مهاجرت به کشور مالزی به روش های مختلفی قابل انجام می باشد که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

1) مهاجرت به کشور مالزی از طریق سرمایه گذاری :

امروزه بسیاری از افراد از طریق سرمایه گذاری مهاجرت به این کشور را انتخاب می کنند. این دسته از افراد باید با روش های سرمایه گذاری درمالزی آشنایی بیشتری داشته باشند تا از این طریق تصمیم گیری آنها در این مورد راحت تر انجام شود. برای آشنایی بیشتر در ادامه برخی از مهمترین آنها را بیان می کنیم.

Immigration to Malaysia through Investment

[adning id=”3142″]

روش های مهاجرت به کشور مالزی از طریق سرمایه گذاری :

مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری عبارتند از :

– بازار سهام مالزی :

یکی از بهترین راه های مهاجرت کردن به مالزی از طریق سرمایه گذاری در بازار سهام این کشور می باشد. سرمایه گذارانی که می خواهند در این کشور اقامت داشته باشند باید مقداری سهام را در این بازار خریداری کنند. در واقع باید بدانید این کشور یکی از بهترین کشورهای فعال در زمینه سرمایه گذاری می باشد که در بازارهای تجاری شهرت بسیاری دارد. در این کشور گزینه های بسیاری برای سرمایه گذاری در اوراق بهادار و بورس وجود دارد که شما می توانید از این طریق اقدام کنید.

– خرید ملک :

یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور خرید ملک می باشد، در واقع از گذشته هم این روش سرمایه گذاری مرسوم بوده است و بسیاری از افراد از این طریق به کشور مالزی مهاجرت می کردند. از آنجایی که قیمت ملک در این چند سال بسیار بیشتر از سال های دیگر شده است باید هزینه زیادی را برای مهاجرت خود از این طریق پرداخت کنید.

تمکن مالی :

تمکن مالی در این کشور باید به گونه ای باشد که شما بتوانید هزینه های مالی خود را به طور کامل پرداخت کنید، البته باید بدانید هر فردی بر اساس سنی که دارد باید هزینه های جداگانه ای را برای مهاجرت به کشور مالزی از این طریق پرداخت کند.

2) مهاجرت به کشور مالزی و تحصیل در این کشور :
همه ما به خوبی می دانیم مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل یکی از بهترین روش های مهاجرت می باشد، چرا که بسیاری از افراد هزینه زیادی را نمی توانند برای سرمایه گذاری انتخاب کنند و یا اینکه تخصص لازم را برای کار کردن در این کشور ندارند، به همین دلیل بهترین راه برای آنها مهاجرت تحصیلی می باشد.

Immigration to Malaysia and study in this country

 

 

شما می توانید برای مهاجرت به این کشور یکی از بهترین روش ها یعنی تحصیل نمودن در این کشور را انتخاب کنید. اگر شما از طریق روش تحصیلی به این کشور بروید، بعد از مدتی می توانید برای خود شغل و یا کار مناسبی را انتخاب کنید و برای همیشه در این کشور ماندگار شوید. مدت ویزای مالزی 1 سال می باشد ولی شما می توانید آن را تمدید کنید، دقت داشته باشید که اگر این ویزا را در دست داشته باشید به هیچ عنوان نمی توانید در این کشور مشغول به کار شوید، ولی اگر به اداره مهاجرت مالزی مراجعه کنید می توانید اجازه کار کردن در این کشور را به دست آورید.

شما برای مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل باید هزینه ای را به دانشگاه پرداخت کنید که این هزینه ها در هر رشته ای متغیر می باشد. یکی از مهمترین مزیت هایی که تحصیل کردن در این کشور دارد این است که کیفیت تحصیل در این دانشگاه ها بسیار بالا می باشد و اعتبار جهانی دارد، رشته های دانشگاهی در دانشگاه ها این کشور بسیار متنوع می باشد و شما در هر رشته ای که مایل باشید می توانید به تحصیل بپردازید. زبان تدریس در دانشگاه های این کشور انگلیسی می باشد و بر همین اساس شما باید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید که آن هم در عرض 6 ماه می توانید.

 

3) مهاجرت به کشور مالزی از طریق کار :

بسیاری از افرادی که مایل هستند از طریق کار به این کشور مهاجرت کنند باید به خوبی با قوانین کار در این کشور آشنایی داشته باشند تا بتوانند اقدام کنند، در واقع باید بدانید کارکردن یکی از بهترین راه های مهاجرت به این کشور می باشد که در ادامه قوانین کار در این کشور را بیان می کنیم.

 

 

 

 

مهاجرت به کشور مالزی از طریق کار و قوانین کار در این کشور :

اصلی ترین بخش دولت که در این کشور فعالیت زیادی دارد وزارت منابع انسانی می باشد که وظیفه بسیار مهم در جذب نیروی کار دارد، این وزارت مهاجرت به این کشور افراد ایرانی را می پذیرد و از آنها در هر رشته و زمینه ای که تخصص دارند در یکی از بخش های اداری، صنعتی و … مشغول به کار می کند. در واقع باید بدانید موقعیت شغلی در این کشور بسیار زیاد است و شما در هر زمینه ای که تخصص داشته باشید می توایند مشغول به کار شوید.

امروزه بیشتر از دو میلیون نفر کارگر خارجی در این کشور مشغول به کار می باشند که از طریق موسسه های مهاجرتی در این کشور در زمینه شغلی خود فعالیت می کنند. ویزای مهاجرت مالزی از طریق کار کردن توسط موسسه های مهاجرتی به بهترین نحو ممکن انجام می شود، و شما می توانید از طریق دریافت راهنمایی ها و کمک های این سازمان ها در موقعیت های شغلی مورد نظر خود مشغول به کار شوند. در واقع شما باید بدانید که کار کردن در کشور مالزی شرایط خاصی دارد و شما برای اینکه در این کشور کار کنید باید تخصص خاصی در زمینه شغلی داشته باشید تا این دولت به شما شغل مورد نظر شما را بدهد. تخصص های علمی، اجرای و … از جمله مهمترین تخصص می باشد که شما باید داشته باشید.

منابع:

https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_to_Malaysia

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

Call Now Button