پکیج طلایی آریامهر 

پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در روسیه

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه های Pavolov ، Sechenov روسیه، لایسنس اعزام دانشجو به روسیه را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی با قیمت بسیار پایین فراهم آورده است. تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملا رایگان می باشد. همچنین قیمت اخذ پذیرش و ویزای شما جهت مهاجرت تحصیلی و کاری به روسیه تنها 1000 دلار می باشد که در سه قسط قبل از شروع کار، گرفتن پذیرش و پس از پایان کار دریافت می گردد. این هزینه شامل خدمات زیر می باشد: 

 • ارزیابی: ارسال مدارک اولیه درخواستی توسط متقاضی جهت ارزیابی.
 • پیشنهاد کورس تحصیلی: پیشنهاد دو الی سه کورس تحصیلی و دانشگاه توسط موسسه مهاجرتی آریامهر
 • ترجمه مدارک به صورت رایگان: ترجمه تمامی مدارک لارم برای شما به صورت رایگان
 • عقد قرارداد: امضا توافق نامه و ارسال آن توسط متقاضی به موسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت قسط اول: پیش پرداخت 50٪ از هزینه توافقی توسط متقاضی
 • آماده سازی مدارک: راهنمایی متقاضی توسط مشاور موسسه جهت آماده سازی مدارک برای اخذ پذیرش
 • اخذ پذیرش: اقدام جهت پذیرش در کورس انتخاب شده و پیگیری پروسه پذیرش توسط موسسه مهاجرتی آریامهر
 • نامه پذیرش: ارسال نسخه نرم افزاری نامه پذیرش (offer letter) به متقاضی توسط موسسه مهاجرتی آریامهر (پس از 4 تا 8 هفته)
 • پرداخت قسط دوم: پرداخت 50% مابقی هزینه توافقی توسط متقاضی
 • پرداخت شهریه: پرداخت شهریه به حساب دانشگاه توسط متقاضی
 • مشاوره ویزا: دریافت مشاوره رایگان از وكیلموسسه مهاجرتی آریامهر جهت پروسه ویزا
 • نامه پذیرش: دریافت (Letter Of Admission)LOA از دانشگاه توسط موسسه مهاجرتی آریامهر و ارسال آن به متقاضی
 • آماده سازی مدارک ویزا: ارسال مدارک درخواستی جهت ارزیابی به وکیلموسسه مهاجرتی آریامهر توسط متقاضی
 • درخواست ویزا: آماده سازی مدارک و فرم های اخذ ویزا توسط وكیلموسسه مهاجرتی آریامهر
 • پرداخت هزینه ویزا: پرداخت هزینه ارسال ویزا و بیومتریک (هزینه سفارت) توسط متقاضی
 • هزینه هواپیما و ترانسفر فرودگاهی رایگان: هزینه هواپیما نیز با موسسه مهاجرتی آریامهر می باشد
 • بیمه مسافرتی رایگان: بیمه مسافرتی برای دانشجویان به صورت رایگان می باشد
 • سفر به روسیه: آماده سازی ملزومات جهت سفر به روسیه توسط متقاضی

شهروندی روسیه!

کارشناسان ما پروسه ویزای تحصیلی شما را به صورت لحظه‌ای با شما چک خواهند نمود. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت روسیه فقط 2 هفته زمان خواهد برد و پذیرش از فروردین تا تیر می باشد. حین تحصیل یا پس از اتمام تحصیل شما برای پیدا کردن شغل و دریافت کارت شهروندی روسیه نیز مشاوره خواهید شد.

از شرایط داشتن کار ضمن تحصیل در روسیه باخبر شوید!

یکی از مهم ترین موارد پیرامون تحصیل در کشور روسیه این است که بتوانید مجوز کار ضمن تحصیل در روسیه دریافت کنید. برای این منظور دو حالت کلی وجود دارد یا دانشگاه برای شما کار پیدا می کند که در این صورت نیازی به مجوز نیست و یا اینکه خودتان پیشنهاد شغلی دریافت خواهید کرد. در ادامه به این دو حالت می پردازیم.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

از شرایط داشتن کار پس از تحصیل در روسیه باخبر شوید!

کار پس از تحصیل در روسیه از فرصت های بی نظیر جهت اشتغال به کار در این کشور مخصوصا برای متقاضیان ایرانی است و فرصت های شغلی بسیار خوبی برای افراد وجود دارد. در این مطلب ضمن بررسی شرایط کلی و فرصت های شغلی، مدارک مورد نیاز را مشخص کرده ایم که به دلیل حساسیت موضوع می توانید از کارشناسان بخش مهاجرت ما کمک بگیرید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

با شرایط کلی تحصیل پزشکی در روسیه، دانشگاه های مورد تأیید و دوره پادفک آشنا شوید

در این مطلب با توجه به فرصت کم 3 هفته ای باقیمانده برای ثبت نام در تحصیل پزشکی در روسیه، مطلبی جامع و کامل در این پیرامون فراهم کرده-ایم تا بتوانید هر چه سریعتر تصمیم خود را نهایی نمایید. در ادامه ضمن معرفی دوره پادفک به لیست کامل دانشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت ایران در روسیه نیز پرداخت ایم.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

ده دانشگاه برتر روسیه طبق نظام رتبه بندی QS 2020

در این بخش قصد داریم به معرفی دانشگاه های برتر روسیه در سال 2020 طبق نظام رتبه بندی QS بپردازیم که هر کدام را از لحاظ رتبه ی جهانی مرتب کرده ایم و در هر مورد به بررسی نسبت دانشجویان بین المللی به کل، میزان خروجی مقالات معتبر بین المللی و شاخه هایی که در آن دانشجو پذیرفته می شود پرداخته ایم تا انتخاب دقیق و هوشمندانه ای داشته باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

بررسی لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور روسیه: آپدیت 2020

در این مطلب به بررسی لیستی از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور روسیه می پردازیم که اساس انتخاب آنها با در نظر گرفتن رده بندی های معتبر QS، Times و Shanghai می باشد. ضمنا توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه های مورد تأیید فقط برای رشته ای خاص یا تا مقطعی خاص و یا حتی ترکیبی از این دو هستند که ذکر شده است و هنگام انتخاب دانشگاه به آن توجه داشته باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

روسیه، بهترین و ارزان ترین کشور جهت تحصیل پزشکی!

در این مطلب قصد داریم بهترین و در عین حال ارزان¬ترین کشورهای دنیا را برای تحصیل پزشکی نام ببریم که بهترین مورد کشور روسیه است که طبق آمار و ارقام و دلایلی که مطرح خواهیم کرد شاید باور این موضوع برای شما سخت باشد ولی حقیقت دارد. در انتها نیز دوره¬ی پادفک را معرفی می¬کنیم که برای یادگیری زبان روسی برای کسانی که بلد نیستند اجباری است.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

دانشگاه پائولوف روسیه، دانشگاه اول پزشکی سن پترزبورگ!

دانشگاه پائولوف روسیه به عنوان برترین دانشگاه پزشکی این کشور و در بین برترین دانشگاه های دنیا با رتبه ی 150 طبق نظام رتبه بندی QS در سال 2020 قرار دارد. در ادامه علاوه بر ذکر مهم ترین دلایل برای انتخاب این دانشگاه به منظور ادامه تحصیل پزشکی، به شرایط و مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش و هزینه های تحصیلی نیز خواهیم پرداخت.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

صفر تا صد هزینه های زندگی در روسیه آپدیت 2020

هزینه های زندگی در روسیه به عنوان کشوری قدرتمند و بسیار تأثیرگذار که تقاضای نسبتا زیادی برای زندگی و اقامت در این کشور وجود دارد، مورد سؤال بسیاری از متقاضیان است که در این مطلب به طور میانگین کلیه هزینه ها را طبق آپدیت 2020 برحسب یورو بیان کرده ایم که بسته به سبک زندگی افراد متغیر خواهد بود.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

اگر دانشجویی مشمول سربازی باشد چگونه برای پذیرش دانشگاه خارج از کشور اقدام کند؟

افرادی که مشمول خدمت سربازی باشند برای تحصیل در خارج از کشور مقداری سردرگم می شوند که چه پروسه ای دارد؟ شرایط چیست؟ وثیقه نیاز دارد یا خیر؟ راه حل این قضیه بسیار ساده است و با دریافت نامه معافیت تحصیلی به راحتی قابل حل است اما برای پاسخ دادن به سؤالات فوق این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 5/5]

آیا می دانستید با ویزای تحصیلی روسیه، به ازای هر 20 دانشجوی بین المللی، 1 سهمیه رایگان تحصیلی وجود دارد؟

با ویزای تحصیلی روسیه هم می توانید شانس خود را برای دریافت مدرکی با اعتبار جهانی افزایش دهید و هم شانس دریافت فاند تحصیلی و شهریه رایگان داشته باشید. کشور روسیه با بهره گیری از سیستم آموزشی قوی و رشته های تحصیلی متنوع در دانشگاه های برتر جهانی مقصد صدها هزار دانشجوی بین المللی در هر سال تحصیلی است.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

هشت قدم تا شهروندی روسیه فاصله دارید

قدم اول

مشاوره رایگان جهت انتخاب رشته 
l

قدم دوم

عقد قرارداد و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

اخذ پذیرش و پرداخت شهریه دانشگاه

قدم چهارم

گرفتن ویزا از سفارت

قدم پنجم

ورود به روسیه و ثبت نام در دانشگاه
U

قدم ششم

یافتن شغل در طول تحصیل

قدم هفتم

اخذ اقامت

قدم هشتم

اخذ شهروندی 

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی و کاری روسیه، پاسخگوی سوالات شما به صورت رایگان، 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته دانشگاهی تا شهروندی در کنار شما خواهند بود.

مزایای مهاجرت تحصیلی و کاری به روسیه

مهاجرت ارزان

حق الزحمه تمامی پروسه شما فقط با قیمت 1000 دلار انجام شده و دیگر نیازی به ارائه پول به وکیل و یا شخص ثالثی نمی‌باشد و شما مستقیماً با دانشگاه طرف بوده و تسویه حساب خواهید نمود.

توضیحات بیشتر

بزرگترین مزیت روسیه جهت انتخاب برای ادامه تحصیل و یا کار، ارزان بودن تمامی پروسه بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی به وکیل، اداره مهاجرت و یا حتی پرداخت کامل هزینه رشته انتخابی خود نمی‌باشید و فقط قسط اول رشته خود را مستقیماً از طریق صرافی به حساب دانشگاه واریز نموده و مابقی هزینه در روسیه و توسط امور مالی دانشگاه گرفته خواهد شد. هزینه کل پروسه نیز توسط ما 1000 دلار آمریکا می باشد.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت به روسیه، مهاجرت تحصیلی بوده که ما می توانیم این پروسه را به صورت کاملاً حرفه ای مدیریت کنیم تا شما ظرف 12 هفته و با تضمین صد‌در‌صدی ویزای خود را دریافت نمایید.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب روسیه جهت ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط 12 هفته زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، سه ماه بعد می توانید در دانشگاه خود در کانادا حاضر باشید. همچنین شما با تماس واتساپی با مشاوران خود به صورت لحظه ای از پروسه ویزای خود در هر ساعت از شبانه روز با خبر شده  و با استفاده از تجارب آن ها بهترین هدف را انتخاب نمایید.

بدون نیاز به مدرک زبان

جهت مهاجرت تحصیلی به کشور روسیه، نیازی به ارائه مدرک زبان نبوده و شما می‌توانید حتی با سطح زبان مبتدی نیز به این کشور وارد شده و در دانشگاه مورد نظر به زبان روسی تحصیل نمایید.

توضیحات بیشتر

جهت تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه پائولوف روسیه، شما تنها می بایست یکسال دوره پادفک را در روسیه گذرانده که این دوره شامل آموزش زبان روسی و اصطلاحات تخصصی در دروس شیمی و زیست مرتبط با رشته شما می‌باشد. پس از گذراندن دوره مربوطه، آماده استارت کورس انتخابی خود در دانشگاه شده و دوره اصلی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی را شروع می نمایید.

هزینه تحصیل پایین

تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در روسیه، بسیار ارزان تر از تمامی دانشگاه های جهان می باشد. این هزینه حدود 5500 دلار آمریکا در سال در طول تحصیل می باشد. 

توضیحات بیشتر

هزینه تحصیل شما در سال اول به صورت پکیج(ترانسفر + بیمه + هزینه هواپیما + دوره پادفک +ترجمه مدارک) حدود 6000 دلار آمریکا بوده و پس از آن سالی 5500 دلار آمریکا در سال هزینه تحصیل شما در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی می باشد. این هزینه نسبت به تمامی دانشگاه ها در سرتاسر جهان ارزانتر بوده و با کیفیت بالاتر می باشد. همچنین مدرک این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم نیز می باشد.

دانشگاه ارزان و با کیفیت

دانشگاه های کانادا نسبت به دانشگاه‌‌های کشورهای آمریکا،‌‌استرالیا و انگلیس، شهریه بسیار پایین تر و رتبه های برابری دارند. مدرک دانشگاه های رنک بالای کانادا با مدرک کشور آمریکا در یک سطح است.

توضیحات بیشتر

شما با تحصیل در کانادا می توانید علاوه بر ذخیره کردن پولتان نسبت به تحصیل در کشورهای بزرگ دیگر مانند آمریکا، استرالیا و یا انگلیس، از کیفیت بالای تحصیل نیز بهره مند گردید. بسیاری از دانشگاه های کانادا با دانشگاه های آمریکا در یک سطح بوده و در حال رقابت با این کشور می باشد. مزیت دیگر کشور کانادا محاسبه سال های تحصیلی شما به عنوان سال اقامتی می باشد. به طور مثال اگر شما 5 سال در این کشور مشغول به تحصیل باشید، شهروند این کشور خواهید شد.

اخذ ویزای همسر و فرزند

بسیاری از کشورها به مردان یا زنان متأهل جهت تحصیل همسرشان ویزا نمی دهند اما کشور روسیه در صورت تحصیل شما به همسر شما و همچنین فرزندتان ویزای همراه خواهد داد .

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه ویزای همراه به همسر و فرزند شما می باشد. تعداد بسیاری از کشور ها پس از ارائه ویزای تحصیلی به دانشجوها، هیچ گونه ویزایی به همراه و یا فرزندان دانشجو نداده و این موضوع چالش بسیاری بزرگی برای افراد متاهل خصوصا افرادی که فرزند کوچک دارند می باشد. کشور روسیه همزمان با ویزای دانشجو، به همسر و فرزندان نیز ویزای همراه داده تا مشکل دوری از خانواده به درس شما لطمه ای وارد نکند و شما با خیالی آسوده به تحصیل خود در رشته مورد نظر خود نمایید.

اجازه کار همزمان با تحصیل

با داشتن ویزای تحصیلی، خود شما مجوز کار 20 ساعته و همسر شما اجازه کار بدون محدودیت را از طرف دولت این کشور دارد. ضمناً فرزند شما نیز اجازه تحصیل رایگان را در این کشور دارا می باشد.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، مجوز کار به دانشجو و همسر دانشجو می باشد. شما با 20 ساعت کار در هفته می توانید حدوداً ماهی 1200 دلار برای خود پس انداز کنید. همچنین همسر شما می‌تواند به صورت نامحدود در این کشور مشغول به کار گردد. فرزندان شما نیز می‌توانند بدون پرداخت هیچ شهریه ای به صورت رایگان در این کشور به تحصیل بپردازند. لازم بذکر است که برای فرزندان شما کلاس های رایگان آموزش زبان انگلیسی گذاشته شده و سپس به مقطع مورد نظرتان فرستاده خواهند شد.

هزینه زندگی پایین

کشور روسیه یکی از پیشرفته ترین کشورها در سطح جهان بوده و همیشه با کشورهای اروپایی در حال رقابت بوده است. این در حالی است که هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین‌تر می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کشورهایی نظیر آمریکا، انگلیس، استرالیا، سوئیس و یا کشورهای دیگر برتر از نظر اقتصادی، دارای هزینه هایی سرسام آور جهت زندگی می باشند. این در حالیست که جهت زندگی در کشور زیبا و پیشرفته روسیه، شما هزینه های بسیار پایین تری را متحمل می‌شوید. همچنین شما پس از اخذ شهروندی روسیه می توانید از تمامی مزایای یک شهروند روسی بهره مند شوید. به طور مثال، هزینه زندگی از جمله خوابگاه، خورد و خوراک، اینترنت، رفت و آمد و غیره حدود 200 دلار آمریکا در ماه می باشد. 

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Call Now Button