بهترین کشورهای دنیا برای شرکت در دوره­ زبان آلمانی: آپدیت 2020

شرکت در دوره­ زبان آلمانی یعنی یادگیری زبانی که بیش از 95 میلیون نفر در سرتاسر دنیا با آن صحبت می­ کنند و یکی از کلیدهای موفقیت برای زندگی و تحصیل در قاره­ اروپا محسوب می­ شود. ضمن اینکه افرادی که به زبان آلمانی صحبت می­ کنند بیشترین تعداد را در قاره­ اروپا دارند، با شرکت در دوره­ زبان آلمانی، رزومه­ خود را نیز تقویت کرده و با تحصیل در کشور آلمان و انتخاب زبان آلمانی برای تحصیل، مشمول تخفیف ­های ویژه نیز می ­شوید. در ادامه با بهترین کشورهای دنیا برای شرکت در دوره­ زبان آلمانی آشنا می شویم.

  • آلمان:

آلمان یکی از بهترین مقاصد دنیا برای شرکت و ثبت نام در دوره­ زبان آلمانی است که امکان یادگیری و ثبت نام در دوره ­ها در هر روز هفته وجود دارد. با توجه به اینکه یکی از فاکتورهای بسیار مهم در یادگیری زبان آلمانی، قرارگیری در بین افراد بومی است که این فرصت به صورت طبیعی برای شما فراهم شده است. بهترین نمونه­ های مراکز برگزار کننده­ زبان آلمانی در شهرهای برلین، فرایبورگ و هامبورگ هستند که در این بین هامبورگ با هزینه ­ای حدود 150 یورو در هفته ارزان­ترین مورد حساب می ­شود.

  • استرالیا:

یکی دیگر از بهترین مکان­ها برای شرکت در دوره­ زبان آلمانی، کشور استرالیاست که شعار کلاس ­های آن پیشرفت سریع، تجربه ­ای فراموش نشدنی در کنار تنوع فرهنگی بسیار بالاست. علاوه بر اینکه می ­توانید به تحصیل یکی از بهترین زبان ­های دنیا بپردازید، این شانس نیز فراهم شده تا از کلی جاذبه­ دیدنی، آب و هوای عالی و تنوع غذایی عالی نیز بهره مند شوید. از قابلیت ­های بسیار خوب کشور استرالیا برای دوره­ زبان آلمانی، بهره مندی از معلمین خصوصی است. ضمن اینکه شهرهای وینا و سالزبورگ نیز بهترین شهرهای این کشور محسوب می­ شوند که به ترتیب برای ثبت نام در کلاس ­های دوره­ زبان آلمانی آنها تقریبا هفته ­ای 273 و 385 یورو باید بپردازید.

  • سوئیس:

سوئیس از جمله کشورهایی است که مرکز مشترک زیادی با کشورهای اروپایی داشته و برای سفر به این کشورها در کوتاه ­ترین زمان ممکن برای تفریح و اروپا گردی مشکلی نخواهید داشت. ثبت نام در دوره­ زبان آلمانی در کشور سوئیس به معنی شرکت در کلاس‌هایی با استاندارد آموزشی بسیار بالا، تنوع فرهنگی عالی و تقویت رزومه است. در حال حاضر تنها شهر زوریخ برگزار کننده­ چنین کلاس­ هایی است که هر هفته حدود 611 یورو می ­باشد.

  • مجارستان:

کشور مجارستان برای شما که به دنبال کشوری ایده ­آل برای ثبت نام در دوره­ زبان آلمانی هستید می­ باشد. کشوری با مدرک بسیار معتبر در تمامی زمینه ­های تحصیلی، در بین 20 کشور برتر دنیا از حیث دریافت جایزه­ نوبل، جزء 20 کشور برتر دنیا از لحاظ ایمنی زیاد طبق شاخص Global Peace Index، قلب اروپا محسوب می­ شود و زندگی و تحصیل در این کشور هزینه ­های معقولی دارد. در حال حاضر پایتخت این کشور یعنی بوداپست برگزار کننده  دوره­ زبان آلمانی است که در هر سال بین 3500 تا 6000 یورو بابت هزینه­کلاس­ها دریافت می ­کند.

 

ارزان­ترین کشورهای دنیا برای شرکت در دوره­ زبان آلمانی: آپدیت 2020

تعداد قابل توجهی از متقاضیان نیز در سرتاسر دنیا به دنبال کشورهایی هستند که در عین حفظ کیفیت آموزشی دوره­ زبان آلمانی، هزینه­ های ثبت نام بسیار معقولی داشته باشند. در این بین دو کشور بسیار مورد استقبال قرار گرفته ­اند که عبارتند از:

  • اتریش:

جالب است بدانید که زبان رسمی کشور اتریش آلمانی است که متقاضیان تحصیل در این کشور، نه تنها آن را برای دوره­ زبان آلمانی بلکه برای تحصیل آکادمیک در سایر رشته­ ها نیز انتخاب می ­کنند که دلیل آن کشوری با فرهنگ غنی، هزینه ­های زندگی و تحصیلی عالی، امنیت بالا، مردمی خونگرم و مدارک بسیار معتبر در سطح جهانی است. شهریه­ ثبت نام در این دوره ­ها بسته به نوع کالج یا مؤسسه­ انتخابی بین 300 تا 700 یورو در ماه متغیر است.

  • مالزی:

مالزی قطعا یکی از مقاصد اصلی مخصوصا برای دانشجویان ایرانی است که نه تنها تنوع فرهنگی، آب و هوای بسیار مناسب، هزینه ­های زندگی پایین و شرایط کار ضمن تحصیل برای آنان فراهم است بلکه هزینه­ تحصیلی به مراتب پایین­ تری داشته و دریافت ویزا نیز کاملا بدون دردسر انجام می­ گیرد و حتی برای اقامت دو هفته ­ای در دوره­ زبان آلمانی خود نیازی به دریافت ویزا نخواهید داشت. معمولا هزینه­ ثبت نام دوره ­ها نیز حدود 2300 یورو 8 تا 10 ماه است.

 

منابع:

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Translate