چرا امروزه دانشجویان تحصیل در گرجستان را نسبت به قبل بیشتر ترجیح می دهند بطوریکه تقاضاها برای رفتن به این کشور آسیایی-اروپایی روز به روز در حال افزایش است؟

یکی از مهمترین دلایل آن، هزینه پایین تحصیل شما نسبت به سایر کشورهای اوراسیایی می باشد. شما با تحصیل در گرجستان، هزینه ی کمتری را برای مهاجرت به سایر کشورها پرداخت خواهید نمود. از طرفی پروسه مهاجرت به گرجستان سریع بوده و زمانگیر نمی‌باشد. لازم بذکر است مه زبان های رسمی مردم گرجستان زبان گرجی، انگلیسی و روسی است اما برای تحصیل در گرجستان نیازی به مدرک زبان انگلیسی نداشته و این نیز یکی دیگر از مزیت های انتخاب این کشور برای ادامه تحصیل می باشد.

دانشگاه های این کشور نیز از رتبه بالایی برخوردار بوده و مورد تأیید دانشگاه های اروپایی نیز می باشد.

all-about-immigrate-to-malaysia

[adning id=”3142″]

 

اگر قصد تحصیل در گرجستان را دارید، پروسه شما در عرض مدت کوتاه کمتر از یک ماه می تواند توسط موسسه مهاجرتی آریامهر برای شما اقدام شود، تنها کافیست آنچه که متخصصان ما می گویند را گام به گام پیش برده و با مشاوران ما مشورت کافی انجام گردد.

پذیرش برای شما در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا گرفته خواهد شد. مقطع کارشناسی معمولا 4 سال است و در پایان این دوره، به دانش آموختگان مدرک کارشناسی و به آنهایی که نمرات عالی را کسب کرده اند، دیپلم افتخار داده می شود.دوره ی ارشد نیز در تحصیل در گرجستان، دوساله است و دوره ی دکترا نیز سه ساله می باشد.

در آخر باید اضافه کرد که مهاجرت تحصیلی به گرجستان هم هزینه های پایینی دارد (تقریبا مانند  کشور خودمان است) و هم اینکه در شهری پیشرفته و بسیار زیبا تحصیل کرده اید و مقدمات گرفتن اقامت شما نیز فراهم می شود. لازم به ذکر است این کشور در لیست اضافه شدگان به کشورهای حوزه شینگن در سال 2020 می باشد.

all-about-immigrate-to-malaysia

منابع:

https://apply.uga.edu/apply/

https://www.euroeducation.net/prof/goergco.htm

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Call Now Button