عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

پس از مشاوره رایگان با کارشناسان و انتخاب رشته دلخواه، می بایست مدارکی که در ذیل لیست شده است را برای ما ارسال نمایید تا پروسه شما آغاز گردد. پس از ارائه مدارک به صورت کامل، ویزای تحصیلی شما در بیست روز بعد آماده خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت تحصیل در مالزی:

 

– اسکن از تمامی صفحات پاسپورت. ( حتی صفحات خالی )

– ارائه دیپلم ترجمه شده همراه با تأییدات دادگستری و وزارت خارجه. ( در صورت تحصیل در رشته های لیسانس، فوق لیسانس و  یا دکتری نیاز به ترجمه آخرین مدرک تحصیلی می باشد).

– اسکن عکس با پشت زمینه کاملا سفید.

– تکمیل فرم خام پزشکی به صورت نمونه. ( فرم خام ، فرم نمونه )

– پس از ارائه مدارک بالا، offer letter ای به صورت نمونه برای شما ارسال میشود که می بایست مبلغ 2950 رینگیت از طریق صرافی و یا دوستان خود در مالزی به حساب دانشگاه  واریز نمایید. ( نمونه آفرلتر )

پس از ارائه تمامی مدارک بالا پروسه شما جهت اخذ ویزای تحصیلی شروع شده و حدود 20 روز بعد، شما می توانید پاسپورت خود همراه ویزا را از سفارت مالزی دریافت نمایید. در طول این 20 روز نیز شما می توانید با مراجعه به سایت اداره مهاجرت مالزی پروسه خود را به صورت آنلاین در لپ تاپ و یا تلفن همراه خود مشاهده نمایید. مبلغ 2950 رینگیت جزو شهریه شما بوده و مابقی شهریه پس از حضور شما در دانشگاه دریافت می گردد. مثلا برای یک کورس 7 ماهه فشرده انگلیسی با شهریه 8450 رینگیت، شما ابتدا 2950 رینگیت جهت شروع پروسه ویزا پرداخت می‌نمایید و مابقی 5500 رینگیت آن در دانشگاه از شما دریافت می شود.

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

Translate