مهاجرت تحصیلی به دانمارک

فرصتی استثنایی برای تحصیل یا کار در اروپا

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه های مختلف دانمارک از جمله International Business Academy، لایسنس اعزام دانشجو به دانمارک را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس با قیمت بسیار پایین فراهم آورده است. هزنیه تحصیل لیسانس سالانه 8500 یورو و فوق لیسانس 9000 یورو می باشد. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملا رایگان می باشد. همچنین قیمت اخذ پذیرش و ویزای شما جهت مهاجرت تحصیلی و کاری به سوئد تنها 1250 دلار می باشد که در سه قسط قبل از شروع کار، گرفتن پذیرش و پس از پایان کار دریافت می گردد. این هزینه شامل خدمات زیر می باشد: 

 • ارزیابی: ارسال مدارک اولیه درخواستی توسط متقاضی جهت ارزیابی
 • عقد قرارداد: امضا توافق نامه و ارسال آن توسط متقاضی به موسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت قسط اول: پیش پرداخت 50٪ از هزینه توافقی توسط متقاضی
 • آماده سازی مدارک: راهنمایی متقاضی توسط مشاور موسسه جهت آماده سازی مدارک برای اخذ پذیرش
 • اخذ پذیرش: اقدام جهت پذیرش در کورس انتخاب شده و پیگیری پروسه پذیرش توسط موسسه مهاجرتی آریامهر
 • نامه پذیرش: ارسال نسخه نرم افزاری نامه پذیرش (offer letter) به متقاضی توسط موسسه مهاجرتی آریامهر (پس از 4 تا 8 هفته)
 • پرداخت قسط دوم: پرداخت 50% مابقی هزینه توافقی توسط متقاضی
 • پرداخت شهریه: پرداخت شهریه به حساب دانشگاه توسط متقاضی
 • مشاوره ویزا: دریافت مشاوره رایگان از وكیل موسسه مهاجرتی آریامهر جهت پروسه ویزا
 • آماده سازی مدارک ویزا: ارسال مدارک درخواستی جهت ارزیابی به وکیل موسسه مهاجرتی آریامهر توسط متقاضی و آماده سازی متقاضی جهت مصاحبه سفارت
 • درخواست ویزا: آماده سازی مدارک و فرم های اخذ ویزا توسط وكیل موسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت هزینه ویزا: پرداخت هزینه ارسال ویزا و بیومتریک (هزینه سفارت) توسط متقاضی
 • سفر به دانمارک: آماده سازی ملزومات جهت سفر به روسیه توسط متقاضی

تحصیل در دانمارک!

کارشناسان ما پروسه ویزای تحصیلی شما را به صورت لحظه‌ای با شما چک خواهند نمود. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت دانمارک فقط 2 هفته زمان خواهد برد و پذیرش از فروردین تا تیر می باشد. حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیل شما برای پیدا کردن شغل و دریافت کارت شهروندی روسیه نیز مشاوره خواهید شد.

هشت قدم تا تحصیل یا کار در دانمارک فاصله دارید

قدم اول

مشاوره رایگان جهت انتخاب کورس

l

قدم دوم

عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

اخذ پذیرش و پرداخت شهریه دانشگاه

قدم چهارم

گرفتن ویزا از سفارت

قدم پنجم

ورود به دانمارک و ثبت نام در دانشگاه

U

قدم ششم

یافتن شغل در طول تحصیل

قدم هفتم

اخذ اقامت

قدم هشتم

اخذ شهروندی 

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی و کاری دانمارک، پاسخگوی سوالات شما به صورت رایگان، 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته دانشگاهی تا شهروندی در کنار شما خواهند بود.

بررسی لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور دانمارک: آپدیت 2020

در این مطلب به بررسی لیستی از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور دانمارک می پردازیم که اساس انتخاب آنها با در نظر گرفتن رده بندی های معتبر QS، Times و Shanghai می باشد. ضمنا توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه های مورد تأیید فقط برای رشته ای خاص یا تا مقطعی خاص و یا حتی ترکیبی از این دو هستند که ذکر شده است و هنگام انتخاب دانشگاه به آن توجه داشته باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پنج دانشگاه برتر دانمارک طبق نظام رتبه بندی QS 2020

دانمارک با در اختیار داشتن سیستم آموزشی بسیار قدرتمند، متدهای روز آموزش و تحصیل، اعتبار بالای مدارک اعطا شده و شهریه های معقول توانسته در دنیا به خوبی خود را مطرح ساخته و جزء انتخاب های برتر دانشجویان در سرتاسر دنیا باشد. به همین دلیل قصد داریم در این مطلب به بررسی دانشگاه های برتر دانمارک بپردازیم که در سال 2020 طبق نظام رتبه بندی QS رده بندی شده اند.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

هزینه های زندگی در دانمارک آپدیت 2020

در این مطلب قصد داریم به بررسی هزینه های زندگی در دانمارک بپردازیم که یقینا یکی از بهترین مقصد ها برای ادامه زندگی و حتی تحصیل محسوب می شود. در این مطلب تمامی هزینه های گفته شده به طور میانگین بوده و طبق آپدیت 2020 هستند و بسته به اینکه چه سبک زندگی داشته باشید می تواند متغیر باشد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]

رشته ها و هزینه های تحصیل در دانشگاه IBA دانمارک

دانشگاه IBA یکی از دانشگاه های بسیار موفق کشور دانمارک است که با عضویت و فعالیت درخشان در شبکه NIBS سهم زیادی در انتقال و ارسال دانشجویان به سرتاسر دنیا برای فرصت های تحصیلی و مطالعاتی داشته است. در ادامه با ویژگی های خاص و فوق العاده این دانشگاه و مهم ترین رشته های ارائه شده به همراه هزینه های تحصیلی خواهیم پرداخت.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

صفر تا صد تحصیل در دانمارک آپدیت 2020

تحصیل در دانمارک از جمله فرصت هایی است که اکثریت دانشجویان در سرتاسر دنیا آرزوی آن را در سر دارند که از جمله دلایل آنها می توان به دانشگاه های بسیار پیشرفته و معتبر، سیستم آموزشی قدرتمند و کشوری بسیار شاد و هزینه های تحصیلی و زندگی پایین اشاره کرد. در ادامه بیشتر با جنبه های مختلف تحصیل در کشور دانمارک آشنا خواهیم شد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

مزایای مهاجرت تحصیلی و کاری به دانمارک

مهاجرت ارزان

حق الزحمه تمامی پروسه شما فقط با قیمت 1250 دلار انجام شده و دیگر نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی‌باشد و شما مستقیماً با دانشگاه طرف بوده و تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

بزرگترین مزیت روسیه جهت انتخاب برای ادامه تحصیل و یا کار، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و فقط قسط اول رشته خود را مستقیماً از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز نموده و مابقی هزینه در روسیه و توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد. هزینه کل پروسه نیز توسط ما 1250 دلار آمریکا می باشد.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت به دانمارک، تحصیلی بوده که ما می توانیم این پروسه را به صورت کاملاً حرفه ای مدیریت کنیم تا شما ظرف 12 هفته و با تضمین صد‌در‌صدی ویزای خود را دریافت نمایید.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب روسیه جهت ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط 12 هفته زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، سه ماه بعد می توانید در دانشگاه خود در کانادا حاضر باشید. همچنین شما با تماس واتساپی با مشاوران خود به صورت لحظه ای از پروسه ویزای خود در هر ساعت از شبانه روز با خبر شده  و با استفاده از تجارب آن ها بهترین هدف را انتخاب نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور دانمارک، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و در دانشگاه مورد نظر به زبان روسی تحصیل نمایید.

توضیحات بیشتر

جهت تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه پائولوف روسیه، شما تنها می بایست یکسال دوره پادفک را در روسیه گذرانده که این دوره شامل آموزش زبان روسی و اصطلاحات تخصصی در دروس شیمی و زیست مرتبط با رشته شما می‌باشد. پس از گذراندن دوره مربوطه، آماده استارت کورس انتخابی خود در دانشگاه شده و دوره اصلی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی را شروع می نمایید.

امکان ادامه تحصیل رایگان

تحصیل در سوئد در صورت داشتن دانش زبان سوئد به صورت کاملا رایگان می باشد. در حضور شش ماهه خود در سوئد فرصت تقویت زبان سوئدی برای شما فراهم می‌باشد تا از این مزیت استفاده نمایید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از دانشگاه های اروپا برای دانشجویان اروپایی و یا حتی دانشجویان بین المللی امکان تحصیل رایگان را فراهم نموده اند که کشور سوئد این امکان را فقط با زبان سوئدی برای دانشجویان فراهم نموده است. در مدت زمان 6 ماهه تحصیل انگلیسی در سوئد شما فرصت تقویت زبان سوئدی خود را نیز دارید. پس از تقویت زبان سوئدی اجازه تقویت زبان سوئدی یکساله رایگان به شما داده خواهد شد.

دانشگاه ارزان و با کیفیت

دانشگاه دانمارک نسبت به دانشگاه‌‌های کشورهای آمریکا،‌‌استرالیا و انگلیس، شهریه بسیار پایین تر و رتبه های برابری دارند. مدرک دانشگاه های رنک بالای کانادا با مدرک کشور آمریکا در یک سطح است.

توضیحات بیشتر

شما با تحصیل در سوئد می توانید علاوه بر ذخیره کردن پولتان نسبت به تحصیل در کشورهای بزرگ دیگر مانند آمریکا، استرالیا و یا انگلیس، از کیفیت بالای تحصیل نیز بهره مند گردید. بسیاری از دانشگاه های کانادا با دانشگاه های آمریکا در یک سطح بوده و در حال رقابت با این کشور می باشد. مزیت دیگر کشور کانادا محاسبه سال های تحصیلی شما به عنوان سال اقامتی می باشد. به طور مثال اگر شما 5 سال در این کشور مشغول به تحصیل باشید، شهروند این کشور خواهید شد.

اخذ ویزای همسر و فرزند

بسیاری از کشورها به مردان یا زنان متأهل جهت تحصیل همسرشان ویزا نمی دهند اما کشور دانمارک در صورت تحصیل شما به همسر شما و همچنین فرزندتان ویزای همراه خواهد داد .

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه ویزای همراه به همسر و فرزند شما می باشد. تعداد بسیاری از کشور ها پس از ارائه ویزای تحصیلی به دانشجوها، هیچ گونه ویزایی به همراه و یا فرزندان دانشجو نداده و این موضوع چالش بسیاری بزرگی برای افراد متاهل خصوصا افرادی که فرزند کوچک دارند می باشد. کشور روسیه همزمان با ویزای دانشجو، به همسر و فرزندان نیز ویزای همراه داده و تحصیل فرزند شما مادامی که در سوئد ویزای شما تحصیلی می باشد به صورت کاملا رایگان تا سن زیر 18 سال می باشد.

اجازه کار همزمان با تحصیل

با داشتن ویزای تحصیلی، خود شما مجوز کار 20 ساعته و همسر شما اجازه کار بدون محدودیت را از طرف دولت این کشور دارد. ضمناً فرزند شما نیز اجازه تحصیل رایگان را در این کشور دارا می باشد.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، مجوز کار به دانشجو و همسر دانشجو می باشد. شما با 20 ساعت کار در هفته می توانید حدوداً ماهی 1200 دلار برای خود پس انداز کنید. همچنین همسر شما می‌تواند به صورت نامحدود در این کشور مشغول به کار گردد. فرزندان شما نیز می‌توانند بدون پرداخت هیچ شهریه ای به صورت رایگان در این کشور به تحصیل بپردازند. لازم بذکر است که برای فرزندان شما کلاس های رایگان آموزش زبان انگلیسی گذاشته شده و سپس به مقطع مورد نظرتان فرستاده خواهند شد.

هزینه زندگی پایین

کشور دانمارک یکی از پیشرفته ترین کشورها در سطح جهان بوده و همیشه با کشورهای آمریکایی در حال رقابت بوده است. این در حالی است که هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین‌تر می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کشورهایی نظیر آمریکا، انگلیس، استرالیا، سوئیس و یا کشورهای دیگر برتر از نظر اقتصادی، دارای هزینه هایی سرسام آور جهت زندگی می باشند. این در حالیست که جهت زندگی در کشور زیبا و پیشرفته روسیه، شما هزینه های بسیار پایین تری را متحمل می‌شوید. همچنین شما پس از اخذ شهروندی روسیه می توانید از تمامی مزایای یک شهروند روسی بهره مند شوید. به طور مثال، هزینه زندگی از جمله خوابگاه، خورد و خوراک، اینترنت، رفت و آمد و غیره حدود 200 دلار آمریکا در ماه می باشد. 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Translate