شرایط دریافت کار پس از تحصیل در مجارستان

دانشجویانی که شهروند اتحادیه اروپا نباشند، مشابه شما عزیزان، باید برای دریافت کار پس از تحصیل در مجارستان به دنبال مجوزی به نام Hungarian Study-to-Work Residence Permit باشید تا بتوانید پس از اتمام تحصیل در این کشور باقی مانده و در طی مدت زمان مشخص شده به دنبال کار باشید و از این طریق مجوز اقامت خود را تمدید کرده و با دریافت شغل مجوز کار و ویزای کاری دریافت کنید. توجه داشته باشید که شما باید این مجوز را حداکثر تا 15 روز پس از انقضای مجوز اقامت تحصیلی دریافت کنید در غیر این صورت مجبور به ترک کشور مجارستان خواهید بود.

[adning id=”3152″]

چطور باید مجوز کار پس از تحصیل در مجارستان دریافت کرد؟

در صورتی که مجوز اقامت تحصیلی شما نزدیک به انقضاء باشد می­توانید برای دریافت مجوز اقامت تحصیل به کار اقدام کنید و پروسه پیچیده­ای هم ندارد اما مدارکی مورد نیاز است که حتما باید تحویل دهید اما توصیه می­کنیم برای اینکه در زمان مقرر حداکثر 15 روزه پس از انقضای مجوز اقامت بتوانید، مجوز اقامت جدید گفته شده را دریافت کنید توصیه می­کنیم که از وکلای مهاجرات ما کمک بگیرید تا در سریع­ترین زمان ممکن این مراحل را برای شما سپری کنند.

مدارک مورد نیاز برای کسب مجوز کار پس از تحصیل در مجارستان

  • اثبات جستجوی کار یا تأسیس یک شرکت از طریق ثبت نام در سایت­های کاریابی یا نشان دادن انجام پروسه ثبت و تأسیس شرکت
  • اثبات تمکن مالی از طرف بانک که نشان می­دهد بخاطر نیاز مالی به دنبال کار نیستید
  • بیمه سلامت معتبر
  • اثبات مکانی برای اقامت از طریق خانه دوستان و آشنایان یا رزرو اقامتگاه
  • انجام تعهد کتبی مبنی بر ترک کشور مجارستان در صورتی که با درخواست شما موافقت نشود
  • تکمیل فرم درخواست و پرداخت هزینه بررسی مدارک

پس از دریافت مجوز تحصیل به کار در مجارستان باید چکار کرد؟

بعد از اینکه مجوز یاد شده را دریافت کردید، اکنون شما 9 ماه فرصت دارید یا یک فرصت یا پیشنهاد شغلی خوب پیدا کرده یا نسبت به تأسیس یک شرکت در مجارستان اقدام کرده و به عنوان کارآفرین مجوز اقامت دریافت کنید. در هر صورت برای کار پس از تحصیل در مجارستان با این مجوز 9 ماه فرصت دارید که در این مرحله نیز می­توانید به کمک سازمان مهاجرتی آریامهر بهترین فرصت­های شغلی با بهترین درآمدها را پیدا کنید.

[adning id=”3142″]

منابع:

 

 

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Call Now Button