شغل مناسب در سایت های کاریابی

مطمئناً هدف شما از تحصیل در مالزی، پیدا کردن شغل مناسب در این کشور و یا جمع آوری رزومه برای مهاجرت به کشور دیگر می باشد. خوشبختانه شما می توانید همزمان با تحصیل، در سایت های کاریابی بزرگ نیز ثبت نام کرده و به دنبال شغلی مناسب باشید.

در چه سایتی به دنبال شغل مناسب بگردم؟

دو سایت جاب استریت و جاب استور بزرگترین سایت های کاریابی بومی مالزی و سنگاپور می باشند که با ثبت نام در آن ها می‌توانید شغل مناسب خود را پیدا نمایید. همچنین سایت های گلسدور و لینکدین نیز سایت های کاریابی جهانی می باشند که روزانه هزاران کارفرما در این سایت ها آگهی استخدام می گذارند. سایت موداه نیز که شباهت زیادی به سایت دیوار دارد، می‌تواند منبع خوبی برای پیدا کردن کار پاره وقت و تمام وقت باشد.

برای یافتن کار از طریق اینترنت نباید تنها به سایت ‌های کاریابی آنلاین اکتفا نمود. مطالبی در مورد چگونه نوشتن رزومه یا cv در حوزه تخصصی ‌تان گرفته تا پیدا کردن سایت شرکت ‏هایی مربوط به تخصص و تحصیلات‌ شما، تا سایت‌ های مربوط به قوانین کار در مالزی را حتماً گوگل کرده و در خصوص آن ها مطالعه کنید. حتی یافتن نمایشگاه‏ های تخصصی و کاریابی مرتبط که امکان حضور مستقیم شما در غرفه‏ شرکت ‏های فعال در مالزی را می‏ دهد را، با سرچ در اینترنت می توانید پیدا نموده و رزومه خود را قبل از اینکه منتظر آگهی این شرکت ‏ها در سایت ‏های کاریابی شوید، برای آن ‌ها بفرستید. همچنین می ‌توانید به صورت حضوری به آن شرکت ‏ها مراجعه نموده و نسخه ‌ای از رزومه خود را در اختیار آن‌ ها قرار دهید. مطمئن باشید تاثیر تحویل حضوری رزومه به‌طور مستقیم در محل شرکت‏ ها یا در غرفه آن ‌ها در نمایشگاه‏ ها بیشتر از ارسال رزومه با ایمیل خواهد بود .

روش مفید دیگر استفاده از بنگاه های کاریابی است این روش از بهترین روش ها برای پیدا کردن شغل مورد نظر است، زیرا تخصص این موسسات پیدا کردن کار متناسب با شرایط هر فرد است. این موسسات با کارفرماها در تماس بوده و پلی میان شما و کارفرما هستند. از موسسات معروف کاریابی در مالزی می توان به ALL1KL و موسسه EPS اشاره کرد که ثبت نام در این موسسات رایگان بوده و می توانید رزومه خود را ارسال نمایید تا با شرایط و رزومه شما کار مورد نظر را برای شما بیابند.

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Translate