ویزای تحصیلی مجارستان

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه ها و کالج های مختلف مجارستان، لایسنس اعزام دانشجو به مجارستان را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی با قیمت بسیار پایین فراهم آورده است. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملاً رایگان می باشد. همچنین قیمت اخذ پذیرش و ویزای شما جهت مهاجرت تحصیلی به گرجستان تنها 600 دلار می باشد که در دو قسط قبل از شروع کار و پس از پایان کار دریافت می گردد.

رصد آنلاین پروسه!

کارشناسان ما پروسه ویزای تحصیلی شما را به صورت لحظه‌ای با شما چک خواهند نمود. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت مجارستان فقط 12 هفته زمان خواهد برد. حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیل شما برای پیدا کردن شغل نیز مشاوره خواهید شد.

چهار قدم تا تحصیل در مجارستان فاصله دارید

قدم اول

 انتخاب رشته مورد نظر

l

قدم دوم

عقد قرارداد رایگان و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

اخذ پذیرش و حضور در سفارت

قدم چهارم

مراجعه به سفارت جهت گرفتن ویزا

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیل شما در مجارستان، پاسخگوی سوالات شما به صورت 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته تا پایان تحصیل، در کنار شما می باشند.

صفر تا صد هزینه های زندگی در مجارستان آپدیت 2020

هزینه های زندگی در مجارستان نه تنها نسبت به سایر کشورهای جهان که از ارزش بالایی برای زندگی کردن برخوردار هستند پایین تر است بلکه کیفیت بالای زندگی و امکانات بسیار زیاد نیز این کشور را محبوب ساخته است. در ادامه به بررسی دلایل چرایی انتخاب مجارستان برای زندگی و بررسی جزئی تمام فاکتورهای دخیل در هزینه های زندگی خواهیم پرداخت.

با دانشگاه ‏Dunaújváros مجارستان بیشتر آشنا شوید

دانشگاه ‏Dunaújváros‏ ‏یکی از دانشگاه های خصوصی کشور مجارستان که تأسیس آن به سال 1953 بازمی گردد و حدود 2 هزار دانشجو از سرتاسر دنیا را در خود گنجانده شده است. در این دانشگاه امکانات آموزشی، تفریحی، اسکان و غذا در سطح عالی قرار داشته و با هزینه های زندگی و تحصیلی فوق العاده مناسب تجربه تحصیل خیلی خوبی خواهید داشت.

تحصیل در دانشگاه متروپولیتن بوداپست، هزینه اندک تحصیلی و اعتبار زیاد

دانشگاه متروپولیتن بوداپست از جمله دانشگاه های خصوصی کشور مجارستان است که با داشتن دانشجویان بین المللی از 70 کشور دنیا تنوع فرهنگی و اعتبار فوق العاده ای در سطح جهانی دارد، ضمن اینکه هزینه های تحصیلی و زندگی به مراتب پایین تر نسبت به سایر کشورهای اروپایی بهترین گزینه برای علاقه مندان به ادامه تحصیل محسوب می شود.

هزینه های تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان بخاطر هزینه های تحصیلی و زندگی پایین، دانشگاه های معتبر جهانی، سیستم آموزشی قدرتمند و در اختیار داشتن بیش از 20 هزار دانشجوی بین المللی از 70 کشور مختلف دنیا و عضویت در حوزه شنگن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ما نیز در این مطلب به بررسی این موضوع پرداخته ایم تا بیشتر با این فرصت عالی تحصیلی آشنا شوید.

در مورد دوره زبان آلمانی مجارستان چه می دانید؟

دوره زبان آلمانی مجارستان در کمترین زمان ممکن و با حداکثر بهره وری برگزار می گردد به نحوی که کافیست ویزای این دوره زبان را کسب کنید تا پس از دریافت اقامت موقت از طریق ویزای تحصیلی، کاری یا ترکیبی از این دو به راحتی بتوانید پس از 5 سال اقامت دائم بگیرید و از طرفی به دلیل عضویت در حوزه شنگن به تمامی این کشورها بدون مشکل سفر خواهید کرد.

همه چیز در مورد دوره زبان انگلیسی در مجارستان

در این مطلب قصد داریم تا به طور خاص به تحصیل و گذراندن دوره زبان انگلیسی در مجارستان بپردازیم تا بیشتر با این شیوه مهاجرتی و حتی کسب اقامت دائم این کشور آشنا شوید مخصوصا که مجارستان عضو حوزه شنگن نیز هست. در این مطلب با کلیه مسائل پیرامون این دوره در مجارستان آشنا خواهید شد.

چطور باید تمکن مالی خود را برای اخذ اقامت خارج از کشور ثابت کنیم؟

تمکن مالی و اثبات آن لازمه درخواست صدور ویزا برای هر کشوری است و همانطور که پروسه پذیرش شما برای هر کشوری متفاوت است مدارکی هم که از شما درخواست خواهند کرد حتی در جزئیات نیز متفاوت خواهد بود. لذا در این بخش به بیان موارد کلی می پردازیم که از طریق آنها توانایی مالی شما را اثبات می کنند.

اگر دانشجویی مشمول سربازی باشد چگونه برای پذیرش دانشگاه خارج از کشور اقدام کند؟

افرادی که مشمول خدمت سربازی باشند برای تحصیل در خارج از کشور مقداری سردرگم می شوند که چه پروسه ای دارد؟ شرایط چیست؟ وثیقه نیاز دارد یا خیر؟ راه حل این قضیه بسیار ساده است و با دریافت نامه معافیت تحصیلی به راحتی قابل حل است اما برای پاسخ دادن به سؤالات فوق این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

آیا می دانستید با تحصیل در دانشگاه IBS مجارستان شانس تحصیل در دانشگاه باکینگهام انگلستان را خواهید داشت؟!!

دانشگاه IBS مجارستان با دوره های مدیریتی در زمینه های مختلف در تمامی مقاطع تحصیلی و همچنین ارتباط علمی قوی با یکی از برترین دانشگاه های بریتانیا یعنی باکینگهام توانسته توجه بسیار زیادی از دانشجویان بین المللی را از 65 کشور دنیا را به خود جلب کند. در این مطلب به طور کامل با این دانشگاه آشنا خواهید شد.

آیا می دانید با ویزای مجارستان به تمام کشورهای عضو شنگن هم می توانید مسافرت کنید؟

قوانین دریافت ویزای توریستی مجارستان به علت عضویت این کشور در توافقنامه ی شنگن تماما از قوانین آن پیروی می کند و با دریافت این ویزا می توانید به راحتی بین تمامی کشورهای عضو این توافقنامه سفر کنید. در این مقاله به صفر تا صد پروسه ی دریافت این نوع ویزا برای کشور مجارستان پرداخته ایم.

مزایای مهاجرت تحصیلی به مجارستان

مهاجرت ارزان و سریع

تمامی پروسه فقط با 600 دلار انجام شده و نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی باشد و شما مستقیماً با دانشگاه طرف بوده و با امور مالی دانشگاه تسویه حساب خواهید نمود

توضیحات بیشتر

یکی از مزیت های مجارستان جهت انتخاب برای ادامه تحصیل، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت 600 دلار جهت انجام کار توسط موسسه داشته و دیگر موظف به پرداخت هیج گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و پس از پرداخت فقط یک ترم از شهریه خود به دانشگاه مورد نظر،  مابقی شهریه توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد.

اجازه کار پاره وقت

با داشتن ویزای تحصیلی این کشور، شما مجوز کار 20 ساعت در هفته را از طرف دولت این کشور دارا بوده و با کار در اوقات فراغت خود می توانید کمک خرج تحصیل خود نیز باشید.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های تحصیل در کشور مجارستان، ارائه مجوز کار به دانشجو می‌باشد. شما به عنوان دانشجو، اجازه کار 20 ساعته در هفته را داشته و می توانید حدوداً ماهی 1200 دلار برای خود پس انداز کنید. همچنین مابین دو ترم که حدود 1 ماه تعطیل می باشد، شما می توانید از رنج کارهای متعدد دانشجویی در این کشور یکی را انتخاب کرده و به صورت نامحدود کار نمایید و پس اندازتان را برای تحصیل خود در ترم های بعدی خرج نمایید.  

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور مجارستان، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و ادامه تحصیل دهید.

توضیحات بیشتر

نبود نیاز به مدرک زبان نیز مزیتی دیگر برای مهاجرت تحصیلی به کشور مالزی می باشد، بسیاری از کشورها جهت ادامه تحصیل نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 می‌باشند، که این موضوع خوشبختانه برای مهاجرت به مالزی وجود نداشته و شما حتی با سطح مبتدی زبان نیز می توانید در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید. شما ابتدا کورس زبان مبتدی را پاس نموده و سپس به کورس مورد نظر خود تغییر رشته خواهید داد.

امکان تحصیل با بورس 50 درصد

در برخی موارد با داشتن شرایطی مانند داشتن آیلتس 6.5، شما میتوانید از بورس پنجاه درصدی در رشته خود بهره مند شوید و بسته به شرایط شما ممکن است بورس های دیگری به شما تعلق گیرد.  

توضیحات بیشتر

دغدغه دیگر دانشجویان ایرانی جهت ادامه تحصیل بالا بودن هزینه تحصیل برای بسیاری از خانواده ها با درآمد پایین می باشد که دانشگاه های کشور مجارستان برای دانشجویان شرایط بورس را نیز فراهم آورده‌اند که این بورس حتی تا 50 درصد هم با توجه به شرایط شما متغیر می باشد. کارشناسان ما پس از بررسی فرم ارزیابی رایگان شما، شما را در جریان بورس هایی که به شما تعلق خواهد گرفت خواهند گذاشت.

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین:  5/5]

Translate