بهترین کشورهای دنیا جهت تحصیل در روانشناسی: آپدیت 2020

جهت تحصیل در روانشناسی قطعا انتخاب بهترین کشورهای دنیا در سال 2020 مقوله­ بسیار مهم است اما از چه لحاظ می ­توانیم دانشگاه ­های یک کشور یا مجموعه سیستم آموزشی آن را جزء بهترین ­ها بدانیم. کشورهایی که در ادامه مطرح می­ کنیم جزئی از بهترین ­های دنیا برای تحصیل در روانشناسی است و در انتها نیز بهترین کشور را معرفی خواهیم کرد:

  • انگلستان:

یکی از بهترین کشورها برای تحصیل در روانشناسی انگلستان است که بیشترین تعداد دانشگاه را در رتبه بندی جهانی طبق سال 2020 دارد، مثل دانشگاه کمبریج، آکسفورد و کالج لندن. علاوه بر سیستم آموزشی قدرتمند، شما به تمامی منابع علمی و کتاب­ها، اساتید حرف ه­ای و مطالعات در فیلد هم دسترسی خواهید داشت.

  • چین:

چین نیز یکی از کشورهای پیشرفته­ جهان در زمینه­ علوم پزشکی و انسانی است که تحصیل در روانشناسی نیز یکی دیگر از علومی است که در دانشگاه­ های هنگ کنگ و پِکینگ، پیشرفت­ های مطالعاتی و تجهیزاتی بسیار زیادی داشته و در کنار تنوع فرهنگی بالا و اعتبار بالای مدرک تحصیلی مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی بوده است.

  • کانادا:

کانادا قطعا در لیست ما به عنوان بهترین کشور برای تحصیل در روانشناسی محسوب می ­شود چرا که نه تنها سیستم آموزشی بسیار قوی در اختیار دارد بلکه هزینه ­های تحصیلی نیز مقرون به صرفه هستند و برخلاف انگلستان نیازی به خرج هزینه ­های سنگین ندارید. ضمنا پس از فارغ التحصیلی هم امکان اقامت و دریافت کار نیز خواهید داشت که در کشورهای دیگر چنین امکانی وجود ندارد و همین امر تحصیل در روانشناسی را در این کشور بسیار محبوب ساخته است.  دانشگاه ادلر یکی از بهترین دانشگاه ها جهت تحصیل در رشته روانشناسی می باشد.

کانادا بهترین کشور دنیا برای تحصیل در روانشناسی

ارزان­ترین کشورهای جهان برای تحصیل در روانشناسی: آپدیت 2020

دانشجویان بین المللی در کنار انتخاب بهترین دانشگاه برای تحصیل در روانشناسی، بسته به بودجه و تناسب بین کیفیت آموزشی و شهریه­ تحصیلی، سعی در انتخاب کشوری با پایین­ترین هزینه­ تحصیلی دارند که در این قسمت به معرفی دو کشور ایتالیا و مالزی می ­پردازیم:

  • ایتالیا:

یکی از کشورهای با شهریه­ تحصیلی پایین برای تحصیل در روانشناسی، ایتالیاست که هر چند دانشگاه ­های خصوصی آن شهریه­ زیادی دارند اما در دانشگاه ­های دولتی این مقدار بسیار پایین­تر بوده و کاملا مقرون به صرفه است، ضمن اینکه این کشور دارای ساختار آموزشی بسیار قوی در زمینه­ تحصیل در روانشناسی است و با بهره گیری از شیوه ­ها و متدهای روز دنیا، مدرک اعطایی آن در هر جای دنیا اعتبار دارد. ضمنا ایتالیا به اعطای بورسیه ­­های متنوع و فراوان در تمامی مقاطع تحصیلی شهرت دارد که باز هم هزینه­ تحصیلی را پایین خواهد آورد.

  • مالزی:

مالزی نه تنها برخلاف شایعات پیرامون آن کیفیت آموزشی پایینی ندارد بلکه اعتبار مدرک آن بسیار بالا بوده و حتی روابط بین المللی بسیار خوبی نیز با دانشگاه­ های مطرح دنیا در کشورهایی مثل انگلستان، استرالیا و غیره دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر می­ توانید به مطالب دانشگاه ­های مالزی تحت قرارداد با ما مراجعه کنید. هزینه ­های تحصیلی در مالزی، متدهای روز دنیا و تنوع فرهنگی و جاذبه­ های توریستی فراوان این کشور را گزینه­ مناسبی برای تحصیل در روانشناسی ساخته است.

ایتالیا ارزان­ترین و بهترین کشور برای تحصیل در روانشناسی

منابع:

برای دریافت مشاوره‌ آنلاین:

بر روی لینک روبرو کلیک کرده، فرم ارزیابی رایگان را به صورت کامل و دقیق پر نموده و منتظر تماس ما از طریق تلفن و یا واتساپ باشید. مشاوران ما پس از بررسی و مطالعه دقیق پروفایل شما، به شما بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت خواهند نمود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

Translate