مهاجرت تحصیلی به ترکیه

شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه، لایسنس اعزام دانشجو به ترکیه را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی در رشته های مختلف فراهم آورده است.  تمامی مراحل مشاوره به صورت کاملا رایگان می باشد. جهت تحصیل در ترکیه، با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

رصد آنلاین پروسه!

پروسه ویزای تحصیلی شما به صورت لحظه ای و آنلاین در لپ تاپ و یا تلفن همراه شما قابل مشاهده می باشد. کلیه مراحل پروسه یعنی از روز دریافت مدارک تا روز دریافت ویزا از سفارت ترکیه فقط 60 روز زمان خواهد برد.

چهار قدم تا مهاجرت تحصیلی به ترکیه

قدم اول

 انتخاب رشته 
l

قدم دوم

عقد قرارداد رایگان و ارائه مدارک لازم

قدم سوم

رصد آنلاین ویزا تا صدور ویزای الکترونیکی

قدم چهارم

گرفتن ویزا از سفارت

مشاوره رایگان در طول پروسه

 

در تمامی مراحل پروسه تحصیلی، پاسخگوی سوالات شما به صورت 24 ساعته و آنلاین می‌باشیم، مشاوران ما از انتخاب رشته تا پیدا کردن کار در کنار شما می باشند.

با شرایط دریافت اقامت دائم ترکیه آشنا شوید!

برای دریافت اقامت دائم ترکیه طبق آخرین تغییرات در قانون این کشور نیاز به اقامت پیوسته 8 ساله در این کشور است که پس از سپری شدن این مدت در صورتی که از شرایط مشخص شده برخوردار باشید و بتوانید مدارک لازم که مهم ترین آن مدرک زبان ترکی است را ارائه کنید قادر خواهید بود اقامت موقت خود را به دائم تبدیل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس های درج شده ارتباط بگیرید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

شرایط کلی کار پس از تحصیل در ترکیه

کار پس از تحصیل در ترکیه یکی از مراحلی است که بسیاری از افراد پس از اتمام تحصیل برای تمدید اقامت خود انجام می دهند که کار نسبتا سختی است چرا که تأکید و ارجحیت دولت ترکیه بر نیروی کار بومی است. با این حال در این مطلب بهترین فرصت های شغلی را پیشنهاد کرده و پروسه دریافت ویزای کار را نیز توضیح داده ایم. در هر مرحله نیز می توانید از کارشناسان بخش مهاجرت ما مشاوره بگیرید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

با شرایط کلی کار ضمن تحصیل در ترکیه آشنا شوید!

طبق قانون فعلی دریافت مجوز کار ضمن تحصیل در ترکیه فقط برای کسانی که در مقطع فوق لیسانس یا دکتری باشند وجود دارد و افرادی که در مقطع لیسانس و یا دیپلم هستند مجاز به انجام کار در حین تحصیل نیستند بجز اینکه رشته های آنها دوره کارورزی و یا انترنی داشته باشد که جزئی از واحدهای درسی است و در این صورت برای اشتغال به کار هیچ محدودیتی وجود نداشته و مجوز کار هم نیاز ندارند.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پرسش و پاسخ مصاحبه ی ویزای کشورهای حوزه شنگن

در این مطلب به کمک شما آمده ایم تا ضمن آشنا کردن متقاضیان عزیز با مهم ترین سؤالات مصاحبه ی ویزای شنگن بتوانید با آمادگی و حضور ذهن کامل در جلسه ی حضوری معین شده شرکت داشته باشید. در برخی سؤالات صرفا صداقت شما مهم است و در برخی دیگر نیز ارائه ی جزئیات دقیق بدون هیچ کم و کاستی، ارزش بسیار زیادی دارد که در این مطلب تمامی آنها را مثال می زنیم.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 4/5]

شش دانشگاه برتر ترکیه طبق نظام رتبه بندی QS 2020

در این بخش قصد داریم تا به معرفی دانشگاه های برتر ترکیه بپردازیم که در سال 2020 طبق نظام رتبه بندی QS مرتب شده اند و معیار بسیار عالی برای انتخاب دانشگاه مناسب جهت ادامه تحصیل در این کشور است. دانشگاه های عنوان شده در این مقاله از حیث رتبه ی جهانی، تعداد دانشجوهای بین المللی، میزان چاپ مقالات معتبر بین المللی و شاخه های پذیرنده بررسی شده اند.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

بررسی لیست دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور ترکیه: آپدیت 2020

در این مطلب به بررسی لیستی از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم ایران در کشور ترکیه می پردازیم که اساس انتخاب آنها با در نظر گرفتن رده بندی های معتبر QS، Times و Shanghai می باشد. ضمنا توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه های مورد تأیید فقط برای رشته ای خاص یا تا مقطعی خاص و یا حتی ترکیبی از این دو هستند که ذکر شده است و هنگام انتخاب دانشگاه به آن توجه داشته باشید.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

صفر تا صد هزینه های زندگی در ترکیه آپدیت 2020

در این مطلب به سراغ یکی از کشورهای اروپایی یعنی ترکیه آمده ایم تا طبق آمارهای منتشر شده در سال 2020 به صورت میانگین هزینه های زندگی در ترکیه را مورد بررسی قرار دهیم. البته توجه داشته باشید که قیمت ها حدودی بوده و برحسب عادات و سبک زندگی افراد متغیر هستند. ترکیه با سطح کیفی بالای زندگی و استانداردها قطعا می تواند یکی از مقاصد خوب برای زندگی باشد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 4   میانگین: 5/5]

دانشگاه آیدین استانبول، تحصیل ارزان و فوق العاده

دانشگاه آیدین استانبول (IAU) یکی از دانشگاه های فنی موفق کشور ترکیه و البته در سطح جهانی است که دانشجوهای زیادی را در مقاطع مختلف پذیرش می کند و با توجه به سطح کیفی بالای آموزشی، فارغ التحصیلان با نرخ بالای اشتغال به کار نیز مواجه هستند. در ادامه به طور کامل به بررسی این دانشگاه می پردازیم.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

صفر تا صد تحصیل در ترکیه آپدیت 2020

تحصیل در ترکیه به دلیل تنوع فرهنگی، فرصت های تحصیلی، هزینه های تحصیلی و زندگی پایین مخصوصا برای کسانی که به زبان ترکی مسلط باشند یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود. همچنین شما می توانید با دریافت بورسیه های تحصیلی که در تمامی مقاطع اعطا می شوند تحصیل را بیش از پیش برای خود راحت کنید. در ادامه به طور کامل این موارد را بررسی خواهیم کرد.

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 5   میانگین: 5/5]

مزایای مهاجرت تحصیلی به ترکیه

شهریه ارزان همراه با کیفیت بالا

بسیاری از دانشگاه ها در ترکیه قیمت هنگفتی را برای رشته های زبان به دلار اعلام می‌نمایند. در این کالج قیمت ها به رینگت بوده و ارزانترین کالج نسبت به سایر کالج ها در ترکیه می‌باشد.

توضیحات بیشتر

کالج طرف قراداد با موسسه آریامهر در مقایسه با کالج های دیگر، هم از نظر موقعیت جغرافیایی و هم از نظر کیفیت تدریس و هم از نظر قیمت، یکی از بهترین کالج ها جهت تحصیل در رشته‌های زبان می باشد. این کالج همچنین با بهره گیری از بهترین اساتید، می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما چه در رشته زبان و چه در آینده کاریتان در آلمان رقم زند. با بهره گیری از مشاوره رایگان موسسه آریامهر، بهترین انتخاب پیش روی شماست.

مهاجرت سریع

سریع ترین راه مهاجرت تحصیلی نسبت به سایر کشورها، مهاجرت به ترکیه می باشد. این پروسه به صورت آنلاین و بیست و چهار ساعته در سایت اداره مهاجرت ترکیه قابل مشاهده می باشد.

توضیحات بیشتر

یکی دیگر از مزیت های انتخاب این رشته در مالزی جهت  ادامه تحصیل، سریع بودن پروسه نسبت به سایر کشورها می باشد. تمامی پروسه فقط و فقط بیست روز زمان برده و شما پس از ارائه مدارک، بیست روز بعد می توانید در دانشگاه خود در مالزی حاضر باشید. همچنین شما با ورود به سایت اداره مهاجرت مالزی و وارد کردن شماره پاسپورت خود، می توانید پروسه ویزای خود را به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز رصد نمایید.

امکان ادامه تحصیل رایگان

بسیاری از دانشگاه های ترکیه، در صورت داشتن نمره کافی زبان انگلیسی، به دانشجویان بورسیه تحصیلی ارائه می دهند که می تواند تحصیل در این کشور را به صورت کاملاً رایگان نماید.

توضیحات بیشتر

مزیت دیگر این کشور، ارائه بورس های صد درصدی به دانشجویان می‌‌باشد که در صورت داشتن نمره کافی در زبان آلمانی می توانید در دانشگاه‌های این کشور که اکثراً مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می باشد ادامه تحصیل نمایید. ویزای شما به صورت سال به سال تمدید شده تا درس شما به اتمام برسد و پس از آن شما برای پیدا کردن شغل مناسب در این کشور و یا کشور های دیگر به کارفرمایان معرفی خواهید شد.

امکان تغییر به ویزای کاری

بسیاری از کارفرمایان جهت انتخاب فرد، مصاحبه ای حضوری با او ترتیب خواهند داد که نیاز به حضور فرد در ترکیه می‌باشد. از این رو با حضور خود در ترکیه می توانید فرصت یافتن شغل را داشته باشید.

توضیحات بیشتر

بسیاری از افراد خبره در شغل های مهم، پس از آگهی کردن رزومه خود در سایت های کاریابی، هیچ گونه بازخوردی را از طرف کارفرما دریافت نمی کنند. عدم حضور شما در کشور مورد نظر مهمترین عامل این اتفاق می‌باشد، زیرا کارفرما جهت انتخاب فرد او را مستقیماً به مصاحبه دعوت می نماید. شما با گرفتن ویزای تحصیلی می توانید در این کشور و یا کشورهای اطراف از جمله اتریش به دنبال شغل مناسب بوده و ویزای خود را تبدیل نمایید.

همین امروز آیندتو بساز

آماده یک تغییر بزرگ تو زندگیت هستی؟

بیا تا با هم این شگفتی را  بسازیم!

لطفاً اگر اطلاعات این مطلب برای شما مفید بود به این مطلب امتیاز دهید...
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Call Now Button