آیا شما هم از طرفداران مهاجرت به مالزی هستید؟ بهترین راه مهاجرت به این کشور کدام است؟ خیلی خلاصه و مفید به این موضوع می‌پردازیم. مالزی کشور بسیار خوب و پرطرفدار در میان ایرانیان است. این موضوع چند دلیل دارد:

  • مهاجرت به این کشور می تواند بر پیشرفت تحصیلی و کاری شما تاثیرات بسیار خوبی بگذارد.
  • مهاجرت به کشور مالزی می تواند زمینه ساز گرفتن اقامت و ماندن در این کشور مسلمان شود.
  • مالزی کشور پیشرفته ای است که در سطح جهانی مطرح است، این کشور تقاضای نیروی زیادی مخصوصا در زمینه های کامپیوتر و رشته های فنی دارد.
  • آب و هوای مالزی برای ایرانی ها بسیار دلچسب و دل انگیز است.

all about immigrate to malasia

بهترین راه مهاجرت به این کشور به شما و شرایط شما برمی گردد. شما می توانید رزومه های تحصیلی و کاری خود را برای شرکت ها و دانشگاه های مطرح مالزی ارسال کنید. اگر رزومه ی شما خوب باشد، مدرک زبان هم داشته باشید که زمینه های مهاجرت خود به مالزی را فراهم کرده اید.

راه های مهاجرت و گرفتن اقامت در مالزی می تواند ازدواج با یک مالزیایی باشد که البته باید کاملا چرایی و نحوه ی آشنایی خود را توضیح دهید و قابل قبول باشد. می توانید ویزای کار در مالزی بگیرید.

ویزای کار برای شما یک الی دو ساله داده می شود و شما باید پس از هر دوره، دوباره نسبت به تمدید آن اقدام کنید. درخواست برای گرفتن اقامت از این روش، گاها تا 5 سال کار کردن در مالزی طول می کشد، برای همین باید صبور باشید.

درخواست های شما برای گرفتن اقامت، تماما بررسی می شود، وضعیت مالی شما مهم است. باید بتوانید از پس هزینه های معمولی در مالزی برآیید. و اما یکی از پرطرفدارترین روش ها، گرفتن ویزای تحصیلی است. شما می توانید مدرک های معتبری در مقطع ارشد و دکتری را از مالزی بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button
Translate