اگر شما نیز به دنبال تحصیل رایگان در مالزی هستید، متن زیر را تا آخر با دقت بخوانید.

مالزی کشوری آسیایی است که توانسته پیشرفت های زیادی در زمینه های اقتصادی و علم داشته باشد. یک کشور فوق العاده برای اقامت و اخذ ویزای تحصیلی، مالزی است. جالب است بدانید که میزان 10% هزینه های زندگی در مالزی پایین تر از ایران است. این در حالی است که سطح خدمات و امکانات رفاهی و بهداشتی در مالزی بسیار بالاست. برای تحصیل رایگان در این کشور چند راه وجود دارد. شما بسته به شرایط خود می توانید از هر کدام از این راه ها بهره ببرید

Study in Malaysia

[adning id=”3142″]

راه های تحصیل رایگان در مالزی 

در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا امکان تحصیل رایگان برای شما در مالزی وجود دارد. شما می توانید رزومه های خود را به دانشگاه‌های بین المللی و معتبر مالزی بفرستید. البته می دانید که داشتن مدرک زبان و داشتن کارهای پژوهشی نیز لازم است.

از جمله دانشگاه‌های مالزی که فاند تحصیلی ارائه می دهند می توان به دانشگاه موناش مالزی (Monash University Malaysia)، دانشگاه تکنولوژی سوينبرن (Swinburne University of Technology)، دانشگاه مانتیسا (Mantissa College)و … اشاره کرد. شما بسته به رشته و مقطع مورد نظر خود می توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی مالزی و داشتن تحصیل رایگان در این کشور اقدام کنید.

درخواست ها برای تحصیل در مالزی رو به رشد بوده است. چرا که شما می توانید در کنار تحصیل خود، به کار نیز بپردازید. فقط این را به یاد داشته باشید که این کار می تواند به صورت پاره وقت باشد و برای آن باید از اداره مهاجرت مالزی اجازه کسب کنید.

مزایای تحصیل رایگان مالزی

از جمله خوبی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اعتبار بالای مدرک دانشگاهی
  • تدریس در دانشگاه‌ها به زبان انگلیسی
  • تنوع رشته های دانشگاهی

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button