ویزای تحصیلی گرجستان

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه ها و کالج های مختلف گرجستان، لایسنس اعزام دانشجو به گرجستان را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی با قیمت بسیار پایین فراهم آورده است. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملاً رایگان می باشد. همچنین قیمت اخذ پذیرش و ویزای شما جهت مهاجرت تحصیلی به گرجستان تنها 600 دلار می باشد که در دو قسط قبل از شروع کار و پس از پایان کار دریافت می گردد.

رصد آنلاین پروسه!

کارشناسان ما پروسه ویزای تحصیلی شما را به صورت لحظه‌ای با شما چک خواهند نمود. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت مجارستان فقط 12 هفته زمان خواهد برد. حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیل شما برای پیدا کردن شغل نیز مشاوره خواهید شد.

چهار قدم تا تحصیل در گرجستان فاصله دارید

قدم اول

 انتخاب رشته مورد نظر

l

قدم دوم

عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

اخذ پذیرش و حضور در سفارت

قدم چهارم

مراجعه به سفارت جهت گرفتن ویزا

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیل شما در گرجستان، پاسخگوی سوالات شما به صورت 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته تا پایان تحصیل، در کنار شما می باشند.

بررسی لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور گرجستان: آپدیت 2020

در این مطلب به بررسی لیستی از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور گرجستان می پردازیم که اساس انتخاب آنها با در نظر گرفتن رده بندی های معتبر QS، Times و Shanghai می باشد. ضمنا توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه های مورد تأیید فقط برای رشته ای خاص یا تا مقطعی خاص و یا حتی ترکیبی از این دو هستند که ذکر شده است و هنگام انتخاب دانشگاه به آن توجه داشته باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

هزینه های زندگی در گرجستان آپدیت 2020

کشور گرجستان با داشتن روابط عالی با ایران و همچنین با سایر کشورهای دیگر، فرصتی بی نظیر فراهم کرده تا در برنامه های خود به زندگی در این کشور هم فکر کنید. به همین منظور قصد داریم هزینه های زندگی در گرجستان را به صورت میانگین بیان کنیم چرا که هزینه های ماهانه بستگی شدید به سبک زندگی افراد دارد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 4.8/5]

اگر دانشجویی مشمول سربازی باشد چگونه برای پذیرش دانشگاه خارج از کشور اقدام کند؟

افرادی که مشمول خدمت سربازی باشند برای تحصیل در خارج از کشور مقداری سردرگم می شوند که چه پروسه ای دارد؟ شرایط چیست؟ وثیقه نیاز دارد یا خیر؟ راه حل این قضیه بسیار ساده است و با دریافت نامه معافیت تحصیلی به راحتی قابل حل است اما برای پاسخ دادن به سؤالات فوق این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 5/5]

آیا می دانید برای دریافت ویزای تحصیلی گرجستان نیازی به ارائه مدرک زبان درهیچ مقطعی ندارید؟

ویزای تحصیلی گرجستان به دلیل داشتن سیستم آموزشی قدرتمند، تحصیل بسیار کم هزینه و یا حتی رایگان و هزینه های زندگی بسیار کم ارزش بسیار بالایی دارد به نحوی که یک دهم دانشجویان بین المللی گرجستان را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می کنند. در این مطلب بیشتر با مزایای و نحوه¬ی دریافت این نوع ویزا آشنا خواهیم شد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

آیا می دانید اخذ ویزای توریستی گرجستان فقط برای گردشگری نیست؟

ویزای توریستی گرجستان نه تنها برای مقاصد گردشگری و سفر بلکه برای بازدید از اقوام، شرکت در همایش، کنفرانس، درمانی و تجاری نیز مورد نیاز است که کل پروسه آن آنلاین انجام گرفته و از این حیث یکی از راحت ترین کشورها برای اخذ صدور ویزا محسوب می گردد. در این مقاله به طور کامل با این مقوله آشنا می شوید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

آیا می دانید با دریافت ویزای کار گرجستان پا در رتبه ششم کشورهای موفق در فعالیت های کاری گذاشته اید؟

ویزای کار گرجستان یعنی قدم گذاشتن در کشوری که با نرخ بیکاری 3.5%، روابط خوب با کشور ایران و همچنین انتخاب شدن به عنوان ششمین کشور برتر در فعالیت های تجاری، فرصت های شغلی خوبی را پیش روی شما خواهد گذاشت مخصوصا که ورود شرکت های بین المللی فرصت انجام کار را برای نیروی بومی و خارجی فراهم ساخته است.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

انواع روش های مهاجرت به گرجستان

برای مهاجرت به گرجستان شما می توانید از طریق راه های متنوعی اقدام کنید که در این مقاله به 4 روش مهاجرت به گرجستان می پردازیم. از آنجایی که گرجستان به اتحادیه اروپا پیوسته است بدون شک شما با مهاجرت به این کشور به موفقیت های بسیاری دست خواهید پیدا کرد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

تحصیل در گرجستان و تمام آنچه باید در این باره بدانید

یکی از مهمترین دلایل آن، هزینه پایین تحصیل شما نسبت به سایر کشورهای اوراسیایی می باشد. شما با تحصیل در گرجستان، هزینه ی کمتری را برای مهاجرت به سایر کشورها پرداخت خواهید نمود. از طرفی پروسه مهاجرت به گرجستان سریع بوده و زمانگیر نمی‌باشد. لازم بذکر است که زبان های رسمی مردم گرجستان زبان گرجی، انگلیسی و روسی است اما برای تحصیل در گرجستان نیازی به مدرک زبان انگلیسی نداشته و این نیز یکی دیگر از مزیت های انتخاب این کشور برای ادامه تحصیل می باشد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

مزایای مهاجرت تحصیلی به گرجستان

مهاجرت ارزان

تمامی پروسه فقط با 600 دلار انجام شده و نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی باشد و شما مستقیماً با دانشگاه طرف بوده و با امور مالی دانشگاه تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

یکی از مزیت های گرجستان جهت انتخاب برای ادامه تحصیل، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت 600 دلار جهت انجام کار توسط موسسه داشته و دیگر موظف به پرداخت هیج گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و پس از پرداخت فقط یک ترم از شهریه خود به دانشگاه مورد نظر،  مابقی شهریه توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد.

مهاجرت سریع

یکی از مزایای مهاجرت تحصیلی به این کشور نسبت به سایر کشورها، سریع بودن پروسه آن می باشد. این پروسه به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته با شما در میان گذاشته خواهد شد.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب گرجستان جهت ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط هشت هفته زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، دو ماه بعد می توانید در دانشگاه خود در گرجستان حاضر باشید. همچنین شما با تماس با پشتیبان های سایت ما، می توانید پروسه ویزای خود را به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز به صورت کاملاً شفاف پیگیری نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور گرجستان، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و پس از گذراندن کورس زبان، ادامه تحصیل دهید.

توضیحات بیشتر

نبود نیاز به مدرک زبان نیز مزیتی دیگر برای مهاجرت تحصیلی به کشور گرجستان می‌باشد، بسیاری از کشورها جهت ادامه تحصیل نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 می‌باشند، که این موضوع خوشبختانه برای مهاجرت به گرجستان وجود نداشته و شما حتی با سطح مبتدی زبان نیز می توانید در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید. شما ابتدا کورس زبان مبتدی را پاس نموده و سپس به کورس مورد نظر خود تغییر رشته خواهید داد.

استفاده از خوابگاه ارزان

افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشورهایی نظیر گرجستان را دارند، مطمئناً برای اسکان خود نیز به دنبال مکان مناسب می باشند. دانشگاه های گرجستان همگی دارای خوابگاه های ارزان می باشد.

توضیحات بیشتر

بسیاری از دانشجویان که جهت ادامه تحصیل به کشور گرجستان مهاجرت می نمایند برای پیدا کردن محل اسکان خود نگران می باشند. وجود این مسأله باعث گردید تا با تماس با دانشگاه های طرف قراردادمان، این پروسه را بررسی نموده و خوابگاه های دانشگاهی را برای دانشجویان ایرانی رزرو نماییم. قیمت این خوابگاه ها در ماه فقط 150 دلار می باشد و شما امکان استفاده از اینترنت، کتابخانه و لابراتور را نیز به صورت نامحدود دارید.

اخذ پذیرش در رشته های پزشکی

دانشگاه های کشور گرجستان برای دانشجویان ایرانی جهت تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندان پزشکی تخفیف ویژه ای را قائل شده اند. تا پر نشدن ظرفیت هر چه سریعتر اقدام نمایید.

توضیحات بیشتر

یکی از گران ترین مقاطع تحصیلی در ایران و همچنین در کل جهان رشته های پزشکی و دندان پزشکی می باشد. کشور گرجستان با داشتن علم به این قضیه و برای جذب دانشجویان به سمت این رشته، تخفیف های ویژه های را برای دانشجویان خود اعمال نمود که پس از ثبت قراردادی با دانشگاه، ما این تخفیف را برای دانشجویان ایرانی نیز اعمال نمودیم تا در این رشته با هزینه بسیار پایین نسبت به کشور های دیگر تحصیل نمایند.

امکان اخذ اقامت خانوادگی

بزرگترین نگرانی خانواده ها برای تحصیل فرزندانشان در کشور های دیگر، نبود ویزای همراه برای آن کشور ها می باشد. کشور گرجستان به خانواده جهت تحصیل فرزند خود نیز ویزای خانوادگی ارائه می دهد.

توضیحات بیشتر

دوری از خانواده و سفرهای متعدد به کشور برای دیدن خانواده در مراسم و اعیاد مختلف، باعث هدر رفتن مقداری از سرمایه شما و همچنین دوری شما از درس پسرفت خواهد گردید. با اخذ ویزای خانوادگی برای تحصیل در کشور گرجستان، هم دانشجو از نظر شرایط روحی و روانی دارای آرامش کافی را می باشد و هم خانواده او در کنار دانشجو با پشتیبانی از او باعث دلگرمی و پیشرفت ایشان شده و  کمک شایانی به او خواهند کرد. 

مدرک مورد تأیید در اروپا

دانشگاه های طرف قرارداد با موسسه، دارای تأییده از موسسات اروپایی بوده و شما با تحصیل در این کشور، می‌توانید مدارک خود را به کشورهای اروپایی ارائه و به راحتی به دنبال شغل باشید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر تحصیل در دانشگاه های این کشور، ارائه مدارک معتبر و دارای تأییده از دانشگاه های اروپایی می باشد. شما با تحصیل در این کشورها می توانید به راحتی پس از اتمام تحصیل، با ارائه مدارک خود در کشور های اروپایی و یا کشورهای سطح بالای جهان به دنبال شغل مناسب بوده و برای مهاجرت کاری در این کشورها نیز اقدام نمایید. مشاوران ما حتی پس از پایان تحصیل نیز همراه شما خواهند بود.

اجازه کار پاره وقت

با داشتن ویزای تحصیلی این کشور، شما مجوز کار 20 ساعت در هفته را از طرف دولت این کشور دارا بوده و با کار در اوقات فراغت خود می توانید کمک خرج تحصیل خود نیز باشید. 

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های تحصیل در کشور گرجستان، ارائه مجوز کار به دانشجو می باشد. شما به عنوان دانشجو، اجازه کار 20 ساعته در هفته را داشته و می توانید حدوداً ماهی 1200 دلار برای خود پس انداز کنید. همچنین مابین دو ترم که حدود 1 ماه تعطیل می باشد، شما می توانید از رنج کارهای متعدد دانشجویی در این کشور یکی را انتخاب کرده و به صورت نامحدود کار نمایید و پس اندازتان را برای تحصیل خود در ترم های بعدی خرج نمایید. 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 5/5]

Translate