معرفی دانشگاه متروپولیتن بوداپست و چرا تحصیل در این دانشگاه؟

دانشگاه متروپولیتن بوداپست که در سال 2000 تأسیس شده، بزرگ­ترین دانشگاه خصوصی کشور مجارستان با حدود 8 هزار دانشجو که در زمینه­­ های ارتباطات، کسب و کار، گردشگری و هنر از بیش از 70 کشور در سرتاسر دانشجو متقاضی می­ پذیرد که اکثر رشته­ ها نیز به زبان انگلیسی تدریس می­ شوند.

مدارکی که توسط دانشگاه متروپولیتن بوداپست به دانشجویان فارغ التحصیل خود اعطا می­ کند در بیش از 120 مؤسسه و دانشگاه در سرتاسر دنیا معتبر بوده و از لحاظ فرصت شغلی نیز هیچ مشکلی نخواهید داشت ضمن اینکه کلیه­ مطالب و کلاس ­های این دانشگاه در بالاترین سطح آموزشی برگزار می ­شوند. برخی از مهم­ترین مزایای انتخاب دانشگاه متروپولیتن بوداپست به عنوان مکانی برای ادامه تحصیل عبارتند از:

  • رتبه­ ملی دانشگاه متروپولیتن بوداپست 25 و رتبه­ جهانی 6423 است
  • مدارک این دانشگاه در سرتاسر اروپا مخصوصا حوزه­ شنگن معتبر است
  • هزینه ­های زندگی و تحصیلی کاملا مقرون به صرفه و به راحتی قابل پرداخت هستند
  • محیطی امن برای تحصیل همراه با تنوع فرهنگی زیاد
  • فرصت­های شغلی بسیار پس از فارغ التحصیلی

رشته ­های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه متروپولیتن بوداپست و هزینه­ تحصیل

مقطع لیسانس: انیمیشن، مطالعات فیلم و رسانه، طراحی گرافیک، طراحی رسانه و عکسبرداری برای دانشجویان اروپایی 2250 یورو در هر ترم و برای غیر اروپایی 3000 یورو در هر ترم – رشته­ های مدیریت و اجرای کسب و کار، بازاریابی و تجارت، مالی و اقتصاد، اقتصاد تجارت بین الملل، گردشگری و روابط بین الملل برای متقاضیان اروپایی 1600 یورو در هر ترم و 2200 یورو برای متقاضیان غیر اروپایی

مقطع فوق لیسانس: در رشته­ طراحی گرافیک ترمی 3000 یورو برای متقاضیان اروپایی و 4200 یورو برای غیر اروپایی و برای رشته­‌های مطالعات ارتباطات و رسانه، رهبری و مدیریت و مدیریت گردشگری شهریه­ هر ترم برای متقاضیان اروپایی 2100 یورو و غیر اروپایی 3300 یورو است.

چنانچه به دنبال تحصیل در کشوری آرام، امن و فوق العاده و هزینه ­های تحصیلی و زندگی پایین در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس هستید دانشگاه متروپولیتن بوداپست مجارستان با اعتبار بین المللی عالی یکی از بهترین گزینه­ ها محسوب می­شود.

 

منابع:

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button