مهاجرت تحصیلی به مالزی

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه ها و کالج های مختلف مالزی واقع در مرکز شهر کوالالامپور، لایسنس اعزام دانشجو به مالزی را برای ایرانیان عزیز جهت مهاجرت تحصیلی فراهم آورده است. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملاً رایگان می‌باشد. جهت انتخاب رشته مورد نظر خود، به قدم اول مراجعه نمایید.

رصد آنلاین پروسه!

پروسه ویزای تحصیلی شما به صورت لحظه ای و آنلاین در لپ تاپ و یا تلفن همراه شما در سایت اداره مهاجرت مالزی قابل مشاهده می باشد. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت مالزی فقط 20 روز زمان خواهد برد.

هشت قدم تا تحصیل و کار در مالزی فاصله دارید

قدم اول

 انتخاب رشته مورد نظر
l

قدم دوم

عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

رصد آنلاین ویزا تا صدور ویزای الکترونیکی

قدم چهارم

گرفتن ویزای سینگل اینتری از سفارت

قدم پنجم

ورود به مالزی و انجام آزمایشات پزشکی
Z

قدم ششم

 ثبت نام نهایی در دانشگاه

قدم هفتم

یافتن شغل در سایت های کاریابی

قدم هشتم

تبدیل ویزای تحصیلی به کاری

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی و کاری رایگان مالزی، پاسخگوی سوالات شما به صورت 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته تا پیدا کردن کار در کنار شما می باشند.

هزینه های زندگی در مالزی آپدیت 2020

با توجه به مزایای زیادی که برای انتخاب کشور مالزی به عنوان مقصدی برای زندگی کردن وجود دارد در این مطلب قصد داریم به بررسی هزینه زندگی در مالزی بپردازیم که به طور متوسط در ماه چقدر نیاز خواهید داشت. توجه داشته باشید که مقادیر گفته شده در سال 2020 بوده و همگی به صورت میانگین هستند یعنی امکان بالاتر یا پایین تر بودن برحسب شیوه زندگی وجود دارد.

اگر دانشجویی مشمول سربازی باشد چگونه برای پذیرش دانشگاه خارج از کشور اقدام کند؟

افرادی که مشمول خدمت سربازی باشند برای تحصیل در خارج از کشور مقداری سردرگم می شوند که چه پروسه ای دارد؟ شرایط چیست؟ وثیقه نیاز دارد یا خیر؟ راه حل این قضیه بسیار ساده است و با دریافت نامه معافیت تحصیلی به راحتی قابل حل است اما برای پاسخ دادن به سؤالات فوق این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

آیا می دانستید دانشگاه UCSI مالزی در بین دانشگاه های جنوب شرقی آسیا طبق رتبه بندی QS در رتبه اول قرار دارد؟!

دانشگاه UCSI مالزی بهترین دانشگاه جنوب شرقی آسیا و جزء 400 دانشگاه برتر جهان و همکار با بیش از 3500 شرکت برتر در سرتاسر جهان و پذیرش هزاران دانشجوی بین المللی از 110 کشور دنیا به یکی از گزینه های محبوب دانشجویان تبدیل شده تا در انواع مختلف رشته ها با تنوع بیش از 100 رشته در چندین شاخه علمی به تحصیل بپردازند.

آیا می دانستید هر سال تعداد زیادی از فارغ التحصیلان دانشگاه City به بیش از 100 دانشگاه و کالج آمریکا برای تبادل اطلاعات فرستاده می شوند؟

دانشگاه City از جمله دانشگاه های موفق کشور مالزی است که با جذب هزاران دانشجوی بین المللی از سرتاسر دنیا و همکاری با دانشگاه های کشورهای مطرح دنیا از قبیل آمریکا، استرالیا، انگلستان، ولز و اسکاتلند توانسته به دانشگاهی مطرح و مورد قبول در سرتاسر دنیا تبدیل شود. با تحصیل در این دانشگاه می توانید از فرصت فارغ التحصیلی و روابط خوب این دانشگاه استفاده کرده و به دانشگاه های مطرح دنیا سفر کنید.

آیا می دانستید دانشگاه Limkokwing مالزی در هشت کشور جهان از جمله انگلستان دارای کمپ دانشگاهی است؟!

دانشگاه Limkokwing از جمله دانشگاه های خصوصی کشور مالزی و با اعتبار جهانی است که در کشورهای مختلف کمپ دانشگاهی دارد و این یعنی دانشجویان می توانند برای تحصیل و فرصت مطالعاتی به راحتی به این دانشگاه ها دست پیدا کنند. این دانشگاه با اعتبار جهانی خود هر سال میزبان ده ها هزار دانشجوی بین المللی از سرتاسر جهان است که هزینه تحصیلی در آن کاملا مقرون به صرفه است.

آیا می دانستید برخی از رشته های تحصیلی دانشگاه SEGI در همکاری با برخی دانشگاه های انگلستان، آمریکا و استرالیا ارائه می شوند؟!

دانشگاه SEGI مالزی در طی بیشتر 4 دهه فعالیت خود توانسته ده ها هزار دانشجو از بیش از 90 کشور دنیا را برای تحصیل در رشته های مختلف به سمت خود جذب کند که برخی از این رشته ها را نیز با همکاری دانشگاه هایی از انگلستان، آمریکا و استرالیا ارائه می کند. در این مطلب به طور کامل با این دانشگاه آشنا خواهید شد.

آیا می دانستید مدرک رشته های دانشگاه APIIT مالزی از دانشگاه Staffordshire انگلستان صادر می شود؟!!

دانشگاه APIIT مالزی در همکاری با دانشگاه Staffordshire انگلستان توانسته رشته های تحصیلی مختلفی را در تمامی مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری ارائه کند و از ده ها کشور جهان هزاران دانشجوی بین المللی را به سمت خود جذب کند، دانشجویانی که پس از فارغ التحصیلی مدرک خود را از انگلستان دریافت می کنند!

آیا می دانستید با دریافت ویزای همراه مالزی ضمن کار و تحصیل می توانید نزدیکان خود را نیز به این کشور بیاورید؟

ویزای همراه مالزی برای کسانی که ویزای کار تیپ 1 و 2 یا ویزای تحصیلی این کشور را دارند و می خواهند اعضای خانواده خود را طبق شرایط تعریف شده با خود همراه کنند شرایط و پیش نیازهای ساده ای را تعریف کرده که به راحتی و در کمترین زمان انتظار می توانید این نوع ویزا را دریافت کنید. در این مطلب به بررسی مدارک مورد نیاز و شرایط عمومی می پردازیم.

آیا می دانستید با دریافت ویزای تحصیلی مالزی شانس تحصیل در پردیس دانشگاه های معتبر انگلستان و استرالیا را دارید؟!

ویزای تحصیلی مالزی پروسه ای بسیار راحت و بدون دردسر شده تا هم برای ورود و هم ضمن تحصیل بسیار راحت باشید. جالب است بدانید که دانشگاه های معتبر انگلستان و استرالیا دارای پردیس هایی در مالزی هستند! یعنی تحصیل در آنها مشابه تحصیل در خاک این دو کشور بوده و مدرک شما مستقیما از آنجا صادر می شود!

آیا می دانستید برای سفر دو هفته ای نیازی به دریافت ویزای توریستی مالزی ندارید؟

ویزای توریستی مالزی بی دردسرترین و راحت ترین ویزایی است که می توانید برای مقاصد درمانی، بازدید، گردشگری و شرکت در همایش و کنفرانس دریافت کنید به نحوی که برای اقامت تا 2 هفته نیازی به ویزا ندارید و بیشتر از آن با ارائه مدارکی جزئی امکان پذیر است و هزینه صدور ویزا هم بالا نیست.

مزایای مهاجرت تحصیلی یا کاری به مالزی

مهاجرت ارزان

تمامی پروسه از صفر تا صد فقط با 200 دلار انجام شده و نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی باشد و شما مستقیماً با موسسه طرف بوده و تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

بزرگترین مزیت مالزی جهت انتخاب برای ادامه تحصیل و یا کار، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و فقط قسط اول رشته خود به مبلغ 2950 رینگیت را مستقیماً از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز نموده و مابقی هزینه (با کسر 2950 رینگیت) در مالزی و توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت تحصیلی نسبت به سایر کشورها، مهاجرت به مالزی می باشد. این پروسه به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته در سایت اداره مهاجرت مالزی قابل مشاهده می باشد.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب مالزی جهت  ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط بیست روز زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، بیست روز بعد می توانید در دانشگاه خود در مالزی حاضر باشید. همچنین شما با ورود به سایت اداره مهاجرت مالزی و وارد کردن شماره پاسپورت خود، می توانید پروسه ویزای خود را به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز رصد نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور مالزی، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و در رشته زبان انگلیسی تحصیل نمایید.

توضیحات بیشتر

عدم نیاز به مدرک زبان نیز مزیتی دیگر برای مهاجرت تحصیلی به کشور مالزی می باشد، بسیاری از کشورها جهت ادامه تحصیل نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 می‌باشند، که این موضوع خوشبختانه برای مهاجرت به مالزی وجود نداشته و شما حتی با سطح مبتدی زبان نیز می توانید در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید. شما ابتدا کورس زبان مبتدی را پاس نموده و سپس به کورس مورد نظر خود تغییر رشته خواهید داد.

بدون نیاز به مصاحبه در سفارت

بسیاری از دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور های اروپایی را دارند در مرحله مصاحبه سفارت توسط آفیسر ریجکت می گردند، اما در سفارت مالزی از شما هیچ مصاحبه ای گرفته نخواهد شد.  

توضیحات بیشتر

دغدغه دیگر دانشجویان ایرانی جهت ادامه تحصیل در کشور های دیگر، وجود مرحله سخت مصاحبه حضوری در سفارت آن کشور می باشد که معمولاً درصد بالایی از دانشجویان به دلیل وجود همین مصاحبه ریجکت شده و پول پرداختی به دانشگاه را از دست می‌دهند. سفارت مالزی جهت مهاجرت تحصیلی از شما هیچ گونه مصاحبه ای نگرفته و شما به آسانی می توانید جهت تحصیل به این کشور وارد شوید.

تقویت سریع زبان انگلیسی

وجود اساتید native از یک طرف، و حضور شما در مالزی جهت تقویت زبان انگلیسی از طرف دیگر، می تواند روند پیشرفت شما در زبان انگلیسی مخصوصاً بهبود نمره آیلتس نسبت به ایران را دو برابر کند.

توضیحات بیشتر

زبان دوم تقریباً 90 درصد مردم مالزی، زبان انگلیسی بوده و شما با حضور در این کشور به صورت ناخودآگاه جهت رفع نیازهای خود مجبور به استفاده از زبان انگلیسی بوده و این موضوع به پیشرفت زبان شما کمک بسزایی خواهد نمود. علاوه بر این، وجود اساتید native جهت تدریس نیز به دلیل حضورشان در کشورهای انگلیسی زبان و دانش گسترده تر در زبان انگلیسی نسبت به اساتید ایرانی، می تواند پیشرفت شما را حداقل دو برابر نماید.

کشوری ارزان برای زندگی

جهت زندگی در حین تحصیل در کشورهای اروپایی و یا کشورهای دیگر، نیاز به صرف هزینه هنگفتی در ماه می باشد که در مقایسه با آن، در کشور مالزی، تمامی هزینه شما در ماه حدود 1500 رینگیت می باشد.

توضیحات بیشتر

ارزان بودن این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر جهت تحصیل نیز این کشور را یکی از مقاصد برتر دانشجویان جهت تحصیل نموده است. شما جهت زندگی در این کشور، حدود 1000 رینگیت جهت اجاره یک خانه معمولی و حدود 500 تا 800 رینگت در ماه جهت هزینه خورد و خوراک، اینترنت، رفت و آمد و غیره می پردازید. همچنین در صورت مهاجرت دو نفره، هزینه شما جهت اجاره خانه نصف خواهد شد.

امکان ادامه تحصیل رایگان

بسیاری از دانشگاه های مالزی، در صورت داشتن نمره کافی آیلتس، به دانشجویان کشورهای جهان سوم از جمله ایران بورسیه تحصیلی ارائه می دهند که می تواند حتی تحصیل در این کشور را رایگان نماید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه بورس های 70، 80 و حتی 100 درصدی به دانشجویان ایرانی می‌‌باشد که در صورت داشتن نمره کافی در آیلتس می توانید در دانشگاه‌های این کشور که اکثراً مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می باشد ادامه تحصیل نمایید. ویزای شما به صورت سال به سال تمدید شده تا درس شما به اتمام برسد و پس از آن شما برای پیدا کردن شغل مناسب در این کشور و یا کشور های دیگر به کارفرمایان معرفی خواهید شد.

امکان تغییر به ویزای کاری

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، مصاحبه ای حضوری با او ترتیب خواهند داد که نیاز به حضور فرد در مالزی می‌باشد. از این رو با حضور خود در مالزی می توانید فرصت یافتن شغل را نیز داشته باشید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از افراد خبره در شغل های مهم،پس از آگهی کردن رزومه خود در سایت های کاریابی، هیچ گونه بازخوردی را از طرف کارفرما دریافت نمی کنند. عدم حضور شما در کشور مورد نظر مهمترین عامل این اتفاق می‌باشد، زیرا کارفرما جهت انتخاب فرد او را مستقیماً به مصاحبه دعوت می نماید. شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید در این کشور و یا کشورهای اطراف از جمله سنگاپور و تایلند به دنبال شغل مناسب بوده و ویزای خود را تبدیل نمایید.

تسریع در وقت سفارت کشورها

افرادی که قصد مهاجرت به کشورهایی نظیر آلمان را دارند، برای گرفتن وقت سفارت در ایران در صف دو ساله ای می بایست منتظر باشند که با حضور در کشور مالزی می‌توانند پروسه را کمتر از سه ماه نمایند. 

توضیحات بیشتر

بسیاری از دانشجویان و یا فارغ‌التحصیلان، جهت ادامه تحصیل و یا پیدا کردن کار در کشورهایی نظیر آلمان و یا غیره، می بایست در صف هایی حدود 2 ساله جهت گرفتن وقت سفارت آلمان در ایران باشند که این زمان در مالزی با داشتن ویزای تحصیلی این کشور به کمتر از سه ماه تقلیل یافته و شما می توانید با حضور به عنوان دانشجو در این کشور، از آن به عنوان یک پل جهت مهاجرت به کشور های دیگر استفاده نمایید.

سابقه کار بین المللی

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، سابقه کار یک ساله درخواست می نمایند. شما با خواندن رشته های مدیریت بیزینس و یا مدیریت بازرگانی، می‌توانید یک سال سابقه کار بین المللی دریافت نمایید.

توضیحات بیشتر

سابقه کار جهت پیدا کردن کار مهمترین عامل یافتن شغل در هر کشوری می‌باشد. کارفرمایان در آگهی های خود، داشتن سابقه کار را فاکتوری مهم برای انتخاب فرد مورد نظرشان می دانند. شما با انتخاب رشته های مدیریت بیزینس و یا مدیریت میزبانی، می توانید علاوه بر تحصیل در این کالج، سابقه کار بین المللی نیز دریافت نموده و جهت پیدا نمودن شغل در این کشور و یا کشورهای دیگر، به کار فرما ارائه نمایید.

شهریه ارزان همراه با کیفیت بالا

بسیاری از کالج ها در مالزی قیمت هنگفتی را برای رشته های زبان و یا مدیریت به دلار اعلام می نمایند. در این کالج قیمت ها به رینگت بوده و ارزانترین کالج نسبت به سایر کالج ها در مالزی می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کالج های طرف قرارداد با موسسه آریامهر، در مقایسه با کالج‌های دیگر، هم از نظر موقعیت جغرافیایی که در مرکز شهر کوالالامپور و کنار برج های پتروناس می باشد، هم از نظر کیفیت تدریس و هم از نظر قیمت، یکی از بهترین کالج‌ها جهت تحصیل در رشته‌های زبان و یا مدیریت می باشد. این کالج همچنین با بهره گیری از بهترین اساتید، می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما چه در رشته زبان و چه در رشته مدیریت برای شما فراهم نماید.

جاذبه های گردشگری

هر فردی در کنار تحصیل و یا کار، نیاز به تفریح در ساعاتی از روز یا هفته دارد. کشور مالزی یکی از مقاصد گردشگری کل دنیا با جاذبه‌هایی بی نظیر می باشد که می تواند چشم هر بیننده ای را خیره نماید.

توضیحات بیشتر

در کنار تحصیل و یا کار در این کشور، شما می‌توانید از دیدن جاذبه های این کشور نیز لذت ببرید. ده ها جاذبه گردشگری در این کشور می تواند حدود یک سال شما را در همین کشور سرگرم نماید. همچنین شما می‌توانید در اواخر هفته با گرفتن ویزای آنلاین یا تورهای ارزان از مالزی، به کشورهای همسایه مانند اندونزی (جزیره بالی)، تایلند و یا سنگاپور نیز رفته و از جاذبه های فوق العاده گردشگری این کشور ها نیز لذت ببرید. 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین:  5/5]

Translate