمریکا، استرالیا و یا انگلیس، از کیفیت بالای تحصیل نیز بهره مند گردید. بسیاری از دانشگاه های کانادا با دانشگاه های آمریکا در یک سطح بوده و در حال رقابت با این کشور می باشد. مزیت دیگر کشور کانادا محاسبه سال های تحصیلی شما به عنوان سال اقامتی می باشد. به طور مثال اگر شما 5 سال در این کشور مشغول به تحصیل باشید، شهروند این کشور خواهید شد.

اخذ ویزای همسر و فرزند

بسیاری از کشورها به مردان یا زنان متأهل جهت تحصیل همسرشان ویزا نمی دهند اما کشور کانادا در صورت تحصیل شما به همسر شما و همچنین فرزندتان ویزای همراه خواهد داد .

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه ویزای همراه به همسر و فرزند شما می باشد. تعداد بسیاری از کشور ها پس از ارائه ویزای تحصیلی به دانشجوها، هیچ گونه ویزایی به همراه و یا فرزندان دانشجو نداده و این موضوع چالش بسیاری بزرگی برای افراد متاهل خصوصا افرادی که فرزند کوچک دارند می باشد. کشور کانادا همزمان با ویزای دانشجو، به همسر و فرزندان نیز ویزای همراه داده تا مشکل دوری از خانواده به درس شما لطمه ای وارد نکند.

اجازه کار همزمان با تحصیل

با داشتن ویزای تحصیلی، خود شما مجوز کار 20 ساعته و همسر شما اجازه کار بدون محدودیت را از طرف دولت این کشور دارد. ضمناً فرزند شما نیز اجازه تحصیل رایگان را در این کشور دارا می باشد.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، مجوز کار به دانشجو و همسر دانشجو می باشد. شما با 20 ساعت کار در هفته می توانید حدوداً ماهی 1200 دلار برای خود پس انداز کنید. همچنین همسر شما می‌تواند به صورت نامحدود در این کشور مشغول به کار گردد. فرزندان شما نیز می‌توانند بدون پرداخت هیچ شهریه ای به صورت رایگان در این کشور به تحصیل بپردازند. لازم بذکر است که برای فرزندان شما کلاس های رایگان آموزش زبان انگلیسی گذاشته شده و سپس به مقطع مورد نظرتان فرستاده خواهند شد.

بورسیه های دانشگاهی

بسیاری از دانشگاه های کانادا، در صورت داشتن معدل بالا، به دانشجویان کشورهای جهان سوم از جمله ایران بورسیه تحصیلی ارائه می دهند که می تواند حتی تحصیل در این کشور را رایگان نماید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه بورس های 70، 80 و حتی 100 درصدی به دانشجویان ایرانی می‌‌باشد که در صورت داشتن نمره کافی در آیلتس می توانید در دانشگاه‌های این کشور که اکثراً مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می باشد ادامه تحصیل نمایید. ویزای شما به صورت سال به سال تمدید شده تا درس شما به اتمام برسد و پس از آن شما برای پیدا کردن شغل مناسب در این کشور و یا کشور های دیگر به کارفرمایان معرفی خواهید شد.

پرداخت قسطی شهریه

قسطی بودن شهریه یکی از مزیت های بزرگ دیگر دانشگاه های کانادا می باشد. شما می توانید شهریه خود را قسط بندی کرده و در قسط های کوچک در موعد های مختلف پرداخت نمایید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر دانشگاه های کانادا، قسطی کردن شهریه دانشگاه برای دانشجویان می باشد. دانشجویان می توانند با مجوز 20 ساعت در هفته کار در حین تحصیل، و همچنین مجوز کار بدون محدودیت در تعطیلات مابین ترم‌ها، هزینه های دانشگاهی خود را پرداخت نمایند. همچنین دانشجویان تیزهوش با معدل بالا از مزیت بورس های تحصیلی و وام های رایگان دانشگاه ها بهره برده و تقریباً هیچ هزینه ای برای دانشگاه و یا حتی خوابگاه و خورد و خوراک خود پرداخت نخواهند کرد و از ترم دوم تحصیل رایگان خواهند داشت.

امکان تحصیل فرزندان

کشور کانادا امکان تحصیل فرزندانتان حتی در مقطع دبستان را نیز می دهد، شما نیز می توانید با همسر خود همراه فرزندتان به آن کشور مهاجرت نموده و حین تحصیل فرزندان خود به دنبال شغل مناسب بگردید.

توضیحات بیشتر

افرادی با فرزندهای کوچک دبستانی و یا مقاطع بالاتر هستند نیز می توانند برای فرزند خود در این مقاطع در کشور کانادا ویزای تحصیلی گرفته و سپس پدر و مادر برای خود نیز ویزای همراه دریافت کنند. پس از ورود به خاک کشور کانادا، پدر و یا مادر می توانند به دنبال کار در سایت های کاریابی گشته و ویزای خود را از ویزای همراه به ویزای کاری تغییر دهند و پس از چند سال کار تقاضای شهروندی آن کشور را درخواست دهند.

هزینه زندگی پایین

کشور کانادا یکی از پیشرفته ترین کشورها در سطح جهان بوده و همیشه با کشورهای هم تراز خود مانند آمریکا در حال رقابت بوده است. این در حالی است که هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین‌تر می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کشورهایی نظیر آمریکا، انگلیس، استرالیا، سوئیس و یا کشورهای دیگر برتر از نظر اقتصادی، دارای هزینه هایی سرسام آور جهت زندگی می باشند. این در حالیست که جهت زندگی در کشور زیبا و پیشرفته کانادا، شما هزینه های بسیار پایین تری را متحمل می‌شوید. همچنین شما پس از اخذ شهروندی کانادا می توانید از تمامی مزایای یک شهروند کانادایی بهره مند شوید. به طور مثال، کشور کانادا به تمامی شهروندان خود وام 95 درصدی قیمت خرید خانه را می دهد که شما براحتی می توانید در کانادا خانه دار شوید! 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 7   میانگین:  4.1/5]

Translate