بررسی کامل هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU

در این بخش قصد داریم هزینه­ تحصیل در دانشگاه (EU (EU Business School را مورد بررسی قرار دهیم که در سال 1973 میلادی به عنوان یک دانشگاه بین المللی با پردیس ­هایی در بارسلونا، ژنو، مونترو و مونیخ آلمان است. رشته ­هایی که در این دانشگاه ارائه می‌شوند در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری است که تمرکز آنها بیشتر بر روی حوزه­ هایی نظیر تجارت بین الملل، بازاریابی، مالی و سرمایه گذاری است که در بحث هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU به طور جداگانه مطرح خواهیم ساخت.

توجه داشته باشید که میانگین هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU بخاطر تدریس رشته­ ها به زبان انگلیسی و هم به صورت آنلاین نسبت به سایر دانشگاه­ های هم رده کمتر است، ضمن اینکه از لحاظ اعتبار جهانی نیز در سطح بالایی قرار دارد.

هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU شامل هزینه­ خوابگاه، شهریه­ آموزشی، تهیه­ کتاب­ها و منابع، ثبت نام و غیره است که در این مطلب به تفصیل در مورد آن خواهیم پرداخت:

هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU در مقطع لیسانس:

برخی از رشته­ هایی که برای مقطع لیسانس این دانشگاه ارائه می­گردد عبارتند از؛ حسابداری و اقتصاد، هنر و طراحی، مدیریت اجرایی، مدیریت اجرایی در ارتباطات و روابط عمومی، لیسانس مدیریت گردشگری، مدیریت ورزشی، مدیریت رسانه ­های دیجیتال و غیره که 3 طول می­ کشند و هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU در این مقطع بابت شهریه­ آموزشی 6450 یورو در هر ترم است. هزینه­ ثبت نام نیز 200 یورو و هزینه­ پایان نامه نیز 600 یورو خواهد بود.

هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU در مقطع فوق لیسانس:

برخی از رشته­ های ارائه شده در مقطع فوق لیسانس این دانشگاه عبارتند از تجارت کالاهای لوکس و فشن، تجارت دیجیتال، مدیریت، بازاریابی، مدیریت گردشگری و مهمان نوازی و MBA و کلیه­ شاخه­ های مربوط به آن که هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU بابت شهریه­ آموزشی که یک سال طول می­ کشد، معادل 6950 یورو در هر ترم، هزینه­ ثبت نام نیز 200 یورو و بابت دفاع پایان نامه و انجام آن نیز  600 یورو خواهید پرداخت.

در مورد رشته­ MBA هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU در صورت انتخاب تحصیل فول تایم که یک سال (3 ترم) طول می ­کشد هر ترم شهریه­ 7500 یورویی خواهید داشت و در صورت تحصیل پاره وقت که 6 ترم طول می ­کشد هر ترم باید 3750 یورو پرداخت کنید. هزینه­ ثبت نام 200 یورو و پایان نامه نیز 600 یورو خواهد بود که به هزینه­ تحصیل در دانشگاه EU اضافه خواهد شد.

لازم بذکر است، برای تحصیل در دانشگاه EU بهتر است ابتدا در دانشگاه ibs  مجارستان یک ترم خوانده شود و سپس به دانشگاه آلمان انتقالی گرفته شود.

[adning id=”3142″]

 

منابع:

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]

Call Now Button