کورس زبان انگلیسی در سوئد

فرصتی استثنایی برای تحصیل یا کار در اروپا

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه های مختلف سوئد، لایسنس اعزام دانشجو به سوئد را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی در کورس زبان انگلیسی شش ماهه با قیمت بسیار پایین فراهم آورده است. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملا رایگان می باشد. همچنین قیمت اخذ پذیرش و ویزای شما جهت مهاجرت تحصیلی و کاری به سوئد تنها 800 دلار می باشد که در سه قسط قبل از شروع کار، گرفتن پذیرش و پس از پایان کار دریافت می گردد. این هزینه شامل خدمات زیر می باشد: 

 • ارزیابی: ارسال مدارک اولیه درخواستی توسط متقاضی جهت ارزیابی
 • عقد قرارداد: امضا توافق نامه و ارسال آن توسط متقاضی به موسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت قسط اول: پیش پرداخت 50٪ از هزینه توافقی توسط متقاضی
 • آماده سازی مدارک: راهنمایی متقاضی توسط مشاور موسسه جهت آماده سازی مدارک برای اخذ پذیرش
 • اخذ پذیرش: اقدام جهت پذیرش در کورس انتخاب شده و پیگیری پروسه پذیرش توسط موسسه مهاجرتی آریامهر
 • نامه پذیرش: ارسال نسخه نرم افزاری نامه پذیرش (offer letter) به متقاضی توسط موسسه مهاجرتی آریامهر (پس از 4 تا 8 هفته)
 • پرداخت قسط دوم: پرداخت 50% مابقی هزینه توافقی توسط متقاضی
 • پرداخت شهریه: پرداخت شهریه به حساب دانشگاه توسط متقاضی
 • مشاوره ویزا: دریافت مشاوره رایگان از وكیل موسسه مهاجرتی آریامهر جهت پروسه ویزا
 • آماده سازی مدارک ویزا: ارسال مدارک درخواستی جهت ارزیابی به وکیل موسسه مهاجرتی آریامهر توسط متقاضی و آماده سازی متقاضی جهت مصاحبه سفارت
 • درخواست ویزا: آماده سازی مدارک و فرم های اخذ ویزا توسط وكیل موسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت هزینه ویزا: پرداخت هزینه ارسال ویزا  توسط متقاضی
 • سفر به سوئد: آماده سازی ملزومات جهت سفر به روسیه توسط متقاضی

تحصیل در سوئد!

کارشناسان ما پروسه ویزای تحصیلی شما را به صورت لحظه‌ای با شما چک خواهند نمود. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت سوئد فقط 2 هفته زمان خواهد برد و پذیرش از فروردین تا تیر می باشد. حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیل شما برای پیدا کردن شغل و دریافت کارت شهروندی روسیه نیز مشاوره خواهید شد.

هشت قدم تا تحصیل یا کار در سوئد فاصله دارید

قدم اول

مشاوره رایگان جهت انتخاب کورس

l

قدم دوم

عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

اخذ پذیرش و پرداخت شهریه دانشگاه

قدم چهارم

گرفتن ویزا از سفارت

قدم پنجم

ورود به سوئد و ثبت نام در دانشگاه

U

قدم ششم

یافتن شغل در طول تحصیل

قدم هفتم

اخذ اقامت

قدم هشتم

اخذ شهروندی 

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی و کاری سوئد، پاسخگوی سوالات شما به صورت رایگان، 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته دانشگاهی تا شهروندی در کنار شما خواهند بود.

هشت دانشگاه برتر سوئد طبق نظام رتبه بندی QS 2020

در این مطلب قصد داریم به معرفی دانشگاه های برتر سوئد طبق نظام رتبه بندی QS در سال 2020 بپردازیم که در هر مورد به بررسی 3 فاکتور مهم و اساسی نسبت دانشجویان بین المللی به کل دانشجویان، میزان خروجی مقالات معتبر بین المللی و شاخه های پذیرنده علوم مختلف خواهیم پرداخت تا بتوانید دانشگاه مقصد خود را برای ادامه تحصیل در سوئد بهتر انتخاب کنید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

بررسی لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور سوئد: آپدیت 2020

در این مطلب به بررسی لیستی از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور سوئد می پردازیم که اساس انتخاب آنها با در نظر گرفتن رده بندی های معتبر QS، Times و Shanghai می باشد. ضمنا توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه های مورد تأیید فقط برای رشته ای خاص یا تا مقطعی خاص و یا حتی ترکیبی از این دو هستند که ذکر شده است و هنگام انتخاب دانشگاه به آن توجه داشته باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

صفر تا صد هزینه های زندگی در سوئد آپدیت 2020

هزینه های زندگی در سوئد نسبت به کشوری مثل ایران بالاتر است اما چون قدرت خرید مردم این کشور به مراتب بالاتر است به معنای این است که میزان درآمدی بالاتر از نیاز خود خواهید داشت. ضمنا با انتخاب این کشور برای زندگی به سیستم آموزشی باکیفیت و سطح بالای کیفیت زندگی دسترسی پیدا خواهید کرد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 5/5]

از دوره زبان در سوئد چه می دانید؟

چنانچه قصد تحصیل در سوئد را داشته باشید برای مقطع فوق لیسانس باید مدرک زبان انگلیسی آیلتس ارائه دهید تا بتوانید در کلاس های آموزشی شرکت کنید اما اگر مدرک هم ندارید نگران نباشید. با شرکت در دوره های ترمی یا 1 ساله دوره زبان در سوئد می توانید هم مدرک بگیرید و هم شانس خود برای تمدید 4 ساله از طریق تحصیل یا کار امتحان کنید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

مزایای مهاجرت تحصیلی و کاری به سوئد

مهاجرت ارزان

حق الزحمه تمامی پروسه شما فقط با قیمت 1250 دلار انجام شده و دیگر نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی‌باشد و شما مستقیماً با دانشگاه طرف بوده و تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

بزرگترین مزیت روسیه جهت انتخاب برای ادامه تحصیل و یا کار، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و فقط قسط اول رشته خود را مستقیماً از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز نموده و مابقی هزینه در روسیه و توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد. هزینه کل پروسه نیز توسط ما 1250 دلار آمریکا می باشد.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت به روسیه، مهاجرت تحصیلی بوده که ما می توانیم این پروسه را به صورت کاملاً حرفه ای مدیریت کنیم تا شما ظرف 12 هفته و با تضمین صد‌در‌صدی ویزای خود را دریافت نمایید.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب روسیه جهت ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط 12 هفته زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، سه ماه بعد می توانید در دانشگاه خود در کانادا حاضر باشید. همچنین شما با تماس واتساپی با مشاوران خود به صورت لحظه ای از پروسه ویزای خود در هر ساعت از شبانه روز با خبر شده  و با استفاده از تجارب آن ها بهترین هدف را انتخاب نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور روسیه، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و در دانشگاه مورد نظر به زبان روسی تحصیل نمایید.

توضیحات بیشتر

جهت تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه پائولوف روسیه، شما تنها می بایست یکسال دوره پادفک را در روسیه گذرانده که این دوره شامل آموزش زبان روسی و اصطلاحات تخصصی در دروس شیمی و زیست مرتبط با رشته شما می‌باشد. پس از گذراندن دوره مربوطه، آماده استارت کورس انتخابی خود در دانشگاه شده و دوره اصلی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی را شروع می نمایید.

امکان ادامه تحصیل رایگان

تحصیل در سوئد در صورت داشتن دانش زبان سوئد به صورت کاملا رایگان می باشد. در حضور شش ماهه خود در سوئد فرصت تقویت زبان سوئدی برای شما فراهم می‌باشد تا از این مزیت استفاده نمایید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از دانشگاه های اروپا برای دانشجویان اروپایی و یا حتی دانشجویان بین المللی امکان تحصیل رایگان را فراهم نموده اند که کشور سوئد این امکان را فقط با زبان سوئدی برای دانشجویان فراهم نموده است. در مدت زمان 6 ماهه تحصیل انگلیسی در سوئد شما فرصت تقویت زبان سوئدی خود را نیز دارید. پس از تقویت زبان سوئدی اجازه تقویت زبان سوئدی یکساله رایگان به شما داده خواهد شد.

دانشگاه ارزان و با کیفیت

دانشگاه های سوئد نسبت به دانشگاه‌‌های کشورهای آمریکا،‌‌استرالیا و انگلیس، شهریه بسیار پایین تر و رتبه های برابری دارند. مدرک دانشگاه های رنک بالای کانادا با مدرک کشور آمریکا در یک سطح است.

توضیحات بیشتر

شما با تحصیل در سوئد می توانید علاوه بر ذخیره کردن پولتان نسبت به تحصیل در کشورهای بزرگ دیگر مانند آمریکا، استرالیا و یا انگلیس، از کیفیت بالای تحصیل نیز بهره مند گردید. بسیاری از دانشگاه های کانادا با دانشگاه های آمریکا در یک سطح بوده و در حال رقابت با این کشور می باشد. مزیت دیگر کشور کانادا محاسبه سال های تحصیلی شما به عنوان سال اقامتی می باشد. به طور مثال اگر شما 5 سال در این کشور مشغول به تحصیل باشید، شهروند این کشور خواهید شد.

اخذ ویزای همسر و فرزند

بسیاری از کشورها به مردان یا زنان متأهل جهت تحصیل همسرشان ویزا نمی دهند اما کشور سوئد در صورت تحصیل شما به همسر شما و همچنین فرزندتان ویزای همراه خواهد داد .

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه ویزای همراه به همسر و فرزند شما می باشد. تعداد بسیاری از کشور ها پس از ارائه ویزای تحصیلی به دانشجوها، هیچ گونه ویزایی به همراه و یا فرزندان دانشجو نداده و این موضوع چالش بسیاری بزرگی برای افراد متاهل خصوصا افرادی که فرزند کوچک دارند می باشد. کشور روسیه همزمان با ویزای دانشجو، به همسر و فرزندان نیز ویزای همراه داده و تحصیل فرزند شما مادامی که در سوئد ویزای شما تحصیلی می باشد به صورت کاملا رایگان تا سن زیر 18 سال می باشد.

اجازه کار همزمان با تحصیل

با داشتن ویزای تحصیلی، خود شما مجوز کار 20 ساعته و همسر شما اجازه کار بدون محدودیت را از طرف دولت این کشور دارد. ضمناً فرزند شما نیز اجازه تحصیل رایگان را در این کشور دارا می باشد.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، مجوز کار به دانشجو و همسر دانشجو می باشد. شما با 20 ساعت کار در هفته می توانید حدوداً ماهی 1200 دلار برای خود پس انداز کنید. همچنین همسر شما می‌تواند به صورت نامحدود در این کشور مشغول به کار گردد. فرزندان شما نیز می‌توانند بدون پرداخت هیچ شهریه ای به صورت رایگان در این کشور به تحصیل بپردازند. لازم بذکر است که برای فرزندان شما کلاس های رایگان آموزش زبان انگلیسی گذاشته شده و سپس به مقطع مورد نظرتان فرستاده خواهند شد.

هزینه زندگی پایین

کشور سوئد یکی از پیشرفته ترین کشورها در سطح جهان بوده و همیشه با کشورهای آمریکایی در حال رقابت بوده است. این در حالی است که هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین‌تر می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کشورهایی نظیر آمریکا، انگلیس، استرالیا، سوئیس و یا کشورهای دیگر برتر از نظر اقتصادی، دارای هزینه هایی سرسام آور جهت زندگی می باشند. این در حالیست که جهت زندگی در کشور زیبا و پیشرفته روسیه، شما هزینه های بسیار پایین تری را متحمل می‌شوید. همچنین شما پس از اخذ شهروندی روسیه می توانید از تمامی مزایای یک شهروند روسی بهره مند شوید. به طور مثال، هزینه زندگی از جمله خوابگاه، خورد و خوراک، اینترنت، رفت و آمد و غیره حدود 200 دلار آمریکا در ماه می باشد. 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Translate