مهاجرت تحصیلی به آلمان

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه های دولتی و خصوصی آلمان ، لایسنس اعزام دانشجو به آلمان را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی در رشته های مختلف فراهم آورده است.  تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملا رایگان می باشد. جهت تحصیل رایگان در آلمان، نیاز به معدل بالا، نبود فاصله تحصیلی و همچنین آیلتس 6 می باشد. در صورت عدم وجود مدارک خوب، شما می توانید در دانشگاه های خصوصی با هزینه سالیانه 10 هزار یورو در سال شرکت نمایید.

رصد آنلاین پروسه!

پروسه ویزای تحصیلی شما به صورت لحظه ای و آنلاین در لپ تاپ و یا تلفن همراه شما قابل مشاهده می باشد. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت آلمان فقط 60 روز زمان خواهد برد.

چهار قدم تا مهاجرت تحصیلی به آلمان 

قدم اول

 انتخاب رشته 

l

قدم دوم

عقد قرارداد رایگان و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

رصد آنلاین ویزا تا صدور ویزای الکترونیکی

قدم چهارم

گرفتن ویزا از سفارت

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی، پاسخگوی سوالات شما به صورت 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته تا پیدا کردن کار در کنار شما می باشند.

صفر تا صد هزینه های زندگی در آلمان آپدیت 2020

در این بخش قصد داریم به بررسی کامل و دقیق هزینه های زندگی در آلمان برای سال 2020 بپردازیم که البته بستگی شدید به سبک زندگی افراد دارد به همین دلیل در این مطلب پس از ارائه دلایل انتخاب این کشور برای زندگی، تمامی هزینه ها را به صورت میانگین یا متوسط گزارش کرده ایم. برای آشنایی با بیشتر با این هزینه ها توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

رشته های تحصیلی وشهریه های تحصیلی دانشگاه IUBH آلمان

دانشگاه IUBH یکی از دانشگاه های خصوصی و موفق آلمان که تأسیس آن به سال 1998 برمی گردد و در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در هر سال پذیرای هزاران دانشجوی بین المللی از 100 کشور دنیاست که با داشتن روابط بین المللی عالی با سایر دانشگاه ها و کیفیت آموزشی فوق العاده، فارغ التحصیلان آن نگرانی از بابت پیدا کردن شغل نخواهند داشت.

با دانشگاه SRH برلین آلمان بیشتر آشنا شوید

دانشگاه SRH آلمان از جمله دانشگاه های تازه تأسیس و البته بسیار موفق کشور آلمان با دو کمپ یا پردیس دانشگاهی در برلین و درسدن هر سال پذیرای هزاران دانشجوی بین المللی از 85 کشور دنیا برای مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس است که فارغ التحصیلان این دانشگاه هیچ مشکلی از لحاظ اعتبار مدرک و پیدا کردن شغل نخواهند داشت.

از تحصیل رایگان در آلمان چه می دانید؟

تحصیل رایگان در آلمان برای همه ی افرادی است که این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند به شرطی که فاصله یا گپ تحصیلی زیاد نباشد، دوره های پیوسته را انتخاب کرده باشید و دانشگاه انتخابی جزء یکی از 300 دانشگاه برتر آلمان باشد، فوق العاده است مگه نه؟ آلمان با داشتن سیستم آموزشی قدرتمند، فرصت های کاری بی شمار و تنوع فرهنگی بهترین گزینه برای شماست.

از ویزای جستجوی کار آلمان چه می دانید؟

یکی از روش های مهاجرت و دریافت کار در کشور آلمان، در صورتی که هیچ پیشنهاد یا قرارداد کاری نداشته باشید، ویزای جستجوی کار آلمان است که مدت زمان پروسه آن به طور کامل بین 10 تا 15 ماه بوده و هزینه ای حدود 60 یورو خواهد داشت و که با دریافت آن می توانید به مدت 6 ماه در آلمان حضور داشته باشید و کار پیدا کنید.

چطور باید تمکن مالی خود را برای اخذ اقامت خارج از کشور ثابت کنیم؟

تمکن مالی و اثبات آن لازمه درخواست صدور ویزا برای هر کشوری است و همانطور که پروسه پذیرش شما برای هر کشوری متفاوت است مدارکی هم که از شما درخواست خواهند کرد حتی در جزئیات نیز متفاوت خواهد بود. لذا در این بخش به بیان موارد کلی می پردازیم که از طریق آنها توانایی مالی شما را اثبات می کنند.

اگر دانشجویی مشمول سربازی باشد چگونه برای پذیرش دانشگاه خارج از کشور اقدام کند؟

افرادی که مشمول خدمت سربازی باشند برای تحصیل در خارج از کشور مقداری سردرگم می شوند که چه پروسه ای دارد؟ شرایط چیست؟ وثیقه نیاز دارد یا خیر؟ راه حل این قضیه بسیار ساده است و با دریافت نامه معافیت تحصیلی به راحتی قابل حل است اما برای پاسخ دادن به سؤالات فوق این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

آیا می دانید هزینه های زندگی در پایتخت آلمان ارزان تر از سایر کشورهای اروپایی است؟

زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی در تمامی جنبه ها و فاکتورهای تأثیرگذار مناسب تر بوده و مخصوصا برای افرادی که سعی دارند مخارج کمتری داشته باشند به شدت مناسب است. در این بخش به طور کامل به هزینه های شما در آلمان می پردازیم تا تصمیم گیری و برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

آیا می دانید با کار در آلمان از هر کشور اروپایی دیگر درآمد بیشتری خواهید داشت؟

کار در آلمان از چندین جنبه مزایای بسیار زیادی برای افراد متقاضی و مشتاق به همراه دارد که همه این موارد ناشی از اقتصاد قوی، فساد کم اداری و سیستمی، روابط بین المللی قوی و غیره است که شرایط را از هر لحاظ برای کار کردن مهیا ساخته است. چنانچه قصد دارید با این مزایا آشنا شوید این مطلب همان چیزی است که می خواهید.

آیا می دانستید اقامت در آلمان با سرمایه گذاری پس از 3 سال دائمی می شود؟

اقامت در آلمان با سرمایه گذاری یکی از روش های قانونی و بسیار عالی برای کسانی است که سرمایه کلانی داشته باشند. در این روش می توانید پس از 3 سال سودآوری و کسب و کاری معتبر اقامت دائم این کشور را بگیرید که به معنای اقامت در تمامی کشورهای شنگن نیز خواهید بود. اما برای آشنایی کامل با پروسه آن ما را همراهی کنید.

مزایای مهاجرت کاری به آلمان

شهریه ارزان همراه با کیفیت بالا

بسیاری از کالج ها در مالزی قیمت هنگفتی را برای رشته های زبان به دلار اعلام می‌نمایند. در این کالج قیمت ها به رینگت بوده و ارزانترین کالج نسبت به سایر کالج ها در مالزی می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کالج طرف قراداد با موسسه آریامهر در مقایسه با کالج های دیگر، هم از نظر موقعیت جغرافیایی و هم از نظر کیفیت تدریس و هم از نظر قیمت، یکی از بهترین کالج ها جهت تحصیل در رشته‌های زبان می باشد. این کالج همچنین با بهره گیری از بهترین اساتید، می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما چه در رشته زبان و چه در آینده کاریتان در آلمان رقم زند. با بهره گیری از مشاوره رایگان موسسه آریامهر، بهترین انتخاب پیش روی شماست.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت تحصیلی نسبت به سایر کشورها، مهاجرت به مالزی می باشد. این پروسه به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته در سایت اداره مهاجرت مالزی قابل مشاهده می باشد.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب این رشته در مالزی جهت  ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط بیست روز زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، بیست روز بعد می توانید در دانشگاه خود در مالزی حاضر باشید. همچنین شما با ورود به سایت اداره مهاجرت مالزی و وارد کردن شماره پاسپورت خود، می توانید پروسه ویزای خود را به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز رصد نمایید.

امکان ادامه تحصیل رایگان

بسیاری از دانشگاه های آلمان، در صورت داشتن نمره کافی زبان آلمانی، به دانشجویان بورسیه تحصیلی ارائه می دهند که می تواند تحصیل در این کشور را به صورت کاملاً رایگان نماید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه بورس های صد درصدی به دانشجویان می‌‌باشد که در صورت داشتن نمره کافی در زبان آلمانی می توانید در دانشگاه‌های این کشور که اکثراً مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می باشد ادامه تحصیل نمایید. ویزای شما به صورت سال به سال تمدید شده تا درس شما به اتمام برسد و پس از آن شما برای پیدا کردن شغل مناسب در این کشور و یا کشور های دیگر به کارفرمایان معرفی خواهید شد.

امکان تغییر به ویزای کاری

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، مصاحبه ای حضوری با او ترتیب خواهند داد که نیاز به حضور فرد در آلمان می‌باشد. از این رو با حضور خود در آلمان می توانید فرصت یافتن شغل را داشته باشید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از افراد خبره در شغل های مهم، پس از آگهی کردن رزومه خود در سایت های کاریابی، هیچ گونه بازخوردی را از طرف کارفرما دریافت نمی کنند. عدم حضور شما در کشور مورد نظر مهمترین عامل این اتفاق می‌باشد، زیرا کارفرما جهت انتخاب فرد او را مستقیماً به مصاحبه دعوت می نماید. شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید در این کشور و یا کشورهای اطراف از جمله اتریش به دنبال شغل مناسب بوده و ویزای خود را تبدیل نمایید.

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 6   میانگین:  5/5]

Translate