ویزای جستجوی شغل آلمان

آموزش زبان در مالزی و کار در آلمان

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با کالج های مالزی واقع در مرکز شهر کوالالامپور، لایسنس اعزام دانشجو به مالزی را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی در رشته آموزش زبان آلمانی به صورت کاملاً رایگان فراهم آورده است. این پکیج شامل آموزش زبان آلمانی در کشور مالزی و درخواست ویزای تحصیلی و یا ویزای جستجوی کار از سفارت آلمان واقع در این کشور می باشد. مزیت این کار، سریع بودن وقت سفارت نسبت به ایران (یکسال سریعتر) و تقویت زبان آلمانی و انگلیسی به صورت همزمان در مالزی است. تمامی مراحل مشاوره، عقد قرارداد و اعزام دانشجو به صورت کاملا رایگان می باشد.

رصد آنلاین پروسه!

پروسه ویزای تحصیلی شما به صورت لحظه ای و آنلاین در لپ تاپ و یا تلفن همراه شما در سایت اداره مهاجرت مالزی قابل مشاهده می باشد. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت مالزی فقط 20 روز زمان خواهد برد.

هشت قدم تا مهاجرت تحصیلی یا کاری به آلمان 

قدم اول

 انتخاب رشته آموزش زبان آلمانی

l

قدم دوم

عقد قرارداد رایگان و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

رصد آنلاین ویزا تا صدور ویزای الکترونیکی

قدم چهارم

گرفتن ویزای سینگل اینتری از سفارت

قدم پنجم

ورود به مالزی و انجام آزمایشات پزشکی
Z

قدم ششم

 ثبت نام نهایی در دانشگاه

قدم هفتم

درخواست ویزای تحصیلی یا جستجوی شغل

قدم هشتم

تبدیل ویزای جستجوی شغل به کاری

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی و کاری رایگان مالزی، پاسخگوی سوالات شما به صورت 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته تا پیدا کردن کار در کنار شما می باشند.

صفر تا صد هزینه های زندگی در آلمان آپدیت 2020

در این بخش قصد داریم به بررسی کامل و دقیق هزینه های زندگی در آلمان برای سال 2020 بپردازیم که البته بستگی شدید به سبک زندگی افراد دارد به همین دلیل در این مطلب پس از ارائه دلایل انتخاب این کشور برای زندگی، تمامی هزینه ها را به صورت میانگین یا متوسط گزارش کرده ایم. برای آشنایی با بیشتر با این هزینه ها توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

رشته های تحصیلی وشهریه های تحصیلی دانشگاه IUBH آلمان

دانشگاه IUBH یکی از دانشگاه های خصوصی و موفق آلمان که تأسیس آن به سال 1998 برمی گردد و در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در هر سال پذیرای هزاران دانشجوی بین المللی از 100 کشور دنیاست که با داشتن روابط بین المللی عالی با سایر دانشگاه ها و کیفیت آموزشی فوق العاده، فارغ التحصیلان آن نگرانی از بابت پیدا کردن شغل نخواهند داشت.

با دانشگاه SRH برلین آلمان بیشتر آشنا شوید

دانشگاه SRH آلمان از جمله دانشگاه های تازه تأسیس و البته بسیار موفق کشور آلمان با دو کمپ یا پردیس دانشگاهی در برلین و درسدن هر سال پذیرای هزاران دانشجوی بین المللی از 85 کشور دنیا برای مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس است که فارغ التحصیلان این دانشگاه هیچ مشکلی از لحاظ اعتبار مدرک و پیدا کردن شغل نخواهند داشت.

از تحصیل رایگان در آلمان چه می دانید؟

تحصیل رایگان در آلمان برای همه ی افرادی است که این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند به شرطی که فاصله یا گپ تحصیلی زیاد نباشد، دوره های پیوسته را انتخاب کرده باشید و دانشگاه انتخابی جزء یکی از 300 دانشگاه برتر آلمان باشد، فوق العاده است مگه نه؟ آلمان با داشتن سیستم آموزشی قدرتمند، فرصت های کاری بی شمار و تنوع فرهنگی بهترین گزینه برای شماست.

از ویزای جستجوی کار آلمان چه می دانید؟

یکی از روش های مهاجرت و دریافت کار در کشور آلمان، در صورتی که هیچ پیشنهاد یا قرارداد کاری نداشته باشید، ویزای جستجوی کار آلمان است که مدت زمان پروسه آن به طور کامل بین 10 تا 15 ماه بوده و هزینه ای حدود 60 یورو خواهد داشت و که با دریافت آن می توانید به مدت 6 ماه در آلمان حضور داشته باشید و کار پیدا کنید.

چطور باید تمکن مالی خود را برای اخذ اقامت خارج از کشور ثابت کنیم؟

تمکن مالی و اثبات آن لازمه درخواست صدور ویزا برای هر کشوری است و همانطور که پروسه پذیرش شما برای هر کشوری متفاوت است مدارکی هم که از شما درخواست خواهند کرد حتی در جزئیات نیز متفاوت خواهد بود. لذا در این بخش به بیان موارد کلی می پردازیم که از طریق آنها توانایی مالی شما را اثبات می کنند.

اگر دانشجویی مشمول سربازی باشد چگونه برای پذیرش دانشگاه خارج از کشور اقدام کند؟

افرادی که مشمول خدمت سربازی باشند برای تحصیل در خارج از کشور مقداری سردرگم می شوند که چه پروسه ای دارد؟ شرایط چیست؟ وثیقه نیاز دارد یا خیر؟ راه حل این قضیه بسیار ساده است و با دریافت نامه معافیت تحصیلی به راحتی قابل حل است اما برای پاسخ دادن به سؤالات فوق این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

آیا می دانید هزینه های زندگی در پایتخت آلمان ارزان تر از سایر کشورهای اروپایی است؟

زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی در تمامی جنبه ها و فاکتورهای تأثیرگذار مناسب تر بوده و مخصوصا برای افرادی که سعی دارند مخارج کمتری داشته باشند به شدت مناسب است. در این بخش به طور کامل به هزینه های شما در آلمان می پردازیم تا تصمیم گیری و برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

آیا می دانید با کار در آلمان از هر کشور اروپایی دیگر درآمد بیشتری خواهید داشت؟

کار در آلمان از چندین جنبه مزایای بسیار زیادی برای افراد متقاضی و مشتاق به همراه دارد که همه این موارد ناشی از اقتصاد قوی، فساد کم اداری و سیستمی، روابط بین المللی قوی و غیره است که شرایط را از هر لحاظ برای کار کردن مهیا ساخته است. چنانچه قصد دارید با این مزایا آشنا شوید این مطلب همان چیزی است که می خواهید.

آیا می دانستید اقامت در آلمان با سرمایه گذاری پس از 3 سال دائمی می شود؟

اقامت در آلمان با سرمایه گذاری یکی از روش های قانونی و بسیار عالی برای کسانی است که سرمایه کلانی داشته باشند. در این روش می توانید پس از 3 سال سودآوری و کسب و کاری معتبر اقامت دائم این کشور را بگیرید که به معنای اقامت در تمامی کشورهای شنگن نیز خواهید بود. اما برای آشنایی کامل با پروسه آن ما را همراهی کنید.

مزایای مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت رایگان

تمامی پروسه به صورت کاملا رایگان انجام شده و نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی باشد و شما مستقیماً با دانشگاه طرف بوده و تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

بزرگترین مزیت انتخاب آموزش زبان آلمانی جهت مهاجرت کاری به آلمان، رایگان بودن کل پروسه می باشد. شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و فقط قسط اول رشته خود به مبلغ 2950 رینگیت را مستقیماً از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز نموده و مابقی هزینه  (با کسر 2950 رینگیت) در مالزی و توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت تحصیلی نسبت به سایر کشورها، مهاجرت به مالزی می باشد. این پروسه به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته در سایت اداره مهاجرت مالزی قابل مشاهده می باشد.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب این رشته در مالزی جهت  ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط بیست روز زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، بیست روز بعد می توانید در دانشگاه خود در مالزی حاضر باشید. همچنین شما با ورود به سایت اداره مهاجرت مالزی و وارد کردن شماره پاسپورت خود، می توانید پروسه ویزای خود را به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز رصد نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور مالزی، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و در رشته زبان انگلیسی یا آلمانی تحصیل نمایید.

توضیحات بیشتر

نبود نیاز به مدرک زبان نیز مزیتی دیگر برای مهاجرت تحصیلی به کشور مالزی می باشد، بسیاری از کشورها جهت ادامه تحصیل نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 یا B1 گوته می‌باشند، که این موضوع خوشبختانه برای مهاجرت به مالزی وجود نداشته و شما حتی با سطح مبتدی زبان نیز می توانید در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید. شما ابتدا کورس زبان مبتدی را پاس نموده و سپس به کورس مورد نظر خود تغییر رشته خواهید داد.

بدون نیاز به مصاحبه در سفارت

بسیاری از دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور های اروپایی را دارند در مرحله مصاحبه سفارت توسط آفیسر ریجکت می گردند، اما در سفارت مالزی از شما هیچ مصاحبه ای گرفته نخواهد شد.  

توضیحات بیشتر

دغدغه دیگر دانشجویان ایرانی جهت ادامه تحصیل در کشور های دیگر، وجود مرحله سخت مصاحبه حضوری در سفارت آن کشور می باشد که معمولاً درصد بالایی از دانشجویان به دلیل وجود همین مصاحبه ریجکت شده و پول پرداختی به دانشگاه را از دست می دهند. سفارت مالزی جهت مهاجرت تحصیلی از شما هیچ گونه مصاحبه ای نگرفته و شما به آسانی می توانید جهت تحصیل به این کشور وارد شوید.

تقویت سریع زبان آلمانی

وجود اساتید native از یک طرف، و حضور شما در مالزی جهت تقویت زبان آلمانی از طرف دیگر، می تواند روند پیشرفت شما در زبان آلمانی مخصوصاً بهبود نمره گوته نسبت به ایران را دو برابر کند.

توضیحات بیشتر

یادگیری زبان آلمانی تقریباً مشکل بسیاری از متقاضیان ورود به کشور آلمان جهت تحصیل و یا کار می باشد. شما با حضور در کشور  مالزی می‌توانید با بهره گیری از متدهای جدید و بروز دنیا، یادگیری این زبان را برای خود لذت بخش کنید. همچنین وجود اساتید native جهت تدریس نیز به دلیل حضورشان در کشور آلمان یا اتریش و دانش گسترده تر زبان آلمانی نسبت به اساتید ایرانی، می‌تواند پیشرفت شما را  دو برابر نماید.

تقویت سریع زبان انگلیسی

زبان دوم تقریباً 90 درصد مردم مالزی، زبان انگلیسی بوده و شما با حضور در این کشور به صورت ناخودآگاه جهت رفع نیازهای خود مجبور به استفاده از زبان انگلیسی می‌باشید.

توضیحات بیشتر

به دلیل مستعمره بوده این کشور در زمان های قدیم توسط انگلیس، زبان دوم تقریباً 90 درصد مردم مالزی، زبان انگلیسی می باشد و شما با حضور در این کشور جهت رفع نیازهای خود مجبور به استفاده از زبان انگلیسی بوده و این موضوع به پیشرفت زبان شما کمک بسزایی خواهد نمود و شما می توانید همزمان با یادگیری زبان آلمانی، به بهبود زبان انگلیسی خود بپردازید و امتیاز  بیشتری را برای مهاجرت کاری به آلمان کسب نمایید.

امکان ادامه تحصیل رایگان

بسیاری از دانشگاه های آلمان، در صورت داشتن نمره کافی زبان آلمانی، به دانشجویان بورسیه تحصیلی ارائه می دهند که می تواند تحصیل در این کشور را به صورت کاملاً رایگان نماید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه بورس های صد درصدی به دانشجویان می‌‌باشد که در صورت داشتن نمره کافی در زبان آلمانی می توانید در دانشگاه‌های این کشور که اکثراً مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می باشد ادامه تحصیل نمایید. ویزای شما به صورت سال به سال تمدید شده تا درس شما به اتمام برسد و پس از آن شما برای پیدا کردن شغل مناسب در این کشور و یا کشور های دیگر به کارفرمایان معرفی خواهید شد.

امکان تغییر به ویزای کاری

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، مصاحبه ای حضوری با او ترتیب خواهند داد که نیاز به حضور فرد در آلمان می‌باشد. از این رو با حضور خود در آلمان می توانید فرصت یافتن شغل را داشته باشید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از افراد خبره در شغل های مهم، پس از آگهی کردن رزومه خود در سایت های کاریابی، هیچ گونه بازخوردی را از طرف کارفرما دریافت نمی کنند. عدم حضور شما در کشور مورد نظر مهمترین عامل این اتفاق می‌باشد، زیرا کارفرما جهت انتخاب فرد او را مستقیماً به مصاحبه دعوت می نماید. شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید در این کشور و یا کشورهای اطراف از جمله اتریش به دنبال شغل مناسب بوده و ویزای خود را تبدیل نمایید.

تسریع در وقت سفارت کشورها

افرادی که قصد مهاجرت به کشورهایی نظیر آلمان را دارند، برای گرفتن وقت سفارت در ایران در صف دو ساله ای می بایست منتظر باشند که با حضور در کشور مالزی می‌توانند پروسه را کمتر از سه ماه نمایند. 

توضیحات بیشتر

بسیاری از دانشجویان و یا فارغ‌التحصیلان، جهت ادامه تحصیل و یا پیدا کردن کار در کشورهایی نظیر آلمان، اتریش و یا غیره، می‌بایست در صف هایی حدود 2 ساله جهت گرفتن وقت سفارت آلمان در ایران باشند که این زمان در مالزی با داشتن ویزای تحصیلی این کشور به کمتر از سه ماه تقلیل یافته و شما می توانید با حضور به عنوان دانشجو در این کشور، از آن به عنوان یک پل جهت مهاجرت به کشور های دیگر استفاده نمایید.

کشوری ارزان برای زندگی

جهت زندگی در حین تحصیل در کشورهای اروپایی و یا کشورهای دیگر، نیاز به صرف هزینه هنگفتی در ماه می باشد که در مقایسه با آن، در کشور مالزی، تمامی هزینه شما در ماه حدود 1500 رینگیت می باشد.

توضیحات بیشتر

ارزان بودن این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر جهت تحصیل نیز این کشور را یکی از مقاصد برتر دانشجویان جهت تحصیل نموده است. شما جهت زندگی در این کشور، حدود 1000 رینگیت جهت اجاره یک خانه معمولی و حدود 500 تا 800 رینگت در ماه جهت هزینه خورد و خوراک، اینترنت، رفت و آمد و غیره می پردازید. همچنین در صورت مهاجرت دو نفره، هزینه شما جهت اجاره خانه نصف خواهد شد.

شهریه ارزان همراه با کیفیت بالا

بسیاری از کالج ها در مالزی قیمت هنگفتی را برای رشته های زبان به دلار اعلام می‌نمایند. در این کالج قیمت ها به رینگت بوده و ارزانترین کالج نسبت به سایر کالج ها در مالزی می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کالج طرف قراداد با موسسه آریامهر در مقایسه با کالج های دیگر، هم از نظر موقعیت جغرافیایی و هم از نظر کیفیت تدریس و هم از نظر قیمت، یکی از بهترین کالج ها جهت تحصیل در رشته‌های زبان می باشد. این کالج همچنین با بهره گیری از بهترین اساتید، می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما چه در رشته زبان و چه در آینده کاریتان در آلمان رقم زند. با بهره گیری از مشاوره رایگان موسسه آریامهر، بهترین انتخاب پیش روی شماست.

جاذبه های گردشگری

هر فردی در کنار تحصیل و یا کار، نیاز به تفریح در ساعاتی از روز یا هفته دارد. کشور مالزی یکی از مقاصد گردشگری کل دنیا با جاذبه‌هایی بی نظیر می باشد که می تواند چشم هر بیننده ای را خیره نماید.

توضیحات بیشتر

در کنار تحصیل و یا کار در این کشور، شما می‌توانید از دیدن جاذبه های این کشور نیز لذت ببرید. ده ها جاذبه گردشگری در این کشور می تواند حدود یک سال شما را در همین کشور سرگرم نماید. همچنین شما می‌توانید در اواخر هفته با گرفتن ویزای آنلاین یا تورهای ارزان از مالزی، به کشورهای همسایه مانند اندونزی (جزیره بالی)، تایلند و یا سنگاپور نیز رفته و از جاذبه های فوق العاده گردشگری این کشور ها نیز لذت ببرید. 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 6   میانگین:  5/5]

Translate