معرفی دانشگاه ­های برتر دانمارک آپدیت 2020

یکی از بهترین مقاصد دنیا برای ادامه تحصیل، کشور دانمارک است که تمامی دانشگاه ­های برتر دانمارک در رنکینگ جهانی با داشتن سیستم آموزش عالی قدرتمند، اعتبار بالای جهانی و بهره گیری از متدهای روز دنیا به گزینه ­ی قطعی برای دانشجویان بین المللی تبدیل شده ­­اند. در ادامه به معرفی لیستی از دانشگاه­ های برتر دانمارک می ­پردازیم.

University of Copenhagen:

از دانشگاه ­های برتر دانمارک در سال 2020 که با رتبه ­ی 81 در دنیا بهترین دانشگاه این کشور محسوب می ­شود. این دانشگاه دولتی اکنون بیش از 30 هزار دانشجو دارد که از این تعداد 17% دانشجوی بین المللی هستند. ضمنا میزان چاپ مقالات معتبر در ژورنال­ های معروف جهانی در سطح Very High قرار دارد.

این دانشگاه در شاخه­­ های علوم اجتماعی، قانون، هنر و علوم انسانی، تجارت و اقتصاد، علوم کامپیوتر، آموزش، علوم زیستی، علوم فیزیک، سلامت بالینی و پیش بالینی و روانشناسی از سرتاسر دنیا دانشجو می ­پذیرد.

  • Technical University of Denmark:

از جمله دانشگاه ­های برتر دانمارک از نوع دولتی با رتبه ­ی جهانی 112 در سال 2020 که هم اکنون حدود 9 هزار دانشجو داشته و 25% آن را دانشجوی بین المللی تشکیل داده که از این حیث بیشترین درصد و یا نسبت دانشجوی بین المللی به تعداد کل دانشجویان را دارد. از دانشگاه ­های برتر دانمارک که میزان چاپ مقالات معتبر آن در سطح Very High قرار دارد.

هم اکنون این دانشگاه در شاخه­ های مهندسی و فناوری، علوم کامپیوتری، علوم زندگی، علوم فیزیک، سلامت بالینی و پیش بالینی دانشجو می ­پذیرد.

  • Aarhus University:

از دانشگاه ­های برتر دانمارک با رتبه­ ی جهانی 145 و از نوع دولتی که هم اکنون حدود 29 هزار دانشجو داشته و از این تعداد 9% بین المللی هستند. این دانشگاه با سطح Very High در چاپ مقالات معتبر توانسته شهرت بسیار زیادی کسب کند.

هم اکنون این دانشگاه در شاخه ­های علوم مختلفی همچون علوم زندگی، علوم اجتماعی، هنر و علوم انسانی، مهندسی و فناوری، علوم فیزیک، سلامت بالینی و پیش بالینی، آموزش، تجارت و اقتصاد، روانشناسی و قانون دانشجو می­ پذیرد.

  • Aalborg University:

یکی دیگر از دانشگاه ­های برتر دانمارک از نوع دولتی با رتبه ­ی 324 در جهان که گزینه­ ای ایده ­آل برای دانشجویان محسوب می­شود. این دانشگاه حدود 16 هزار دانشجو دارد که از این تعداد 15% آن را دانشجویان بین المللی تشکیل داده و از حیث سطح چاپ مقالات معتبر و ارزشمند نیز در سطح Very High است.

این دانشگاه هم اکنون در شاخه­ های سلامت بالینی و پیش بالینی، علوم زندگی، هنر و علوم انسانی، تجارت و اقتصاد، مهندسی و فناوری، روانشناسی، قانون، آموزش، علوم فیزیک و علوم اجتماعی و علوم کامپیوتر دانشجو می­پذیرد.

  • University of Southern Denmark (SDU):

از دانشگاه­ های برتر دانمارک با رتبه­ ی 372 جهان که جزء دانشگاه ­های دولتی است و حدود 18600 دانشجو دارد که از این تعداد 17% آن را دانشجویان بین المللی تشکیل می­دهند. همچنین از حیث چاپ مقالات بسیار معتبر نیز رده­ی Very High را دارد.

این دانشگاه در شاخه­ های تجارت و اقتصاد، مهندسی و فناوری، علوم زندگی، هنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم کامپیوتر، علوم فیزیک، قانون، روانشناسی و سلامت بالینی و پیش بالینی دانشجو می­ پذیرد.

منابع:

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Translate