ویزای کار پس از تحصیل مجارستان برای چه کسانی است؟

در صورتی که به عنوان دانشجوی بین المللی در حال تحصیل در مجارستان هستید و قصد داشته باشید اقامت خود را در این کشور تمدید کنید، ویزای کار پس از تحصیل مجارستان بهترین گزینه برای شماست. چون همانطور که می­دانید از روش­های مختلفی می‌توانید اقامت مجارستان را کسب کنید و وقتی اعتبار ویزای تحصیلی شما به پایان برسد مجبور به ترک این کشور خواهید شد و با فردی که از قبل در این کشور اقامت نداشته از این لحاظ تفاوتی نخواهید داشت و باید درخواست دهید.

ویزای کار پس از تحصیل مجارستان برای دانشجویان بین المللی است که در یکی از دانشگاه ­ها یا مؤسسات آموزشی این کشور تحصیل کرده ­اند و قصد دارند یا با سرمایه­ خودشان کسب وکاری را راه بیاندازند یا پیشنهاد کاری در طی تحصیل از سمت یک کارفرما دریافت کرده و یا شخصا قصد دارند برای پیدا کردن یک شغل در این کشور جستجو کرده و از طریق آن اقامت بگیرند. فقط توجه داشته باشید که دو نکته­ اساسی پیرامون دریافت ویزای کار پس از تحصیل مجارستان وجود دارد:

  • حتما و تأکید می­کنیم حتما باید حداکثر تا 15 روز قبل از اتمام اعتبار ویزای تحصیلی خود برای این نوع ویزا که به آن Study-to-Work Visa نیز می­گویند اقدام کنید
  • شما نمی­­­توانید از ابتدا یا اواسط تحصیل خود برای ویزای کار پس از تحصیل مجارستان اقدام کنید حتما باید نزدیک به اتمام اعتبار باشد و حداکثر تا ظرف مدت زمانی گفته شده
  • پس از دریافت ویزای کار پس از تحصیل مجارستان به شما 9 ماه فرصت داده می­شود تا؛ خودتان کسب و کاری را شروع کنید، در جایی استخدام شوید یا دعوت به همکاری از یک کارفرما ارائه کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کار پس از تحصیل مجارستان

افسر سفارت مجارستان قطعا مدارک زیر را برای اعطای ویزای کار پس از تحصیل مجارستان از شما درخواست خواهد کرد و بسته به شرایط خاص، شاید نیاز به ارائه­ مدارک بیشتری هم داشته باشید.

  • باید اثبات کنید که به دنبال شغل هستید (از طریق ثبت نام در سایت­ های کاریابی) یا تشکیل یک شرکت یا مؤسسه از طریق توان مالی شخصی با ارائه­ مدرک بانکی معتبر
  • توان مالی کافی برای گذران امور زندگی خود در طی اقامت 9 ماهه و پس از آن دارید.
  • بیمه­ سلامت معتبر داشته باشید.
  • مکانی برای اقامت دارید.
  • در صورتی که با درخواست شما موافقت نشد تعهد می­دهید که حتما کشور را ترک خواهید کرد.

 

منابع:

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 5/5]

Call Now Button
Translate