بهترین کشورهای دنیا برای ثبت نام دوره ­ی زبان انگلیسی: آپدیت 2020

 

دانشجویان بین المللی که مایل به مطالعه و ثبت نام دوره­ ی زبان انگلیسی باشند، حتما به دنبال بهترین و یا ارزان­ترین کشورهای دنیا در سال 2020 می­ گردند.  این دوره ها هم برای محصلینی است که قصد ثبت نام در تحصیلات آکادمیک پس از دوره را دارند و هم محصلینی که قصد شرکت و ثبت نام در دوره­ ی زبان انگلیسی را فقط به منظور کسب مدرک و از روی علاقه و یا برای زندگی کردن و آشنایی با زبان بین المللی انگلیسی شرکت می کنند.

 

1-انگلستان:

انگلستان قطعاً  بهترین گزینه­ برای ثبت نام در دوره ­ی زبان انگلیسی است، چرا که مبدأ اصلی این زبان محسوب شده و در کنار تنوع فرهنگی و زبانی بسیار بالا، فرصت خوبی است تا کنار مطالعه ­ی زبان انگلیسی، نحوه­ ی تحول و تحت تأثیر قرار دادن کشورهای مستعمره توسط این زبان را نیز یاد بگیرید.

 

2-ایرلند:

با اینکه زبان انگلیسی، زبان بومی مردم ایرلند نیست و گیلی – ایرلندی است اما تأثیر زیادی  بر روی نحوه ­ی تلفظ و نوع امروزی انگلیسی آمریکایی داشته است و به همین دلیل مقصد بسیار جالبی برای متقاضیان بین المللی مخصوصا دانشجویان آمریکای شمالی برای ثبت نام در دوره­ ی زبان انگلیسی است. ضمنا ایرلند نیز کشور کوچکی است و مکانی فوق العاده برای گشتن یک کشور اروپایی با جاذبه­ های فرهنگی و تاریخی فوق العاده است.

 

3-نیوزیلند:

نیوزیلند نمونه ­ی دیگری از بهترین کشورهای دنیا برای ثبت نام در دوره­ ی زبان انگلیسی است که تحت تأثیر بریتانیای کبیر، زبان انگلیسی وارد آن شده و چطور زبان مادری در این کشور، انگلیسی نیوزیلند را تغییر داده است. دو شهر اوکلند و ولینگتون دو شهر برتر کشور نیوزیلند برای ثبت نام دوره ­ی زبان انگلیسی هستند که در کنار جاذبه­ های شهری و همچنین فرهنگ ادبی غنی از زبان انگلیسی، فرصت مطالعاتی عالی در یکی از بهترین کشورهای دنیا برای دوره ­ی زبان انگلیسی است.

 

4-سوئد:

قطعا بهترین کشور دنیا برای تحصیل دوره­ ی زبان انگلیسی، کشور سوئد است که در کنار جمعیت نه چندان زیاد و تنوع فرهنگی بالا، از بهترین و آپدیت­ترین متدهای روز دنیا در آموزش دوره ­ی زبان انگلیسی خود بهره می­برد، ضمن اینکه با اقامت در این کشور می­توانید به سایر کشورهای اروپایی نیز سفر داشته باشید و هزینه­ های زندگی پایین نیز مزید بر علت هستند. 4 دانشگاه استکهلم، لوند، کریستین اِستاد و اوپسالا بهترین گزینه ­ها برای تحصیل دوره­ ی زبان انگلیسی با شهریه ه­ای بین 8 تا 10 هزار یورو در سال می­باشند.

 

ارزان­ترین کشورهای دنیا برای تحصیل دوره ­ی زبان انگلیسی: آپدیت 2020

در این بخش معرفی کشورهایی می­ پردازیم که با وجود هزینه ­های بسیار پایین تحصیل دوره­ ی زبان انگلیسی، اما کیفیت آنها به هیچ وجه پایین نبوده و از بهترین گزینه­ های اقتصادی محسوب می ­شوند:

 

1- اسکاتلند:

با انتخاب اسکاتلند برای دوره ­ی زبان انگلیسی انگار قدم در انگلستان گذاشته باشید، فستیوال­های شاد و مهیج زیادی در طول سال برگزار می­شوند و کلا هزینه ­های زندگی پایینی نیز دارد و از زندگی در این کشور در کنار مردم خونگرم آن لذت خواهید برد

 

2- مالت:

در صورتی که با آب و هوای سرد کشور اسکاتلند سازگاری ندارید، پس سواحل گرم و جذاب کشور مالت باید همراه با هزینه ­های زندگی و تحصیلی پایین برای شما بهترین گزینه باشد. بهترین زمان برای اقامت در مالت به منظور ثبت نام در دوره ­ی زبان انگلیسی ماه­های جولای و آگوست است.

 

3-کانادا: 

اگر به دنبال کشوری خارج از قاره­ ی اروپا برای ثبت نام در دوره ­های زبان انگلیسی هستید، پس کانادا باید مقصد شما باشد. ضمنا اگر زمینه­ ی زبان خوبی دارید، می ­توانید در دوره ­های 3 هفته ­ای و 3 ماهه نیز شرکت کنید. هزینه ­های زندگی نیز پایین است مخصوصا اگر در ماه­ های نوامبر و ژانویه سفر کنید.

 

4-مالزی:

اما بهترین و ارزان­ترین کشور برای دوره­ ی زبان انگلیسی بدون شک کشور مالزی است که هم سفر به آن برای متقاضیان ایرانی به مراتب راحت­تر است و هم هزینه ­های زندگی به مراتب پایین­تری دارد و جاذبه­ های گردشگری زیاد آن، زندگی در این کشور را خسته کننده نخواهد کرد و از لحاظ آب و هوایی نیز ایرانیان مشکلی ندارند.

منابع: 

 

 

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Translate