مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه های دولتی و خصوصی ایتالیا، لایسنس اعزام دانشجو به ایتالیا را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی در رشته های مختلف فراهم آورده است.  تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملا رایگان می باشد. جهت تحصیل رایگان در ایتالیا، نیاز به معدل بالا، نبود فاصله تحصیلی و همچنین آیلتس 6 می باشد. در صورت عدم وجود مدارک خوب، شما می توانید در دانشگاه های خصوصی با هزینه سالیانه 10 هزار یورو در سال شرکت نمایید.

رصد آنلاین پروسه!

پروسه ویزای تحصیلی شما به صورت لحظه ای و آنلاین در لپ تاپ و یا تلفن همراه شما قابل مشاهده می باشد. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت ایتالیا فقط 60 روز زمان خواهد برد.

چهار قدم تا مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

قدم اول

 انتخاب رشته 

l

قدم دوم

عقد قرارداد رایگان و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

رصد آنلاین ویزا تا صدور ویزای الکترونیکی

قدم چهارم

گرفتن ویزا از سفارت

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی، پاسخگوی سوالات شما به صورت 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته تا پیدا کردن کار در کنار شما می باشند.

رشته ها و هزینه های تحصیل دانشگاه بولونیا، قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه ایتالیا و جهان

دانشگاه بولونیا که قدیمی ترین دانشگاه جهان و یکی از معتبرترین دانشگاه ها در نزد دانشجویان بین المللی در سطح جهان است که با داشتن سیستم آموزشی پیشرفته و کاملا آپدیت و ارتباطات قوی با دانشگاه های معتبر جهان آینده تحصیلی و کاری کاملا تضمین شده را برای فارغ التحصیلان خود رقم زده است. در ادامه بیشتر با این دانشگاه آشنا خواهیم شد.

اطلاعات تکمیلی در خصوص دانشگاه IULM میلان ایتالیا

دانشگاه IULM میلان ایتالیا که از سال 1968 فعالیت خود را آغاز کرده توانسته در مقاطع تحصیلی مختلف دانشجویان زیادی را پذیرش کند و با امکانات عالی، فرصت-های شغلی پردرآمد پس از فارغ التحصیل، روابط آموزشی و تحقیقاتی با چندین دانشگاه و مؤسسه، و سیستم آموزشی قوی مقصد و انتخاب بسیاری از دانشجویان بین المللی باشد. در ادامه کامل با این دانشگاه آشنا می شوید.

اطلاعات تکمیلی در خصوص دانشگاه بوکونی میلان ایتالیا

دانشگاه بوکونی که در سال 1902 در شهر میلان ایتالیا تأسیس شده به عنوان یک دانشگاه خصوصی پیشرفت های بسیار عظیمی در علم اقتصاد و شاخه های مرتبط داشته و اکثریت فارغ التحصیلان پیشنهادهای کاری بسیار عالی داشته اند. در ادامه به طور کامل به ویژگی های این دانشگاه، دوره و رشته های ارائه شده به همراه ذکر هزینه می پردازیم.

اطلاعات تکمیلی در خصوص دانشگاه پلی تکنیک تورین، با سابقه ترین دانشگاه ایتالیا

دانشگاه پلی تکنیک تورین یکی از بهترین دانشگاه های فنی دنیا و با رتبه عالی در سطح جهانی در سال 2020 قوی ترین سیستم آموزشی را در اختیار دارد که حدود 14% از کل جمعیت دانشجویان آن را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند و از این حیث تنوع فرهنگی بالایی نیز دارد. در ادامه با این دانشگاه بیشتر آشنا می شویم.

رشته ها و شهریه تحصیلی دانشگاه پلی تکنیک میلان

دانشگاه پلی تکنیک میلان از جمله معتبرترین دانشگاه های جهان مخصوصا در بین دانشگاه های فنی با رتبه 6 و رتبه 149 جهانی است که با داشتن دانشجویان بین المللی متعدد و بازار کار فوق العاده پس از فارغ التحصیلی برای آنان شهرت جهانی بسیار زیادی را نصیب خود ساخته است. این دانشگاه هم اکنون در مقاطع تحصیلی مختلف در رشته های متعدد دانشجو می پذیرد.

معرفی دانشگاه و رشته های تحصیلی دانشگاه تورورگاتا (Tor Vergata) رم ایتالیا

دانشگاه تورورگاتا ایتالیا واقع در شهر رم که از زمان تأسیس آن 38 سال بیشتر نمی گذرد ولی به دومین دانشگاه برتر این کشور و رتبه 511 جهان دست پیدا کرده که با داشتن 6 دانشکده در زمینه های مختلف در مقاطع لیسانس تا دکتری میزبان ده ها هزار دانشجوی بین المللی در هر سال می باشد. برای آشنایی بیشتر با این دانشگاه توصیه می کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید.

با شرایط تحصیل رایگان ایتالیا آشنایی دارید؟

تحصیل رایگان ایتالیا همانند سایر کشورهای اروپایی نظیر آلمان به معنای تحصیل و حتی شانس کار پس از فارغ التحصیلی در یکی از بهترین و قوی ترین سیستم های آموزشی دنیا که در بالاترین حد استانداردهاست بوده و با اطلاع از بورسیه های استانی که به دانشجویان بین المللی اعطا می توانید تحصیلی رایگان یا با تخفیف زیاد داشته باشید.

مزایای مهاجرت تحصیلی به ایتالیا

شهریه ارزان همراه با کیفیت بالا

بسیاری از دانشگاه ها در ایتالیا قیمت هنگفتی را برای رشته های زبان به دلار اعلام می‌نمایند. در این کالج قیمت ها به رینگت بوده و ارزانترین کالج نسبت به سایر کالج ها در مالزی می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کالج طرف قراداد با موسسه آریامهر در مقایسه با کالج های دیگر، هم از نظر موقعیت جغرافیایی و هم از نظر کیفیت تدریس و هم از نظر قیمت، یکی از بهترین کالج ها جهت تحصیل در رشته‌های زبان می باشد. این کالج همچنین با بهره گیری از بهترین اساتید، می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما چه در رشته زبان و چه در آینده کاریتان در آلمان رقم زند. با بهره گیری از مشاوره رایگان موسسه آریامهر، بهترین انتخاب پیش روی شماست.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت تحصیلی نسبت به سایر کشورها، مهاجرت به مالزی می باشد. این پروسه به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته در سایت اداره مهاجرت مالزی قابل مشاهده می باشد.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب این رشته در مالزی جهت  ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط بیست روز زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، بیست روز بعد می توانید در دانشگاه خود در مالزی حاضر باشید. همچنین شما با ورود به سایت اداره مهاجرت مالزی و وارد کردن شماره پاسپورت خود، می توانید پروسه ویزای خود را به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز رصد نمایید.

امکان ادامه تحصیل رایگان

بسیاری از دانشگاه های ایتالیا، در صورت داشتن نمره کافی زبان انگلیسی، به دانشجویان بورسیه تحصیلی ارائه می دهند که می تواند تحصیل در این کشور را به صورت کاملاً رایگان نماید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه بورس های صد درصدی به دانشجویان می‌‌باشد که در صورت داشتن نمره کافی در زبان آلمانی می توانید در دانشگاه‌های این کشور که اکثراً مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می باشد ادامه تحصیل نمایید. ویزای شما به صورت سال به سال تمدید شده تا درس شما به اتمام برسد و پس از آن شما برای پیدا کردن شغل مناسب در این کشور و یا کشور های دیگر به کارفرمایان معرفی خواهید شد.

امکان تغییر به ویزای کاری

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، مصاحبه ای حضوری با او ترتیب خواهند داد که نیاز به حضور فرد در ایتالیا می‌باشد. از این رو با حضور خود در ایتالیا می توانید فرصت یافتن شغل را داشته باشید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از افراد خبره در شغل های مهم، پس از آگهی کردن رزومه خود در سایت های کاریابی، هیچ گونه بازخوردی را از طرف کارفرما دریافت نمی کنند. عدم حضور شما در کشور مورد نظر مهمترین عامل این اتفاق می‌باشد، زیرا کارفرما جهت انتخاب فرد او را مستقیماً به مصاحبه دعوت می نماید. شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید در این کشور و یا کشورهای اطراف از جمله اتریش به دنبال شغل مناسب بوده و ویزای خود را تبدیل نمایید.

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین:  5/5]

Translate