مهاجرت تحصیلی به مالزی یکی از روشهای مهاجرت به کشور مالزی است. دانشگاه های مالزی جزو دانشگاه های برتر جهان بوده و زبان تحصیل آنها انگلیسی است. از طرفی هزینه های پائین تحصیل و زندگی در مالزی نسبت به دانشگاه های اروپایی، آمریکایی و استرالیا منجر به تمایل افراد زیادی از سراسر جهان جهت تحصیل در مالزی شده است.

دانشجویان پس از اخذ پذیرش تحصیلی می توانند ما بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته کار پاره وقت انجام دهند. مالزی کشوری امن و با اقتصاد پایدار بوده و با آب و هوای گرمسیری و مناظر زیبای طبیعی مقصد گردشگران زیادی است. دانشگاه های برتر مالزی در شهرهای کوالالامپور و پنانگ قرار دارند. امکان اخذ بورسیه برای متقاضیانی که از وضعیت و رزومه علمی قوی برخوردار باشند وجود دارد. همچنین این روش یکی از روشهای اقامت در مالزی بوده و اغلب به عنوان سکوی پرشی برای کشورهای اروپایی و آمریکایی محسوب می شود.

مهاجرت تحصیلی به مالزی

[adning id=”3142″]

تحصیل در دانشگاه های برتر بین المللی با مهاجرت تحصیلی به مالزی

دانشگاه های مالزی از اعتبار جهانی برخوردارند. زبان تدریس انگلیسی، هزینه های پائین تحصیل و کیفیت آموزشی دانشگاه های مالزی منجر به تقاضای افراد برای تحصیل در مالزی شده است.

این نوع مهاجرت به منزله گشودن فرصت های تحصیل و زندگی از کشورهای تراز اول دنیا می شود. طبق سیستم رتبه بندی دانشگاه های برتر جهان برای سال ۲۰۲۰ میلادی، تعداد پنج دانشگاه مالزی شامل دانشگاههای UM، UPM، UTM، UKM و USM جزو دانشگاه برتر جهان ارزیابی شده اند.

برای مهاجرت تحصیلی به مالزی دارا بودن مدرک زبان، مدرک دوره قبل تحصیل با معدل بالای ۱۵ و از دانشگاه های معتبر الزامی است. دانشجویان زیادی با اخذ پذیرش از دانشگاه های مالزی و مهاجرت تحصیلی به مالزی، فرصتهای مطالعاتی، ادامه تحصیل و زندگی در کشورهای اروپایی و آمریکایی را بدست آورده اند.

تحصیل در دانشگاه های تراز اول مالزی

تحصیل در دانشگاه های تراز اول مالزی

 

منبع: https://studylink.com/countries/malaysia

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button