کشور مالزی یکی از کشورهای زیبا و توسعه یافته جنوب شرق آسیا است. مالزی دارای اقتصاد پایدار، آب و هوای گرمسیری، مناظر زیبای طبیعی، مردمان خونگرم و سیستم آموزشی مدرن است. افراد زیادی از سراسر کشورهای جهان اقدام به مهاجرت به مالزی می‌نمایند. مهاجرت به کشور مالزی می تواند از طریق ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و یا سرمایه گذاری باشد.

دولت مالزی از سال ۲۰۰۰ در جهت تسهیل ورود و اقامت افراد خارجی که تمایل به زندگی در این کشور را دارند اقدام به اجرای برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H) نموده است. در این برنامه افراد در صورت داشتن شرایط لازم، ویزای اقامت ۱۰ ساله کشور مالزی را کسب کرده و ضمن مهاجرت به مالزی می توانند به همراه خانواده در مالزی اقامت و زندگی کنند.

mm2h

 

شرایط برنامه مالزی خانه دوم من

برنامه اقامت خانه دوم مالزی اجازه اقامت ۱۰ ساله به افراد خارجی واجد شرایط را می دهد. این مجوز قابل تمدید بوده و یکی از روش‌های مهاجرت به مالزی محسوب می شود.

برنامه مالزی خانه دوم من محدودیت سنی ندارد و افراد از تمام امتیازات زندگی در مالزی برخوردار می شوند. در برنامه مالزی خانه دوم من افراد بر حسب اینکه سن بیشتر از ۵۰ و یا کمتر از آن دارند مشمول شرایط خاص خود می شوند. داشتن درآمد ماهیانه حداقل ۱۰.۰۰۰ رینگت مالزی و داشتن حساب بانکی با حداقل مبلغ ۳۵۰.۰۰۰ رینگت مالزی برخی از شرایط مهاجرت به مالزی از طریق برنامه اقامت خانه دوم مالزی است.

پس از دریافت نامه مبنی بر مجوز اقامت مشروط بنام توافقنامه مشروط، متقاضیان معاینات پزشکی را انجام داده و اقدام به افتتاح حساب در یکی از بانک های مالزی می نمایند. متقاضیان پس از انجام مراحل فوق و اخذ بیمه پزشکی ویزای خود را از اداره مهاجرت مالزی دریافت می کنند. مهاجرت به مالزی از طریق برنامه مالزی خانه دوم من قابل تمدید بوده و در حال حاضر بیش از ۱۰.۰۰۰ متقاضی از سراسر جهان دارد.

Malaysia beach

منبع: http://www.mm2h.gov.my/index.php/en

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button