معرفی و دلایل انتخاب دانشگاه APU

دانشگاه APU مالزی (The Asia Pacific University of Technology & Innovation) در زمره­ دانشگاه ­های خصوصی این کشور محسوب می ­شود که در سال 1993 تأسیس گردید و جایی که تکنولوژی، ابتکار و خلاقیت به کمک یکدیگر مجموعه ­ای عالی و بی نظیر را ایجاد کرده­ اند. دانشگاه APU فرصتی عالی برای دانشجویان سال دوم یا آخر مقاطع مختلف خود فراهم می ­آورد تا با دریافت فرصت تحصیلی به دانشگاه­ های کشور انگلستان، آمریکا، استرالیا، نیوزیلند، اروپا و آمریکای جنوبی انتقالی بگیرند.

همچنین تمامی رشته ­ها به زبان انگلیسی تدریس می ­شوند و چنانچه مدرک زبان معتبری مثل تافل اینترنتی 79، کاغذی 550 یا کامپیوتری 213 و یا حتی آیلتس 6 آکادمیک نداشته باشید، می­توانید با پرداخت 1800 رینگیت مالزی در کلاس­ های زبان دانشگاه APU بلافاصله پس از ورود شرکت کرده و پس از قبولی در آن، وارد کلاس ­های درس شوید که این دوره 4 هفته طول می­کشد.

دانشگاه APU در ماه ­های ژانویه، آوریل و سپتامبر دانشجو می ­پذیرد که هم اکنون بیش از 10 هزار دانشجوی آن از 105 کشور جهان هستند. ضمنا دانشگاه APU دانشگاهی 5 ستاره بوده و دارای رتبه­ برتر 3 در مالزی و 590 دنیا طبق نظام رتبه بندی QS در سال 2020 است.

همچنین در زمینه­ امکانات ورزشی – تفریحی، خوابگاه ها و کتابخانه­ های بسیار مجهز و همچنین سیستم آموزشی عالی در بین دانشجویان بسیار محبوب است.

رشته ­های تحصیلی و هزینه­ تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاه APU

برخی رشته ­های تحصیلی مقطع لیسانس دانشگاه APU:

  • رشته ­های فناوری اطلاعات، مهندسی نرم افزار و علوم کامپیوتر در دانشکده­ کامپیوتر با هزینه­ هر سال 26000 رینگیت
  • مهندسی الکتریک و الکترونیک، مهندسی مکاترونیک در دانشکده­ مهندسی با هزینه­ هر سال 23200 رینگیت
  • رشته­ های مدیریت جهانگردی، بازاریابی رسانه ­ای، مدیریت خدمات و غیره در دانشکده­ تجارت و مدیریت با هزینه­ 25000 رینگیت در سال
  • حسابداری و اقتصاد، بانکداری و اقتصاد، علوم مدیریت، بیمه و غیره در دانشکده­ حسابداری، اقتصاد و مطالعات کمّی با هزینه­ 25000 رینگیت در سال

برخی رشته­ های تحصیلی مقطع فوق لیسانس دانشگاه APU:

رشته ­های مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت تکنولوژی، مهندسی نرم افزار، سیستم­های کامپیوتری موبایلی، علوم کامپیوتر و مدیریت بازرگانی که قابلیت انتقال دانشجو به انگلستان نیز دارند و 1.5 سال طول کشیده و بابت آن هر سال 24000 رینگیت پرداخت خواهید کرد.

رشته ­های مدیریت بازاریابی جهانی، مالیات، بانکداری و امور مالیات اسلامی و غیره که 1.5 سال طول کشیده و حدود 24000 رینگیت در سال طول می ­کشند.

برخی رشته ­های تحصیلی مقطع دکتری دانشگاه APU:

رشته­ های مدیریت، تکنولوژی، مالیات و محاسبات کامپیوتری که 3 سال طول می­ کشند و هر سال 15000 رینگیت مالزی پرداخت خواهید کرد.

[adning id=”3142″]

منابع:

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Call Now Button