شرایط دریافت ویزای کار گرجستان

کسانی که متقاضی دریافت ویزای کار گرجستان باشند تا در این کشور مشغول به کار گردند، باید حتما نسبت به دریافت ویزای اقامت بلند مدت از نوع Ordinary اقدام کنند. این افراد به دو دسته­ کلی تقسیم می­شوند: افرادی که به دنبال کار در گرجستان خواهند گشت که باید از طریق کاریابی ­ها و مؤسسات دولتی و خصوصی اقدام کنند و دسته­ دوم کسانی هستند که از شرکت­ های خصوصی و بین المللی دعوت نامه و قرارداد کاری داشته باشند.

[adning id=3152]

برای دریافت ویزای کار گرجستان چطور کار پیدا کنم؟

برای دسته­ اولی که در بالا ذکر شد و قصد دریافت ویزای کار گرجستان را دارند ولی هنوز شغل مناسب را پیدا نکرده و هنوز دعوتنامه یا قرارداد کاری ندارند، ابتدا توصیه می­کنیم به سایت دولتی کشور گرجستان به آدرس اینترنتی www.worknet.gov.ge مراجعه کنند تا لیست مشاغلی که در حال حاضر این کشور به آنها نیاز شدیدی دارد را پیدا کنند. این کار باعث می­شود سریع­تر کار پیدا کنید.

در مرحله­ بعدی وقتی نیاز کاری کشور گرجستان را پیدا کردید می­توانید برای پیدا کردن فرصت­های شغلی مربوطه و دریافت قرارداد کاری و مصاحبه­ ها به سایت­هایی از قبیل:

www.jobs.ge، www.cv.ge، www.hr.ge و www.myjobs.ge مراجعه کرده و پس از دریافت قرارداد و دعوتنامه، برای دریافت ویزای کار گرجستان نیز اقدام کنند. ضمنا این سایت ­ها خدمات دهی رایگان دارند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای کار گرجستان

در صورتی که ویزای کار گرجستان را برای اشتغال خود انتخاب کرده ­اید باید بدانید که با توجه به روابط کنونی خوبی که بین ایران و گرجستان وجود دارد، برگزیده شدن این کشور به عنوان ششمین کشور برتر دنیا در زمینه­ فعالیت ­های تجاری مختلف و همچنین با نرخ بیکاری 3.5% بهترین گزینه است.

برای دریافت ویزای کار گرجستان نیاز به ارائه­ مدارکی از قبیل:

  • یک قطعه عکس جدید
  • فرم تقاضا با اطلاعات کامل و دقیق
  • پاسپورت معتبر
  • کپی معتبر قرارداد کاری و اثبات استخدام یا فرم همکاری
  • تأییدیه­ پرداخت 50 لاری گرجستان برای اقامت 90 روزه و 100 لاری برای اقامت 365 روزه
  • نامه­ تأییدیه از بانک به منظور اثبات تمکن مالی کافی

[adning id=”3142″]

منابع:

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Call Now Button