مهاجرت تحصیلی به مالزی

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه ها و کالج های مختلف مالزی واقع در مرکز شهر کوالالامپور، لایسنس اعزام دانشجو به مالزی را برای ایرانیان عزیز جهت مهاجرت تحصیلی فراهم آورده است. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملاً رایگان می‌باشد. جهت انتخاب رشته مورد نظر خود، به قدم اول مراجعه نمایید.

رصد آنلاین پروسه!

پروسه ویزای تحصیلی شما به صورت لحظه ای و آنلاین در لپ تاپ و یا تلفن همراه شما در سایت اداره مهاجرت مالزی قابل مشاهده می باشد. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت مالزی فقط 20 روز زمان خواهد برد.

هشت قدم تا تحصیل و کار در مالزی فاصله دارید

قدم اول

 انتخاب رشته مورد نظر
l

قدم دوم

عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

رصد آنلاین ویزا تا صدور ویزای الکترونیکی

قدم چهارم

گرفتن ویزای سینگل اینتری از سفارت

قدم پنجم

ورود به مالزی و انجام آزمایشات پزشکی
Z

قدم ششم

 ثبت نام نهایی در دانشگاه

قدم هفتم

یافتن شغل در سایت های کاریابی

قدم هشتم

تبدیل ویزای تحصیلی به کاری

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی و کاری رایگان مالزی، پاسخگوی سوالات شما به صورت 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته تا پیدا کردن کار در کنار شما می باشند.

با روش های کسب اقامت دائم مالزی آشنا شوید!

برای کسب اقامت دائم مالزی 5 روش مختلف وجود دارد که در ادامه هر یک از آنها را به طور مفصل توضیح خواهیم داد که هر کدام نیاز به ارائه مدارک خاص خود را دارند و یکسری مدارک نیز کاملا مشترک هستند. مورد مشتری در مورد تمامی این 5 روش این است که باید 5 سال مداوم در مالزی اقامت داشته باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

انواع کار دانشجویی پس از تحصیل در مالزی

کار پس از تحصیل در مالزی برای دانشجویان بین المللی چندان راحت نیست چرا که سیاست های سختی در مورد اعطای مجوز کار و بخش های مجاز برای کار این افراد در نظر گرفته و افراد بومی در اولویت هستند بجز اینکه بتوانید به عنوان نیروی کار ماهر قرارداد کاری با یکی از شرکت های داخلی یا بین المللی این کشور ببندید. در ادامه شرایط و مدارک مورد نیاز را توضیح خواهیم داد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

انواع کار دانشجویی هنگام تحصیل در مالزی

یکی از بیشترین تقاضاهای دانشجویان بین المللی در مالزی هنگام تحصیل، درخواست برای دریافت مجوز کار دانشجویی حین تحصیل در مالزی است تا بتوانند هر چند با حقوق اندک ولی بخشی از هزینه های زندگی را جبران کنند هر چند محدودیت های زیادی برای کار کردن در این کشور گذاشته شده است. در این بخش به بررسی کامل این موارد می پردازیم.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

10 مورد از دانشگاه های برتر مالزی: آپدیت 2020

در این مطلب قصد داریم به معرفی دانشگاه های برتر مالزی بپردازیم که آشنایی با آنان ضمن امکان تحصیل در دانشگاه هایی برتر، آینده شغلی بهتری نیز برای دانشجویان رقم خواهد زد. این رتبه بندی طبق نظام رتبه بندی QS در سال 2020 انجام شده که از معتبرترین نظام های رتبه بندی جهانی است. در ادامه با ما همراه باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

بررسی لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور مالزی: آپدیت 2020

در این مطلب به بررسی لیستی از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور مالزی می پردازیم که اساس انتخاب آنها با در نظر گرفتن رده بندی های معتبر QS، Times و Shanghai می باشد. ضمنا توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه های مورد تأیید فقط برای رشته ای خاص یا تا مقطعی خاص و یا حتی ترکیبی از این دو هستند که ذکر شده است و هنگام انتخاب دانشگاه به آن توجه داشته باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

دانشگاه MUST مالزی، دانشگاهی تحت مدیریت دانشگاه MIT!!

در این مطلب قصد داریم به بررسی کامل دانشگاه MUST مالزی بپردازیم که یکی از بهترین دانشگاه های این کشور در زمینه ی علوم و تکنولوژی محسوب شده و هر سال پذیرای دانشجویان بین المللی زیادی از سرتاسر دنیاست و تمامی قواعد و سیستم آن از دانشگاه MIT آمریکا تبعیت می کند. در ادامه به طور کامل با این دانشگاه آشنا خواهید شد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

با دانشگاه HELP مالزی بیشتر آشنا شوید

دانشگاه HELP مالزی یکی از دانشگاه های معتبر این کشور با روابط بسیار عالی با بیش از 110 دانشگاه جهان از جمله کاردیف و کوئینزلند می باشد که بواسطه ی چنین ارتباطات علمی قوی، امکان ترانسفر دانشجویی به راحتی امکان پذیر است. امکانات آموزشی، رفاهی – تفریحی و فرصت های شغلی عالی پس از فارغ التحصیلی تنها بخشی از دلایل انتخاب این دانشگاه است.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

با دانشگاه MAHSA مالزی بیشتر آشنا شوید

دانشگاه MAHSA از جمله بهترین و معتبرترین دانشگاه¬های پزشکی کشور مالزی است که با امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی و سرگرمی بسیار مجهز و روابط عالی علمی با دانشگاه¬های مطرح دنیا مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی است. با تحصیل در این دانشگاه با پرداخت هزینه¬های کمتر، مدرکی معتبر دریافت کرده و به سرعت وارد بازار کار شوید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

با دانشگاه IUKL مالزی بیشتر آشنا شوید

دانشگاه IUKL یکی از دانشگاه های مطرح کشور مالزی است که از سابقه فعالیت آن مدت زمان زیادی نمی گذرد ولی توانسته به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کند و با کسب رضایت بالای دانشجویان داخلی و بین المللی و فراهم کردن فرصت های مطالعاتی در دانشگاه های مطرح جهان، به گزینه ای عالی تبدیل شود. در ادامه بیشتر با این مرکز دانشگاهی آشنا خواهید شد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

با دانشگاه APU مالزی بیشتر آشنا شوید!

دانشگاه APU مالزی یکی از دانشگاه های 5 ستاره و برتر جهانی است که با روابط بسیار عالی با دانشگاه های مطرح دنیا در سراسر دنیا، فرصت های مطالعاتی بسیار خوبی را فراهم کرده است. ضمنا این دانشگاه از لحاظ امکانات و قدرت آموزشی در سطح بسیار عالی قرار دارد و به دلیل مدرک معتبری که از این دانشگاه به دانشجویان اعطاء می شود، فرصت های شغلی عالی در انتظار شما خواهد بود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

مزایای مهاجرت تحصیلی یا کاری به مالزی

مهاجرت ارزان

تمامی پروسه از صفر تا صد فقط با 200 دلار انجام شده و نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی باشد و شما مستقیماً با موسسه طرف بوده و تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

بزرگترین مزیت مالزی جهت انتخاب برای ادامه تحصیل و یا کار، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و فقط قسط اول رشته خود به مبلغ 2950 رینگیت را مستقیماً از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز نموده و مابقی هزینه (با کسر 2950 رینگیت) در مالزی و توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت تحصیلی نسبت به سایر کشورها، مهاجرت به مالزی می باشد. این پروسه به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته در سایت اداره مهاجرت مالزی قابل مشاهده می باشد.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب مالزی جهت  ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط بیست روز زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، بیست روز بعد می توانید در دانشگاه خود در مالزی حاضر باشید. همچنین شما با ورود به سایت اداره مهاجرت مالزی و وارد کردن شماره پاسپورت خود، می توانید پروسه ویزای خود را به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز رصد نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور مالزی، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و در رشته زبان انگلیسی تحصیل نمایید.

توضیحات بیشتر

عدم نیاز به مدرک زبان نیز مزیتی دیگر برای مهاجرت تحصیلی به کشور مالزی می باشد، بسیاری از کشورها جهت ادامه تحصیل نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 می‌باشند، که این موضوع خوشبختانه برای مهاجرت به مالزی وجود نداشته و شما حتی با سطح مبتدی زبان نیز می توانید در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید. شما ابتدا کورس زبان مبتدی را پاس نموده و سپس به کورس مورد نظر خود تغییر رشته خواهید داد.

بدون نیاز به مصاحبه در سفارت

بسیاری از دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور های اروپایی را دارند در مرحله مصاحبه سفارت توسط آفیسر ریجکت می گردند، اما در سفارت مالزی از شما هیچ مصاحبه ای گرفته نخواهد شد.  

توضیحات بیشتر

دغدغه دیگر دانشجویان ایرانی جهت ادامه تحصیل در کشور های دیگر، وجود مرحله سخت مصاحبه حضوری در سفارت آن کشور می باشد که معمولاً درصد بالایی از دانشجویان به دلیل وجود همین مصاحبه ریجکت شده و پول پرداختی به دانشگاه را از دست می‌دهند. سفارت مالزی جهت مهاجرت تحصیلی از شما هیچ گونه مصاحبه ای نگرفته و شما به آسانی می توانید جهت تحصیل به این کشور وارد شوید.

تقویت سریع زبان انگلیسی

وجود اساتید native از یک طرف، و حضور شما در مالزی جهت تقویت زبان انگلیسی از طرف دیگر، می تواند روند پیشرفت شما در زبان انگلیسی مخصوصاً بهبود نمره آیلتس نسبت به ایران را دو برابر کند.

توضیحات بیشتر

زبان دوم تقریباً 90 درصد مردم مالزی، زبان انگلیسی بوده و شما با حضور در این کشور به صورت ناخودآگاه جهت رفع نیازهای خود مجبور به استفاده از زبان انگلیسی بوده و این موضوع به پیشرفت زبان شما کمک بسزایی خواهد نمود. علاوه بر این، وجود اساتید native جهت تدریس نیز به دلیل حضورشان در کشورهای انگلیسی زبان و دانش گسترده تر در زبان انگلیسی نسبت به اساتید ایرانی، می تواند پیشرفت شما را حداقل دو برابر نماید.

کشوری ارزان برای زندگی

جهت زندگی در حین تحصیل در کشورهای اروپایی و یا کشورهای دیگر، نیاز به صرف هزینه هنگفتی در ماه می باشد که در مقایسه با آن، در کشور مالزی، تمامی هزینه شما در ماه حدود 1500 رینگیت می باشد.

توضیحات بیشتر

ارزان بودن این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر جهت تحصیل نیز این کشور را یکی از مقاصد برتر دانشجویان جهت تحصیل نموده است. شما جهت زندگی در این کشور، حدود 1000 رینگیت جهت اجاره یک خانه معمولی و حدود 500 تا 800 رینگت در ماه جهت هزینه خورد و خوراک، اینترنت، رفت و آمد و غیره می پردازید. همچنین در صورت مهاجرت دو نفره، هزینه شما جهت اجاره خانه نصف خواهد شد.

امکان ادامه تحصیل رایگان

بسیاری از دانشگاه های مالزی، در صورت داشتن نمره کافی آیلتس، به دانشجویان کشورهای جهان سوم از جمله ایران بورسیه تحصیلی ارائه می دهند که می تواند حتی تحصیل در این کشور را رایگان نماید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه بورس های 70، 80 و حتی 100 درصدی به دانشجویان ایرانی می‌‌باشد که در صورت داشتن نمره کافی در آیلتس می توانید در دانشگاه‌های این کشور که اکثراً مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می باشد ادامه تحصیل نمایید. ویزای شما به صورت سال به سال تمدید شده تا درس شما به اتمام برسد و پس از آن شما برای پیدا کردن شغل مناسب در این کشور و یا کشور های دیگر به کارفرمایان معرفی خواهید شد.

امکان تغییر به ویزای کاری

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، مصاحبه ای حضوری با او ترتیب خواهند داد که نیاز به حضور فرد در مالزی می‌باشد. از این رو با حضور خود در مالزی می توانید فرصت یافتن شغل را نیز داشته باشید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از افراد خبره در شغل های مهم،پس از آگهی کردن رزومه خود در سایت های کاریابی، هیچ گونه بازخوردی را از طرف کارفرما دریافت نمی کنند. عدم حضور شما در کشور مورد نظر مهمترین عامل این اتفاق می‌باشد، زیرا کارفرما جهت انتخاب فرد او را مستقیماً به مصاحبه دعوت می نماید. شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید در این کشور و یا کشورهای اطراف از جمله سنگاپور و تایلند به دنبال شغل مناسب بوده و ویزای خود را تبدیل نمایید.

تسریع در وقت سفارت کشورها

افرادی که قصد مهاجرت به کشورهایی نظیر آلمان را دارند، برای گرفتن وقت سفارت در ایران در صف دو ساله ای می بایست منتظر باشند که با حضور در کشور مالزی می‌توانند پروسه را کمتر از سه ماه نمایند. 

توضیحات بیشتر

بسیاری از دانشجویان و یا فارغ‌التحصیلان، جهت ادامه تحصیل و یا پیدا کردن کار در کشورهایی نظیر آلمان و یا غیره، می بایست در صف هایی حدود 2 ساله جهت گرفتن وقت سفارت آلمان در ایران باشند که این زمان در مالزی با داشتن ویزای تحصیلی این کشور به کمتر از سه ماه تقلیل یافته و شما می توانید با حضور به عنوان دانشجو در این کشور، از آن به عنوان یک پل جهت مهاجرت به کشور های دیگر استفاده نمایید.

سابقه کار بین المللی

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، سابقه کار یک ساله درخواست می نمایند. شما با خواندن رشته های مدیریت بیزینس و یا مدیریت بازرگانی، می‌توانید یک سال سابقه کار بین المللی دریافت نمایید.

توضیحات بیشتر

سابقه کار جهت پیدا کردن کار مهمترین عامل یافتن شغل در هر کشوری می‌باشد. کارفرمایان در آگهی های خود، داشتن سابقه کار را فاکتوری مهم برای انتخاب فرد مورد نظرشان می دانند. شما با انتخاب رشته های مدیریت بیزینس و یا مدیریت میزبانی، می توانید علاوه بر تحصیل در این کالج، سابقه کار بین المللی نیز دریافت نموده و جهت پیدا نمودن شغل در این کشور و یا کشورهای دیگر، به کار فرما ارائه نمایید.

شهریه ارزان همراه با کیفیت بالا

بسیاری از کالج ها در مالزی قیمت هنگفتی را برای رشته های زبان و یا مدیریت به دلار اعلام می نمایند. در این کالج قیمت ها به رینگت بوده و ارزانترین کالج نسبت به سایر کالج ها در مالزی می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کالج های طرف قرارداد با موسسه آریامهر، در مقایسه با کالج‌های دیگر، هم از نظر موقعیت جغرافیایی که در مرکز شهر کوالالامپور و کنار برج های پتروناس می باشد، هم از نظر کیفیت تدریس و هم از نظر قیمت، یکی از بهترین کالج‌ها جهت تحصیل در رشته‌های زبان و یا مدیریت می باشد. این کالج همچنین با بهره گیری از بهترین اساتید، می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما چه در رشته زبان و چه در رشته مدیریت برای شما فراهم نماید.

جاذبه های گردشگری

هر فردی در کنار تحصیل و یا کار، نیاز به تفریح در ساعاتی از روز یا هفته دارد. کشور مالزی یکی از مقاصد گردشگری کل دنیا با جاذبه‌هایی بی نظیر می باشد که می تواند چشم هر بیننده ای را خیره نماید.

توضیحات بیشتر

در کنار تحصیل و یا کار در این کشور، شما می‌توانید از دیدن جاذبه های این کشور نیز لذت ببرید. ده ها جاذبه گردشگری در این کشور می تواند حدود یک سال شما را در همین کشور سرگرم نماید. همچنین شما می‌توانید در اواخر هفته با گرفتن ویزای آنلاین یا تورهای ارزان از مالزی، به کشورهای همسایه مانند اندونزی (جزیره بالی)، تایلند و یا سنگاپور نیز رفته و از جاذبه های فوق العاده گردشگری این کشور ها نیز لذت ببرید. 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 5/5]

Call Now Button