کورس زبان انگلیسی یا آلمانی در مجارستان

فرصتی استثنایی برای تحصیل یا کار در اروپا

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با کالج های مختلف مجارستان، لایسنس اعزام دانشجو به سوئد را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی در کورس زبان یکساله با قیمت بسیار پایین فراهم آورده است. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملا رایگان می باشد. همچنین قیمت اخذ پذیرش و ویزای شما جهت مهاجرت تحصیلی و کاری به سوئد تنها 1500 دلار می باشد که در سه قسط قبل از شروع کار، گرفتن پذیرش و پس از پایان کار دریافت می گردد. این هزینه شامل خدمات زیر می باشد: 

 • ارزیابی: ارسال مدارک اولیه درخواستی توسط متقاضی جهت ارزیابی
 • عقد قرارداد: امضا توافق نامه و ارسال آن توسط متقاضی به موسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت قسط اول: پیش پرداخت 50٪ از هزینه توافقی توسط متقاضی
 • آماده سازی مدارک: راهنمایی متقاضی توسط مشاور موسسه جهت آماده سازی مدارک برای اخذ پذیرش
 • اخذ پذیرش: اقدام جهت پذیرش در کورس انتخاب شده و پیگیری پروسه پذیرش توسط موسسه مهاجرتی آریامهر
 • نامه پذیرش: ارسال نسخه نرم افزاری نامه پذیرش (offer letter) به متقاضی توسط موسسه مهاجرتی آریامهر (پس از 4 تا 8 هفته)
 • پرداخت قسط دوم: پرداخت 50% مابقی هزینه توافقی توسط متقاضی
 • پرداخت شهریه: پرداخت شهریه به حساب دانشگاه توسط متقاضی
 • مشاوره ویزا: دریافت مشاوره رایگان از وكیل موسسه مهاجرتی آریامهر جهت پروسه ویزا
 • آماده سازی مدارک ویزا: ارسال مدارک درخواستی جهت ارزیابی به وکیل موسسه مهاجرتی آریامهر توسط متقاضی و آماده سازی متقاضی جهت مصاحبه سفارت
 • درخواست ویزا: آماده سازی مدارک و فرم های اخذ ویزا توسط وكیل موسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت هزینه ویزا: پرداخت هزینه ارسال ویزا و بیومتریک (هزینه سفارت) توسط متقاضی
 • سفر به مجارستان: آماده سازی ملزومات جهت سفر به روسیه توسط متقاضی

تحصیل در مجارستان!

کارشناسان ما پروسه ویزای تحصیلی شما را به صورت لحظه‌ای با شما چک خواهند نمود. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت مجارستان فقط 8 هفته زمان خواهد برد و پذیرش از فروردین تا تیر می باشد. حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیل شما برای پیدا کردن شغل و دریافت کارت شهروندی روسیه نیز مشاوره خواهید شد.

8 قدم تا تحصیل یاکار در مجارستان فاصله دارید

قدم اول

مشاوره رایگان جهت انتخاب کورس

l

قدم دوم

عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

اخذ پذیرش و پرداخت شهریه دانشگاه

قدم چهارم

گرفتن ویزا از سفارت

قدم پنجم

ورود به مجارستان و ثبت نام در دانشگاه

U

قدم ششم

یافتن شغل در طول تحصیل

قدم هفتم

اخذ اقامت

قدم هشتم

اخذ شهروندی 

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی و کاری مجارستان، پاسخگوی سوالات شما به صورت رایگان، 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته دانشگاهی تا شهروندی در کنار شما خواهند بود.

صفر تا صد هزینه های زندگی در مجارستان آپدیت 2020

هزینه های زندگی در مجارستان نه تنها نسبت به سایر کشورهای جهان که از ارزش بالایی برای زندگی کردن برخوردار هستند پایین تر است بلکه کیفیت بالای زندگی و امکانات بسیار زیاد نیز این کشور را محبوب ساخته است. در ادامه به بررسی دلایل چرایی انتخاب مجارستان برای زندگی و بررسی جزئی تمام فاکتورهای دخیل در هزینه های زندگی خواهیم پرداخت.

با دانشگاه ‏Dunaújváros مجارستان بیشتر آشنا شوید

دانشگاه ‏Dunaújváros‏ ‏یکی از دانشگاه های خصوصی کشور مجارستان که تأسیس آن به سال 1953 بازمی گردد و حدود 2 هزار دانشجو از سرتاسر دنیا را در خود گنجانده شده است. در این دانشگاه امکانات آموزشی، تفریحی، اسکان و غذا در سطح عالی قرار داشته و با هزینه های زندگی و تحصیلی فوق العاده مناسب تجربه تحصیل خیلی خوبی خواهید داشت.

تحصیل در دانشگاه متروپولیتن بوداپست، هزینه اندک تحصیلی و اعتبار زیاد

دانشگاه متروپولیتن بوداپست از جمله دانشگاه های خصوصی کشور مجارستان است که با داشتن دانشجویان بین المللی از 70 کشور دنیا تنوع فرهنگی و اعتبار فوق العاده ای در سطح جهانی دارد، ضمن اینکه هزینه های تحصیلی و زندگی به مراتب پایین تر نسبت به سایر کشورهای اروپایی بهترین گزینه برای علاقه مندان به ادامه تحصیل محسوب می شود.

هزینه های تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان بخاطر هزینه های تحصیلی و زندگی پایین، دانشگاه های معتبر جهانی، سیستم آموزشی قدرتمند و در اختیار داشتن بیش از 20 هزار دانشجوی بین المللی از 70 کشور مختلف دنیا و عضویت در حوزه شنگن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ما نیز در این مطلب به بررسی این موضوع پرداخته ایم تا بیشتر با این فرصت عالی تحصیلی آشنا شوید.

در مورد دوره زبان آلمانی مجارستان چه می دانید؟

دوره زبان آلمانی مجارستان در کمترین زمان ممکن و با حداکثر بهره وری برگزار می گردد به نحوی که کافیست ویزای این دوره زبان را کسب کنید تا پس از دریافت اقامت موقت از طریق ویزای تحصیلی، کاری یا ترکیبی از این دو به راحتی بتوانید پس از 5 سال اقامت دائم بگیرید و از طرفی به دلیل عضویت در حوزه شنگن به تمامی این کشورها بدون مشکل سفر خواهید کرد.

همه چیز در مورد دوره زبان انگلیسی در مجارستان

در این مطلب قصد داریم تا به طور خاص به تحصیل و گذراندن دوره زبان انگلیسی در مجارستان بپردازیم تا بیشتر با این شیوه مهاجرتی و حتی کسب اقامت دائم این کشور آشنا شوید مخصوصا که مجارستان عضو حوزه شنگن نیز هست. در این مطلب با کلیه مسائل پیرامون این دوره در مجارستان آشنا خواهید شد.

چطور باید تمکن مالی خود را برای اخذ اقامت خارج از کشور ثابت کنیم؟

تمکن مالی و اثبات آن لازمه درخواست صدور ویزا برای هر کشوری است و همانطور که پروسه پذیرش شما برای هر کشوری متفاوت است مدارکی هم که از شما درخواست خواهند کرد حتی در جزئیات نیز متفاوت خواهد بود. لذا در این بخش به بیان موارد کلی می پردازیم که از طریق آنها توانایی مالی شما را اثبات می کنند.

اگر دانشجویی مشمول سربازی باشد چگونه برای پذیرش دانشگاه خارج از کشور اقدام کند؟

افرادی که مشمول خدمت سربازی باشند برای تحصیل در خارج از کشور مقداری سردرگم می شوند که چه پروسه ای دارد؟ شرایط چیست؟ وثیقه نیاز دارد یا خیر؟ راه حل این قضیه بسیار ساده است و با دریافت نامه معافیت تحصیلی به راحتی قابل حل است اما برای پاسخ دادن به سؤالات فوق این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

آیا می دانستید با تحصیل در دانشگاه IBS مجارستان شانس تحصیل در دانشگاه باکینگهام انگلستان را خواهید داشت؟!!

دانشگاه IBS مجارستان با دوره های مدیریتی در زمینه های مختلف در تمامی مقاطع تحصیلی و همچنین ارتباط علمی قوی با یکی از برترین دانشگاه های بریتانیا یعنی باکینگهام توانسته توجه بسیار زیادی از دانشجویان بین المللی را از 65 کشور دنیا را به خود جلب کند. در این مطلب به طور کامل با این دانشگاه آشنا خواهید شد.

آیا می دانید با ویزای مجارستان به تمام کشورهای عضو شنگن هم می توانید مسافرت کنید؟

قوانین دریافت ویزای توریستی مجارستان به علت عضویت این کشور در توافقنامه ی شنگن تماما از قوانین آن پیروی می کند و با دریافت این ویزا می توانید به راحتی بین تمامی کشورهای عضو این توافقنامه سفر کنید. در این مقاله به صفر تا صد پروسه ی دریافت این نوع ویزا برای کشور مجارستان پرداخته ایم.

مزایای مهاجرت تحصیلی و کاری به مجارستان

مهاجرت ارزان

حق الزحمه تمامی پروسه شما فقط با قیمت 1500 دلار انجام شده و دیگر نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی‌باشد و شما مستقیماً با دانشگاه طرف بوده و تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

بزرگترین مزیت روسیه جهت انتخاب برای ادامه تحصیل و یا کار، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و فقط قسط اول رشته خود را مستقیماً از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز نموده و مابقی هزینه در روسیه و توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد. هزینه کل پروسه نیز توسط ما 1250 دلار آمریکا می باشد.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت به روسیه، مهاجرت تحصیلی بوده که ما می توانیم این پروسه را به صورت کاملاً حرفه ای مدیریت کنیم تا شما ظرف 12 هفته و با تضمین صد‌در‌صدی ویزای خود را دریافت نمایید.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب روسیه جهت ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط 12 هفته زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، سه ماه بعد می توانید در دانشگاه خود در کانادا حاضر باشید. همچنین شما با تماس واتساپی با مشاوران خود به صورت لحظه ای از پروسه ویزای خود در هر ساعت از شبانه روز با خبر شده  و با استفاده از تجارب آن ها بهترین هدف را انتخاب نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور روسیه، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و در دانشگاه مورد نظر به زبان روسی تحصیل نمایید.

توضیحات بیشتر

جهت تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه پائولوف روسیه، شما تنها می بایست یکسال دوره پادفک را در روسیه گذرانده که این دوره شامل آموزش زبان روسی و اصطلاحات تخصصی در دروس شیمی و زیست مرتبط با رشته شما می‌باشد. پس از گذراندن دوره مربوطه، آماده استارت کورس انتخابی خود در دانشگاه شده و دوره اصلی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی را شروع می نمایید.

امکان ادامه تحصیل رایگان

تحصیل در سوئد در صورت داشتن دانش زبان سوئد به صورت کاملا رایگان می باشد. در حضور شش ماهه خود در سوئد فرصت تقویت زبان سوئدی برای شما فراهم می‌باشد تا از این مزیت استفاده نمایید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از دانشگاه های اروپا برای دانشجویان اروپایی و یا حتی دانشجویان بین المللی امکان تحصیل رایگان را فراهم نموده اند که کشور سوئد این امکان را فقط با زبان سوئدی برای دانشجویان فراهم نموده است. در مدت زمان 6 ماهه تحصیل انگلیسی در سوئد شما فرصت تقویت زبان سوئدی خود را نیز دارید. پس از تقویت زبان سوئدی اجازه تقویت زبان سوئدی یکساله رایگان به شما داده خواهد شد.

دانشگاه ارزان و با کیفیت

دانشگاه مجارستان نسبت به دانشگاه‌‌های کشورهای آمریکا،‌‌استرالیا و انگلیس، شهریه بسیار پایین تر و رتبه های برابری دارند. مدرک دانشگاه های رنک بالای کانادا با مدرک کشور آمریکا در یک سطح است.

توضیحات بیشتر

شما با تحصیل در سوئد می توانید علاوه بر ذخیره کردن پولتان نسبت به تحصیل در کشورهای بزرگ دیگر مانند آمریکا، استرالیا و یا انگلیس، از کیفیت بالای تحصیل نیز بهره مند گردید. بسیاری از دانشگاه های کانادا با دانشگاه های آمریکا در یک سطح بوده و در حال رقابت با این کشور می باشد. مزیت دیگر کشور کانادا محاسبه سال های تحصیلی شما به عنوان سال اقامتی می باشد. به طور مثال اگر شما 5 سال در این کشور مشغول به تحصیل باشید، شهروند این کشور خواهید شد.

اخذ ویزای همسر و فرزند

بسیاری از کشورها به مردان یا زنان متأهل جهت تحصیل همسرشان ویزا نمی دهند اما کشور سوئد در صورت تحصیل شما به همسر شما و همچنین فرزندتان ویزای همراه خواهد داد .

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه ویزای همراه به همسر و فرزند شما می باشد. تعداد بسیاری از کشور ها پس از ارائه ویزای تحصیلی به دانشجوها، هیچ گونه ویزایی به همراه و یا فرزندان دانشجو نداده و این موضوع چالش بسیاری بزرگی برای افراد متاهل خصوصا افرادی که فرزند کوچک دارند می باشد. کشور روسیه همزمان با ویزای دانشجو، به همسر و فرزندان نیز ویزای همراه داده و تحصیل فرزند شما مادامی که در سوئد ویزای شما تحصیلی می باشد به صورت کاملا رایگان تا سن زیر 18 سال می باشد.

اجازه کار همزمان با تحصیل

با داشتن ویزای تحصیلی، خود شما مجوز کار 20 ساعته و همسر شما اجازه کار بدون محدودیت را از طرف دولت این کشور دارد. ضمناً فرزند شما نیز اجازه تحصیل رایگان را در این کشور دارا می باشد.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، مجوز کار به دانشجو و همسر دانشجو می باشد. شما با 20 ساعت کار در هفته می توانید حدوداً ماهی 1200 دلار برای خود پس انداز کنید. همچنین همسر شما می‌تواند به صورت نامحدود در این کشور مشغول به کار گردد. فرزندان شما نیز می‌توانند بدون پرداخت هیچ شهریه ای به صورت رایگان در این کشور به تحصیل بپردازند. لازم بذکر است که برای فرزندان شما کلاس های رایگان آموزش زبان انگلیسی گذاشته شده و سپس به مقطع مورد نظرتان فرستاده خواهند شد.

هزینه زندگی پایین

کشور مجارستان یکی از پیشرفته ترین کشورها در سطح جهان بوده و همیشه با کشورهای آمریکایی در حال رقابت بوده است. این در حالی است که هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین‌تر می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کشورهایی نظیر آمریکا، انگلیس، استرالیا، سوئیس و یا کشورهای دیگر برتر از نظر اقتصادی، دارای هزینه هایی سرسام آور جهت زندگی می باشند. این در حالیست که جهت زندگی در کشور زیبا و پیشرفته روسیه، شما هزینه های بسیار پایین تری را متحمل می‌شوید. همچنین شما پس از اخذ شهروندی روسیه می توانید از تمامی مزایای یک شهروند روسی بهره مند شوید. به طور مثال، هزینه زندگی از جمله خوابگاه، خورد و خوراک، اینترنت، رفت و آمد و غیره حدود 200 دلار آمریکا در ماه می باشد. 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین:  5/5]

Translate